Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Siada wam muzyka Taylor Swift?
2
Rasowy Anglik
0
@mekston Chciałbym zeby była taka Dania w tym Euro jak na poprzednim
0
@Bilon87 Portugalia albo Francja
1
@mekston +Med na twardej zawsze top
1
@takisobiektos Sinner i Alcaraz nie byli w top formie,Novak out,Rafa wiadomo jak jest i zostaje Zverev ktory zrobil swoje bo finał to fajny wynik a reszta to ciezko wiecej oczekiwac
2
@barcelonaLM No dla mnie najlepszy mecz ale było tego troche.Mecz walki jednym słowem.
0
@takisobiektos Zobaczymy czy jacyś inni się narodzą.Pokolenie 90 raczej stracone.
3
Fantastyczny to był mecz.Jeden z najlepszych.
4
@mekston Chyba najlepszy tiebreak Carlosa w karierze.Najbardziej ważny napewno.
0
@Barcasub Byle Hooxi odszedł bo to granie w 4 a igl i tak Niko
2
@Comentateiro Powinni postawić na młodych i ewentualnie kilku zatrzymac starszych by coś tego doświadczenia było
4
@TheNekro94 Euro i MS 2k26 to ostatnie turnieje
1
@takisobiektos Leao chyba w piewszym będzie grał a przynajmniej powinien bo to ich jedyny skrzydlowy z krwi i kosci
0
@macio_944 Cancelo tez potrafił cyrki robić
2
@takisobiektos Ronaldo ma duzy wplyw na ludzi a sama Portugalia ma super zespół.Mi się tam przyjemnie ich ogląda + Fernandes.
1
@J4no Raczej wiadomo xd
0
@Faro Nie mam takiego.W sumie liczę tylko że Bruno zagra szefa na Euro i tyle.Nasi mogliby się nie skompromitować i czekam na Wimbledon i IO.
4
@Criss18Barca Bo to prawda.Nie ma szans wyleczyć tego w tydzien czy dwa a w meczu z Francją pewnie i tak nie bedzie o co grać.
7
@Popitek12 Jeszcze jak
0
Julia Żugaj w punkt
6
@PatrychoO Co drugi jej tweet jest z dupą albo cyckami.Pogubiła się chyba w zyciu i powiedziałbym nawet ze jest powaznie chora na umysle
2
Polityk PiS i Marianna.
8
Okrutne statystyki dla Luki i to widać w meczach.Nie wiem czy jest większa gwiazda w NBA która tak słabo broni albo jej się nie chce czasami.
2
@barcelonaLM Dobra decyzja mimo wszystko.Nie byłby wstanie zagrac IO i Wimbledonu
4
A miał byc Manchester,Barcelona,Liverpool
0
Luka w prime
4
@BartqRKO Szczerze nie wiem co Dallas musi zagrac zeby wygrac.Łotysz wypadł z gry a Kyrie zagrał na 35pkt a i tak porażka.
1
@fart Luka trochę sam się wykończył tymi faulami.Przeciez jego polowa fuali była tak bezsensowna ze szok.Raczej wynikalo to z flustracji.
1
@fart Znaczy ja tez bym dał faul ale widze duze poruszenie na twitterze jako że naciągany ten faul