Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mekston Szkoda tego gemika bo on tak naprawde by skonczył mecz
0
@MesQueUnClub96 Przeciez on tylko gra w tenisa
3
@MesQueUnClub96 Przeciez Alcaraz nic nikomu nie ukradł xD
1
Carlos Alcaraz w wieku 21 lat mający szlema na każdej nawierzchni w tenisie ziemnym...brzmi kosmicznie ale to realna wizja.
@mekston @barcelonaLM
0
@barcelonaLM W punkt
0
Carlos dropshot Alcaraz
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Co to za akcja XDDD
1
@MesQueUnClub96 Perez na varze
0
Sasza w szoku xd
2
@MesQueUnClub96 Nie no bez przesady dodi
1
@barcelonaLM Trzeba przypominac ze Carlos ma 21 lat.Piękna kariera przed nim.
0
@mekston Za dobrze by chyba bylo jakby wygral tego gema
0
@Roni/VEB Choker jedynie na ziemi ma szanse na finał
0
Presja taka ze Sasza sam oddał tego gema Carlosowi.Ile baboli zrobił to jego.
0
@mekston Jesli przegra tego gema to na wlasne zyczenie,babol za babolem
0
Zverev piękny gem sam sobie serwuje
0
@mekston Ale takie przełamanko by siadło
0
@takisobiektos Zgadzam się bo @MesQueUnClub96 juz przegina
1
@mekston Absurdalny błąd troche
1
Nie podobasz mi się Toni
1
@mekston Bez szans na złapanie takiego czegos,top
0
@mekston Nie wygrał podania w 4 secie
0
@Barcanajlepszyteam Patrząc na ich udział w zyciu medialnym itd to wydają sie bardzo pozytywnymi ludzmi.No nie wiem co mozna miec do takiego Nadala czy Alcaraza tzn czym ci zaszli za skóre xd
0
Wydaje się ze to niemozliwe by Zverev przez całego seta nie wygrał swojego podania a jednak.Ten mecz jest strasznie dziwny.
1
@mekston Gdyby Carlos miał serwis Huberta to mógłby zdominowac tenis
1
@Barcanajlepszyteam Ciekawi mnie skąd taka pogarda z twojej strony w kierunku hiszpańskiego tennisa.Jeszcze jakby to byli zli ludzie albo cokolwiek ale to porzadni ludzie.
4
@Stinger_ Carlitos to następca big3 więc samo się rozumie
0
Zverev juz myślami w 5 secie
1
@takisobiektos Mączka wymaga niestety duzej fizyczności i biegania