Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No napewno widziałes Sir Bobbiego w akcji XD
0
@mekston Wszyscy zdrowi.Oni grają w sumie 6 zawodnikami.Nie maja nikogo z ławki
3
Edwards to styl życia
4
Jedna z najlepszych akcji Carlitosa w karierze.Ależ on wtedy grał. @mekston @barcelonaLM
0
@Cule1234 Tragedia
3
@zadafcb Duzy plus ze Francja i Wlochy sa w drugiej drabince
1
@fart Niby tak,niby nie.Trzeba wierzyć
5
@fart USA raczej ogra Brazylie
1
Teraz jeszcze człowiek bardziej docenia ten drugi set wygrany z Brazylią bo bylibyśmy już poza turniejem.
2
Brazylia vs USA hottt
https://x.com/Jakub110Jakub/status/1819779479570452710
0
@RoberDzik Razem z USA
1
Wszystko zmierza do meczu ze Słowenią w ćwiercfinale.Taki sobie przeciwnik.Niby ostatnie mecze mamy z nimi niezłe ale to wciąż strasznie niewygodny przeciwnik.
1
@budel17 Taaaaaaaaaaa
1
@MesQueUnClub96 Serbowie to świetna ekipa dodi.Z lepszych zostaje tylko Kanada i moze Niemcy
2
@MesQueUnClub96 Grali z Serbią
0
@mekston 2-3 to chyba Wlochy/Slowenia/Francja ale nwm ktore
4
Nie ma chyba szans by USA nie zrobili złota w koszykówce.Tam chwila i robią odjazd na 10-20 punktów
0
@mekston Najgorzej jak przegramy 2;3
3
Dobra doimy ich teraz na 3:2 i Dojcze w poniedzialek
0
@adi7adi8 No juz napewno nie zagra
0
Kamil dobrze gra.W sumie pewnie wyjdzie w 6 na ćwiercfinał.
0
Świetna zmiana Kamila.Jako jedyny sportowo niesie ten mecz
0
@Xxxbarca4ever Ale tu nikt nie przyjmuje
1
@Xxxbarca4ever Tyle ze jak stracimy Leona to nie mamy po co wgl wychodzic na boisko xd
1
Nasi specjalnie przegrywaja teraz zeby wygrac nastepne 3 sety i zagrac z Niemcami w ćwiercfinale.Nikola wie co robi
0
@A4ron Tez mi sie ten mecz przypomnial
2
Ten mecz paradokalnie jest arcyważny bo porażka za 3 punkty wrzuca nas na Słowenie i trudniejszą drabinke.Oby wrócili do czegokolwiek w drugim secie.
0
Takiego meczu dawno nie widzialem,-10 xd
0
Takie piłeczki idealne od Janusza a my swoje w ataku,aj.
5
Nasz skład vs Włochy