Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@barcelonaLM Na trawie wiadomo jako istotny jest serwis a on potrafił kosić swoim podaniem
1
@barcelonaLM Mocny gracz
0
@takisobiektos Jak nie poprawi swojej gry to szybki oklep na Wimbledonie chociaz tutaj chyba ma największe szanse na sukces
1
@MesQueUnClub96 Bez wiatru raczej szybkie 3:0 a tak Novak ukradł te dwa sety dzięki wiatru
1
@MesQueUnClub96 No był i Carlos nie mógł grać
2
@MesQueUnClub96 Zakreciły jak Alcaraz Novakiem na Wimbledonie gdy wiał wiatr
3
Toni w co ty wierzysz...Boston w 5
1
@mekston Jak zwykle,Carlos zazwyczaj ma trudne drabinki
2
Ale ekipe zmontowali @mekston @barcelonaLM @agaFCB
1
@TaleOfUs Holandia Bo Belgia ma w składzie Lukebakio
1
Embiid co rzucił oczka na PG
2
@fart 28% z gry i 20% zza łuku,takiego meczu Boston juz nie zagra
1
@macio_944 Tez bym trafił
1
Męczy się dzisiaj Boston z tymi trójkami.Raczej g5 w Bostonie.
1
@zadafcb Z dwa razy Tatum powinien miec and 1
1
@macio_944 Ostatnio dalem takiego wolniaczka na orliku tzw szczurka po długim.Sam animator na orliku bił brawo.
3
@macio_944 Ja bym trafił
4
Nikt mu nie zakaże grać w tenisa jesli będzie chciał.Wiadomo że to już nie jest to samo co kiedyś ale i tak zawsze fajnie zobaczyć Rafe na korcie.
7
@barcelonaLM Keylor Navas...tak się narodziła legenda.
5
Ktoś może powiedziec do boku tylko ale myśle ze takiego Kroosa to chciałby każdy zespół mieć.Dzisiaj totalny szef jak zwykle w sumie.Szkoda ze konczy kariere.
0
@PatrykBarca Do dzis pewnie opijasz wyrzucenie Xaviego
1
@FcPortoFan1999 Ostatnie fajne finały to chyba GSW vs Boston
6
O dzisiaj w nocy Boston sweepuje Dallas i wygrywa mistrzostwo. @MesQueUnClub96
14
Brawo Szkoci.Dobry futbol.
4
Flick odszedł i odrazu Dojczów można oglądać.Piękna reprezentacja Sir Juliana Nagelsmanna.
2
@mekston Tak będzie grac
4
@agaFCB Wszyscy i tak czekają na Wimbledon i Carlosa Alcaraza
1
@barcelonaLM Portuglia i Fernandes MVP turnieju,tak będzie
2
Szobo w młodym wieku
1
@barcelonaLM Rafa powiedział ze Messi>Cristiano i to wystarczy