2

Jakbyśmy nie kochali Igulca to jest to kompromitacja w drugim secie.W sumie nie pamiętam by ktoś będac #1 tak oddał seta w męskim czy kobiecym tenisie.Naprawde ciężko było to spieprzyć a jednak.

2

Za duzo wyrzuconych piłek które normalnie Iga trafia.Szkoda bo następne igrzyska na ziemi moga byc po zakończeniu kariery Igi w tenisa a sama Iga juz nie jest takim pewniakiem na hardzie jak na mączce.Iga odpada w walce o złoto IO.
@mekston

8

Popsuła Iga ten mecz na maxa.Nie możesz na tym poziomie i będac taką zawodniczką jak Iga oddac 4:0 i 2x łamaki w secie.Okrutny choke jesli Chinka dogra teraz swój serwis. @mekston @barcelonaLM

0

Nie no chyba nie przegra seta z 4:0

48

@Faro Na koniec to oni wygrywaja LM i La Lige.Nikogo nie obchodzi ze nie wychowują jak la masia.

10

Tak myślałem czy to fejk a to faktycznie Janusz


0

@Barcanajlepszyteam Moze sobie zagra od czasu do czasu ale po prostu raczej typowe zakonczenie kariery.Tak powinien zrobić to znaczy po Garrosie 2025 zakonczyc i odpocząć juz na zawsze od tenisa bo to mu sie nalezy

1

@mekston A dobra patrzylem pogode w Polsce xD,jednak chyba masz racje bo jakies opady maja byc

1

@barcelonaLM Wydaje mi sie ze zagra za rok ale tylko dlatego zeby bylo godne pozegnanie w Paryzu

0

@mekston Raczej otwarty

1

@blakkudium Odegaard,Rice i Merino w środku mega to wygląda.

1

@fart Tak powinno być.Za duzo te 12.

1

Kerr nie dzwignął presji i Tatum odrazu w pierwszym xd @fart

0

Ostatni mecz towarzyski Sudanu z USA był rewelacyjny więc ciekawe czy się postawią i teraz Amerykanom.

3

No i niestety duet Hiszpański odpada z IO,szkoda tego bo 40:15 było.Tylko Carlos zostaje w walce o medale w singlu

1

@mekston Lepsi sa i to trzeba przyznac

1

@mekston 0;40 i chyba po grzybach

1

Popyrin juz na deskach.Jak jeden gem zmienia w tenisie wszystko.

0

@mekston Djoko vs Zverev a bedzie Musetti vs Tsitsipas

0

@mekston Sasza in 3

0

@MesQueUnClub96 To jeszcze bardziej boli

1

Miał wszystko Popyrin w tym secie i przegrywa cztery gemy z rzędu co kosztuje go strate seta.Sasza jeden set i ćwiercfinał IO.

3

@esem91 Fakty są takie że to Iga jest dalej w turnieju i to jest najważniejsze.

0

@TR3YWAY I tak Lewy by grał

0

@mekston Nie no ten kurs na Tommiego

1

@MesQueUnClub96 Jak tego nie wykorzystujesz to przegrywasz mecz

0

@mekston Przesada mocna

1

@MesQueUnClub96 Buki robią z Tommego ogórka z top200

1

Jutro 1.10 na Carlitosa z Tommym Paulem.Co jest XD.

1

@mekston Wydaje mi sie ze z kazda inną parą deblową by było ciut latwiej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?