1

Siada wam muzyka Taylor Swift?


2

Rasowy Anglik


0

@mekston Chciałbym zeby była taka Dania w tym Euro jak na poprzednim

0

@Bilon87 Portugalia albo Francja

1

@mekston +Med na twardej zawsze top

1

@takisobiektos Sinner i Alcaraz nie byli w top formie,Novak out,Rafa wiadomo jak jest i zostaje Zverev ktory zrobil swoje bo finał to fajny wynik a reszta to ciezko wiecej oczekiwac

2

@barcelonaLM No dla mnie najlepszy mecz ale było tego troche.Mecz walki jednym słowem.

0

@takisobiektos Zobaczymy czy jacyś inni się narodzą.Pokolenie 90 raczej stracone.

3

Fantastyczny to był mecz.Jeden z najlepszych.


4

@mekston Chyba najlepszy tiebreak Carlosa w karierze.Najbardziej ważny napewno.

0

@Barcasub Byle Hooxi odszedł bo to granie w 4 a igl i tak Niko

2

@Comentateiro Powinni postawić na młodych i ewentualnie kilku zatrzymac starszych by coś tego doświadczenia było

4

@TheNekro94 Euro i MS 2k26 to ostatnie turnieje

1

@takisobiektos Leao chyba w piewszym będzie grał a przynajmniej powinien bo to ich jedyny skrzydlowy z krwi i kosci

0

@macio_944 Cancelo tez potrafił cyrki robić

2

@takisobiektos Ronaldo ma duzy wplyw na ludzi a sama Portugalia ma super zespół.Mi się tam przyjemnie ich ogląda + Fernandes.

1

@J4no Raczej wiadomo xd

0

@Faro Nie mam takiego.W sumie liczę tylko że Bruno zagra szefa na Euro i tyle.Nasi mogliby się nie skompromitować i czekam na Wimbledon i IO.

4

@Criss18Barca Bo to prawda.Nie ma szans wyleczyć tego w tydzien czy dwa a w meczu z Francją pewnie i tak nie bedzie o co grać.

7

@Popitek12 Jeszcze jak

0

Julia Żugaj w punkt


6

@PatrychoO Co drugi jej tweet jest z dupą albo cyckami.Pogubiła się chyba w zyciu i powiedziałbym nawet ze jest powaznie chora na umysle

2

Polityk PiS i Marianna.


8

Okrutne statystyki dla Luki i to widać w meczach.Nie wiem czy jest większa gwiazda w NBA która tak słabo broni albo jej się nie chce czasami.


2

@barcelonaLM Dobra decyzja mimo wszystko.Nie byłby wstanie zagrac IO i Wimbledonu

4

A miał byc Manchester,Barcelona,Liverpool


0

Luka w prime


4

@BartqRKO Szczerze nie wiem co Dallas musi zagrac zeby wygrac.Łotysz wypadł z gry a Kyrie zagrał na 35pkt a i tak porażka.

1

@fart Luka trochę sam się wykończył tymi faulami.Przeciez jego polowa fuali była tak bezsensowna ze szok.Raczej wynikalo to z flustracji.

1

@fart Znaczy ja tez bym dał faul ale widze duze poruszenie na twitterze jako że naciągany ten faul

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?