0

@MesQueUnClub96 Sinner ciągnie Huberta czy Wrocławianin gra?

1

@BorzyKrzys Wole takie 24-25

2

@macio_944 Wybiły 32 stopnie w Lublinie niestety

0

Szkoda ze Włosi dzis w duzych rezerwach


1

Dla mistrza Wimbledonu mozna zrobić wyjątek by mógł obejrzec rodaków


5

@AFA Dodi kibicuje Niemcow więc z automatu licze na porazke dojczów

3

Trzeba przyznac ze te pierwsze kontrakty w NBA dla Rookie są potężne ale tez trzeba być w topce.


11

Bastiana się tu nie spodziewałem @mekston


0

@Emhyr Ale jednak on samą swoją osobą skupia uwage kilku obrońców.Wątpie zeby Francja była lepsza bez niego.

2

@macio_944 Ten Jose po mega stypie zagranej z Juve i ta celebracja.Jedyny w swoim rodzaju.

2

@Emhyr Nie no Barcola spoko pilkarz ale gdzie mu do Mbappe.Zolw powinien miec dublet w poprzednim meczu ale zmarnował okrutnie sety.

1

@zodiak_10 Moze jak Francja wygra 2 mecze to zluzują i porotują i uda się ukąsic remis jakimś cudem

0

@zodiak_10 A nie miał wypasc tylko na Holandie?

11

Jeden z lepszych transferów PSG


2

@barcelonaLM Ogólnie Carlos w tym meczu grał jak weteran.Jak patrzysz na jego gre to wydaje się ze gra w tenisa juz z 15 lat.

2

@Sysia11 Portugalia napewno sie ucieszy ze ktos bedzie chcial z nimi w pilke grac a nie murowac przez 90minut

0

@barcelonaLM Pewnie będa to Węgry

0

@mekston Wazny mecz i wazne punkty

5

Dla nas dobrze ze Czechy dostały.Lepiej zeby te zespoły rangi średniak nie punktowały.Moze jakimś cudem sie uda to 3 miejsce zając.

0

@mekston To napewno.Czechy praktycznie wgl nie atakowali.

3

Dwie bramki z dvpy dla Portugalii ale w sumie nikogo to nie będzie obchodzić.Zwycięstwo to zwycięstwo.Czechy za bardzo defensywnie.

0

Portugalia idzie po 1 miejsce w grupie

5

Bernardo jest tak czerstwy w tym meczu i dobrze ze Barcelona nie ma siana.Skrzydłowo-pomocnik który nie chce grać 1vs1.

3

Zaliczone dla Ronaldo 1;1

3

Piękno futbolu xd

0

Gdyby Bernardo miał prawą noge

3

Czechy chyba najsłabszym zespolem w ataku na Euro.Totalnie nic.

0

@Destroyer_of_Worlds Frenkie ma kontrakt i nikt go nie sprzeda

1

@JimMorrisonFCB W fifie ale tez i na orliku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?