5

Ale golazo


0

@mekston Przegrany gem chyba oznacza przegrany set

2

Te loby Carlitosa to coś pięknego.

0

@kamiVeB Nie jest to top forma ich obu.Przed startem nie było wiadome czy wgl tu wystąpią a jednak są w półfinale

1

@MesQueUnClub96 Wydaje mi sie ze swoje mecze i turnieje wygrywa skillem ale moge sie mylic

5

@partymaker Miał juz problemy zdrowotne przed turniejem.Oni obaj nie są w 100% zdrowi

1

@MesQueUnClub96 Ale czemu xd

3

@MesQueUnClub96 Kto jest dzieckiem szczęścia

1

@mekston Klasyk bym powiedział xd

0

@mekston + podanie Carlosa to zawsze jajko z niespodzianką

3

@mekston W wymianach już widac róznice na korzysc Hiszpana

2

Niezły sędzia liniowy xd

1

@FcPortoFan1999 Derby Polski Hubert vs Tomasz

2

@barcelonaLM Oby Carlos dobrze wszedł w trzeci set i narzucił swoje granie

6

@Bzyczekk Najwazniejsze ze piękny Yamal jest

1

@mekston Tenis w pigułce ale kazdy interesujący się tenisem wie jaki potencjał ma Carlos

0

@mekston Jesli wygra szóstego to dawno czegos takiego nie widzialem na tym poziomie

2

JB vs obrona Dallas


1

@mekston Ten pierwszy set zamazał obraz tzn Sinner grał swietnie ale Hiszpan wyglądał na ogórka troszeczke.

1

Alcaraz wygrywa cztery gemy z rzędu.Dziwny ten mecz.

0

@Emhyr Carlos mało grał w tym sezonie mączkowym.Barcelona,Monte Carlo czy Rzym opuszczone.Madryt na pół gwizdka.Sinner jednak grał więcej

1

@mekston Pamietam jak 2020 wyglądał na Garrosie to taki szczupak że szok.A teraz nóżki widac były cwiczone

1

@sintesox Względem poprzednich lat to jest pudzianowskim

1

@mekston Tez prawda.Ramię Carlosa tez nie wiemy na ile % jest sprawne.Czasami brakuje tego fh.Moze nie ryzykuje na maxa

0

@mekston On nie jest tak słaby jak ten wynik

0

@esem91 I tak i nie bo konkurencja nie śpi.Alcaraz,Novak czy nawet Zverev z Medem będą naciskać

4

@barcelonaLM Dobrze ze chociaz Boston pewnie wygrał z Dallas

0

@Colon Nawet nie w swoim prime.Mysle ze Rafa z 2022 no robi kazdego w tym turnieju

1

@partymaker Do Nadala z młodych to nikt nie bedzie miec podjazdu bo taki gracz to rodzi się raz na x lat

1

@mekston To najbardziej martwi chyba tzn jego podanie jest mierne ale nie az tak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?