Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@fart Nie ma sensu płacic mu duzych pieniędzy bo on juz nie gra na miare takiego siana
4
@fart Klay wydaje się juz sprany na maxa ale moze nowe srodowisko trochę go obudzi.Koniec dynastii GSW
1
Na Euro nie ma słabych drużyn.
9
Był najlepszy w ekstraklapie?Ja mam wrazenie ze on zawsze był overrated.
https://x.com/gr3gor_g3/status/1802435989920460801
1
@PatrykBarca No zobaczymy jak Austria sie dzis zaprezentuje na tle Francji
6
@PatrykBarca Mecz o wszystko więc pewnie dlatego obawy.Kazdy inny wynik niz zwycięstwo konczy nasz udzial w tym turnieju bo nie wierze mozemy wygrac z Francją.
1
Watkins za Kejna bo Harry chyba wciąż przeżywa brak pucharów w Bayernie
0
@AFA Nie wierze w Urugwaj na wielkiej imprezie
1
@Salchent Oni i tak sa najwiekszym faworytem obok Argentyny
1
Ciekawe czy wygrane Euro przez Mbappe da mu ZP przy ewentualnym zwycięstwie Viniciusa CA.Tak naprawdę tylko Vini,Jude i Mbappe mają szanse.Kroos pewnie max top3 przy zdobytym ojro.
1
@Gibbon_FCB A najbardziej i tak zasługuje Cristiano Ronaldo
2
@Comentateiro TOP3 z Madrytu
2
Wielki Jude
https://x.com/DownsIona10047/status/1802419329461338255
2
@kanver_ Tez nie mam nic przeciwko,Jude jest gigakoks pilkarzem.
1
Bellingham rozpoczyna marsz po ZP
0
@Emhyr Liga Narodów róznie jest traktowana przez te topowe zespoly
1
@Emhyr To finalista ostatniego Euro który przegrał po karnych.To juz nie jest Anglia która odpada w grupie czy w ćwiercfinale.
0
Ale pytanie dostał Carlos na konferencji XD
5
@Tasde Wlasnie wynik jest co liczyć bo tylko on ma znaczenie na turnieju.Tu się gra na punkty a nie na ambicje.Fakty są takie ze mecz z Austrią jest o wszystko.
0
@GABVI36 Ronald Koeman
0
Niesamowite ze kobiety zarabiają mniej
0
@Kengo Boston zakończy to w g5.Oni zagrali najgorszy mecz w całym sezonie w g4.Nie ma szans zeby powtórzyli takie coś.
0
Były trener Barcelony o meczu.
https://x.com/TheEuropeanLad/status/1802359964545028300
0
@GeneralXavi Pewnie podobnie
3
Piękny Eriksen.Niesamowicie Erik Ten Hag go przygotował do tego turnieju.
0
@AFA Serbowie zawsze grozni jak się nie podpalą
4
@Comentateiro Turnieje są okrutne i tu liczą sie punkty i jest 0
1
Feddek jaki ekspert
3
@MesQueUnClub96 Ale mamy ciebie
0
Szkoda bo ten remis mógł być na wage złoto przy ewentualnym zwyciestwie z Austrią.