Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mekston Nie ma co być zachłannym chociaz mogł klepnąc tego seciora.Dobrze dzisiaj gra a to Sasza musi wejsc do gry.
3
@TR3YWAY Idzie zarobić i pograć z GOATEM Arabii wiec chyba dobrze
0
@Barcanajlepszyteam Na konferencji mocno się oburzył jak go o to zapytali
1
@Barcanajlepszyteam Novak wybitnie returnuje i neguje tego ale Carlos rowniez.To chyba jego największy atut.
2
@JimMorrisonFCB Tez tu juz gra z naprawde wybitnie returnującym zawodnikiem
4
@mekston @JimMorrisonFCB Ma ten magic touch
3
@kigani Jak Rafa nie miał ładnego stylu gry to nie wiem kto to miał.Wiadomo Federer to elegancja ale nie powiesz mi ze forehand Nadala nie jest ikoniczny.
2
@kigani Osiągniecia Rafy troche nie oddają jego skilla na twrdej i na trawie
5
@MesQueUnClub96 Nie do końca.Novak w formie napewno byłby jednym z faworytów ale czy pokonałby Sinnera,Zvereva czy Carlosa to nie wiem.Bardzo dobrym poziom jest na tym turnieju.
6
@MesQueUnClub96 Ale nie napisalem nic o Serbie dodi
0
@takisobiektos Ma zostac w Phoenix na next sezon,w sumie nic to nie znaczy ale czasami mial momenty
21
@kigani Rafa na 80% mozliwosci by seta nikomu nie dał
1
Bol Bol jako gość
1
@mekston Carlos odpowiada podobnie xd
1
@mekston Bez podania Sasza nie ma szans w tym meczu ale pewnie to wróci
2
Najwiekszy atut Zvereva narazie na poziomie Nadala 38 letniego bym powiedział
0
Ale start Saszki xd
0
@takisobiektos Moze nie chciał
4
Best duo Pana Leszka i Pana Karola nie mogło zabraknąc na finał.Chyba najlepszy duet komentatorski ogólnie w sporcie.
2
Ten mental go zaprowadził na szczyt.
1
@FcPortoFan1999 Wychowanek Realu
1
Ciekawe pytania do Luki przed G2
1
@Pawlak1992 Przed turniejem bym powiedział ze jesli nie Nadal i Alcaraz to niech Zverev wygra pierwszy raz w swoim zyciu szlema
1
Opinia Laty
2
@mekston Oglądanie Carlosa to must have dla miłosników tenisa
1
Taco x Iga.
5
Zawsze ciekawe są takie rozkminy.
0
@Szmulek Jest najlepszy
1
@Lordzi Alcaraz 3:1 ale Sasza myśle ze pokaze kawał dobrego tenisa.Jesli bedzie miał swój serwis to kto wie.
1
@PatrykBarca Gorszy od Xaviego napewno nie będzie