Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A zaraz Wiktor Taz jako gracz G2 w starciu ze Spirit.Szkoda ze akurat za m0nesego ale i tak fajnie ze legenda polskiego csa znowu na serwerze.
1
@Xaviball Tak jest
1
G3 Boston vs Dallas dzis w nocy o 2:30 naszego czasu.Transmisja w c+ dla chętnych.
3
@takisobiektos Dodiego muszą chyba lubić bo jego trolling jest tak wyczuwalny ze jest x paragrafów żeby go zamknąć a i tak nikt z tym nic nie robi
21
@MesQueUnClub96 I tak lepsze to niz dyskusje o Hurkaczu i jego przygodach w wielkich szlemach
5
@Lionel_Messi10 Mbappe chyba dlatego to powiedział bo jest MŚ i vice MŚ a w euro póki co jest klapa ale to i tak srednio ma sens.Pewnie jak wygra Euro to zmieni zdanie.
3
@macio_944 Dla mnie on nigdy nie potrafił w sociale.Wystarczyło lekkie prowo a ten się uruchamiał jakbyś mu chate spalił
4
@macio_944 Dalej uważam ze jest swietnym komentatorem.Topeczka w Polsce a że czasem musi się odkleić to jak kazdy czlowiek.
1
@mekston No teraz ta obstawa duzo lepiej wyglada na igrzyska w singlu
0
@mekston 4 lata temu wygrał Sasza a mało kto go typował mimo wszystko
0
@mekston Z Vinim mam problem bo uwazam go za giga pozera sportowego bez wartości ale jest swietnym piłkarzem więc licze ze zagra dobry turniej
0
@mekston Chociaz mam czutke ze jednak Carlos bedzie tutaj miał giga motywacje chociaz sam format niezbyt mu pasuje bo on często lubi przysnąć a tu strata seta juz bedzie duzo
1
@PatrychoO Jestem kibicem Brazylii więc znasz odpowiedz Patryku aczkolwiek kilku Argentynczyków lubie
1
Komentarz usunięty
0
@takisobiektos Ja bym go nie skreślał tzn juz troche meczy tych rozegrał.Zalezy od drabinki bo jak dostanie odrazu jakiegoś koksa na mączce no to bezie ciezko.
0
@takisobiektos Skoro rywalizował z Zverevem na mączce który był w finale to ma szanse.Tam Rafa powinien drugiego seta ugrać ale go wypuścił.W tej formule do 2 wygranych setów bedzie grozny napewno
2
@mekston Warunki napewno bardziej sprzyjające niz 3 sety w WS
8
Euro,Wimbledon+igrzyska.Dawno nie było aż tak mocnego lata.Rafa powołany do reprezentacji Hiszpanii w tenisa.
1
@krol211 Miał pecha troche w tym sezonie i nadrobil tym Pucharem Anglii
0
Ibiza w natarciu
1
@Sysia11 Zawsze MŚ beda trudniejsze ze względu na presje.To najwazniejszy turniej w futbolu.
1
@Sysia11 Odkleiło mu sie jak x piłkarzom po braku sukcesu
0
@Messibestplayerintheworld Roque jest jego następcą
1
@Sysia11 Grał w jednym Euro więc jeszcze ma czas
0
@Sysia11 Czego Mbappe nie wygrał?Ostatnich MŚ nie wygrał bo Muani nie trafił.Nie zgadzam się z ta wypowiedzią ale samo Euro w sobie jest bardzo trudnym turniejem.
1
@Popitek12 Mbappe będzie goatem mundialu na koniec kariery pod względem bramek
1
@Sysia11 Ym ze towarzyski nie oddaje jakości zazwyczaj danej reprezentacji.Mysle ze taka Ukraina pokaze na turnieju kawał dobrego futbolu.
0
@Sysia11 To tylko towarzyski
1
@Stinger_ Ciekawe czy będzie na siłe grał by mieć te 1k bramek na koniec kariery
3
Forma z Arabii? @Popitek12
https://x.com/404540790d/status/1800618330765529447