Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jakbyśmy nie kochali Igulca to jest to kompromitacja w drugim secie.W sumie nie pamiętam by ktoś będac #1 tak oddał seta w męskim czy kobiecym tenisie.Naprawde ciężko było to spieprzyć a jednak.
2
Za duzo wyrzuconych piłek które normalnie Iga trafia.Szkoda bo następne igrzyska na ziemi moga byc po zakończeniu kariery Igi w tenisa a sama Iga juz nie jest takim pewniakiem na hardzie jak na mączce.Iga odpada w walce o złoto IO.
@mekston
8
Popsuła Iga ten mecz na maxa.Nie możesz na tym poziomie i będac taką zawodniczką jak Iga oddac 4:0 i 2x łamaki w secie.Okrutny choke jesli Chinka dogra teraz swój serwis. @mekston @barcelonaLM
0
Nie no chyba nie przegra seta z 4:0
48
@Faro Na koniec to oni wygrywaja LM i La Lige.Nikogo nie obchodzi ze nie wychowują jak la masia.
10
Tak myślałem czy to fejk a to faktycznie Janusz
0
@Barcanajlepszyteam Moze sobie zagra od czasu do czasu ale po prostu raczej typowe zakonczenie kariery.Tak powinien zrobić to znaczy po Garrosie 2025 zakonczyc i odpocząć juz na zawsze od tenisa bo to mu sie nalezy
1
@mekston A dobra patrzylem pogode w Polsce xD,jednak chyba masz racje bo jakies opady maja byc
1
@barcelonaLM Wydaje mi sie ze zagra za rok ale tylko dlatego zeby bylo godne pozegnanie w Paryzu
0
@mekston Raczej otwarty
1
@blakkudium Odegaard,Rice i Merino w środku mega to wygląda.
1
@fart Tak powinno być.Za duzo te 12.
1
Kerr nie dzwignął presji i Tatum odrazu w pierwszym xd @fart
0
Ostatni mecz towarzyski Sudanu z USA był rewelacyjny więc ciekawe czy się postawią i teraz Amerykanom.
3
No i niestety duet Hiszpański odpada z IO,szkoda tego bo 40:15 było.Tylko Carlos zostaje w walce o medale w singlu
1
@mekston Lepsi sa i to trzeba przyznac
1
@mekston 0;40 i chyba po grzybach
1
Popyrin juz na deskach.Jak jeden gem zmienia w tenisie wszystko.
0
@mekston Djoko vs Zverev a bedzie Musetti vs Tsitsipas
0
@mekston Sasza in 3
0
@MesQueUnClub96 To jeszcze bardziej boli
1
Miał wszystko Popyrin w tym secie i przegrywa cztery gemy z rzędu co kosztuje go strate seta.Sasza jeden set i ćwiercfinał IO.
3
@esem91 Fakty są takie że to Iga jest dalej w turnieju i to jest najważniejsze.
0
@TR3YWAY I tak Lewy by grał
0
@mekston Nie no ten kurs na Tommiego
1
@MesQueUnClub96 Jak tego nie wykorzystujesz to przegrywasz mecz
0
@mekston Przesada mocna
1
@MesQueUnClub96 Buki robią z Tommego ogórka z top200
1
Jutro 1.10 na Carlitosa z Tommym Paulem.Co jest XD.
1
@mekston Wydaje mi sie ze z kazda inną parą deblową by było ciut latwiej