Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mekston Męczy się Felix a im dłuższa wymiana tymbardziej się irytuje.Wygral jeden gem a on cale nie był taki łatwy bo też bliski.
1
@mekston Cały czas mam w pamieci mecz Felixa z Nadalem.Jeden z lepszych meczy na mączce.
1
@mekston Juz w pierwszym gemie dobrze walczył Carlos.Ciekawe ze az tak daleko stoi na returnie.
1
@mekston Ma technike,mental,szybkosc,kordynacje ruchową...no wszystko.
1
@MesQueUnClub96 Nie był lepszy.Nie ma zawodnika który ma aż tak szeroki wachlarz zagrań.Carlos juz z wieku 21 lat tak naprawde potrafi grac wszystko i na kazdej nawierzchni jest faworytem.To cos specjalnego.
1
@MesQueUnClub96 I dla Alcaraza ze w wieku 21 lat jest najlepszym młodym zawodnikiem jaki byl w historii tego sportu
3
@barcelonaLM Nadal w swoim prime był piękny na hardzie.Za mało trochę osiągnął względem umiejętności na twardej.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@barcelonaLM Novak niektóre piłki widać ze odpuszczał ale Stefanos to Stefanos
2
Biorąc pod uwage wszystkie mecze Tsitsipasa z Novakiem i Alcarazem to notuje Grek serie 17 porażek z rzędu.
0
@MesQueUnClub96 Dlatego napisalem ''duzo pecha i kontuzji''
0
@MesQueUnClub96 To że on ma mniej szlemów niz Carlos to szaleństwo ale z drugiej strony rywalizował z big3 w formie.Duzo pecha i troche kontuzji.
1
@barcelonaLM Powinien go pyknąc na spokojnie ale Felix na tej mączce potrafi grać
0
@FcPortoFan1999 W normalnych okolicznosciach takie sety się domyka a nawet jesli dopuscil do tego odrabiania to przy 5:4 miał 40:0...
2
@Oskar00 Choker powinien zostac ambsadorem fundacji ''niemozliwe nie istnieje''
0
@mekston No wlasnie.Tsitsipas gdyby byl normalny to kto wie co by było w trzecim secie.Granie do 2 wygranych zmienia troche.
0
@barcelonaLM No Musetti i Felix teoretycznie mocne underdogi ale jak mówi klasyk dopóki pilka w grze wszystko jest mozliwe
0
@barcelonaLM Zverev napewno większe szanse ale dzisiaj zagrał słabo
0
@JohnA Tsitsipas to topka jak Hurkacz w waznych meczach
1
Ten tiebreak to jest idealne podsumowanie Tsitsipasa xd
1
@mekston I podwójny
1
@mekston Wlasnie zaczal xd
0
@barcelonaLM Tez tak mi się wydaje.Podpali się i wyrzuci kilka piłek.To typowy schemat gry Chokerosa
1
@agaFCB Tsitsipas wolal jak go ogladalas
1
@mekston Większosc tych uderzen powinno byc konczących
0
@Barcanajlepszyteam Chociaz ten ostatni nie był taki łatwy
2
@mekston Jedna z ładniejszych akcji na tych IO
0
Ale Tsitsipas to wybronił
0
@mekston Niby tak ale no miec 4:0 i 40:0 przy 5:4 i przegrac to trzeba byc Tsitsipasem
1
Stefanos Świątek jesli nie wygra tego seta