1

@fart Nie ma sensu płacic mu duzych pieniędzy bo on juz nie gra na miare takiego siana

4

@fart Klay wydaje się juz sprany na maxa ale moze nowe srodowisko trochę go obudzi.Koniec dynastii GSW

1

Na Euro nie ma słabych drużyn.

9

Był najlepszy w ekstraklapie?Ja mam wrazenie ze on zawsze był overrated.
https://x.com/gr3gor_g3/status/1802435989920460801

1

@PatrykBarca No zobaczymy jak Austria sie dzis zaprezentuje na tle Francji

6

@PatrykBarca Mecz o wszystko więc pewnie dlatego obawy.Kazdy inny wynik niz zwycięstwo konczy nasz udzial w tym turnieju bo nie wierze mozemy wygrac z Francją.

1

Watkins za Kejna bo Harry chyba wciąż przeżywa brak pucharów w Bayernie

0

@AFA Nie wierze w Urugwaj na wielkiej imprezie

1

@Salchent Oni i tak sa najwiekszym faworytem obok Argentyny

1

Ciekawe czy wygrane Euro przez Mbappe da mu ZP przy ewentualnym zwycięstwie Viniciusa CA.Tak naprawdę tylko Vini,Jude i Mbappe mają szanse.Kroos pewnie max top3 przy zdobytym ojro.

1

@Gibbon_FCB A najbardziej i tak zasługuje Cristiano Ronaldo

2

@Comentateiro TOP3 z Madrytu

2

2

@kanver_ Tez nie mam nic przeciwko,Jude jest gigakoks pilkarzem.

1

Bellingham rozpoczyna marsz po ZP

0

@Emhyr Liga Narodów róznie jest traktowana przez te topowe zespoly

1

@Emhyr To finalista ostatniego Euro który przegrał po karnych.To juz nie jest Anglia która odpada w grupie czy w ćwiercfinale.

0

Ale pytanie dostał Carlos na konferencji XD


5

@Tasde Wlasnie wynik jest co liczyć bo tylko on ma znaczenie na turnieju.Tu się gra na punkty a nie na ambicje.Fakty są takie ze mecz z Austrią jest o wszystko.

0

@GABVI36 Ronald Koeman

0

Niesamowite ze kobiety zarabiają mniej


0

@Kengo Boston zakończy to w g5.Oni zagrali najgorszy mecz w całym sezonie w g4.Nie ma szans zeby powtórzyli takie coś.

0

0

@GeneralXavi Pewnie podobnie

3

Piękny Eriksen.Niesamowicie Erik Ten Hag go przygotował do tego turnieju.

0

@AFA Serbowie zawsze grozni jak się nie podpalą

4

@Comentateiro Turnieje są okrutne i tu liczą sie punkty i jest 0

1

Feddek jaki ekspert


3

@MesQueUnClub96 Ale mamy ciebie

0

Szkoda bo ten remis mógł być na wage złoto przy ewentualnym zwyciestwie z Austrią.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?