0

@mekston Nie popisał się Felix ale i Ruud miał problemy.Tiebreak problemów

0

@MesQueUnClub96 Jutro są pólfinaly?

0

@barcelonaLM Choke niestety znowu

0

@Popitek12 A jak oceniasz Ewe?

2

@MesQueUnClub96 Jak dla mnie to moze sobie zrobic wakacje i zagrac US open i sobie wyjechać w bieszczady do końca sezonu.Ewentualnie na finałach się pojawić.

4

Kto z rambli jest z Wrocławia?


1

@mekston Wielki niczym Ruuda z Felixem

1

@mekston Nie wiem w sumie ktory bylby lepszy dla Carlosa.Ruud niby mączka player ale Felix moze byc bardziej nieprzewidywalny

0

@mekston Carlos ma 4:0 z Ruudem a z Felixem 3;3

0

@mekston W sumie chyba wole Ruuda dla Carlosa niz Felixa

0

@MesQueUnClub96 Jesli Carlos nie odwali czegos to obu złomuje

0

Wychodzi na to że Alcaraz zmierzy się z Felixem w półfinale.Przyjemny meczyk na papierze.

1

Raczej ludzie z Barcelony sprawdzają takie rzeczy ale ja widze 50 opuszczonych meczy Olmo w ostatnie dwa sezony.Wydanie większosci siana na takiego zawodnika to dosyć odważna zagrywka albo głupota.

4

Będzie gwiazdą.


1

@agaFCB Jednak póki co nie ma startu do Sinnera

1

@mekston Niby lepiej Felix

1

Tsitsipas powinien się uczyć od Włocha jak obsługiwać jednoręczny backhand

1

@MesQueUnClub96 Babola zrobil Sasza na tym fh i konsekwencje okrutne

0

Musetti serwuje po mecz.woow.

1

Carlos chyba miał rekordy szkoły w bieganiu


0

@TheNekro94 To była genialna akcja Paula i on z 99% zawodnikami już ma tego tiebreaka

1

@barcelonaLM Nie ma szans by ktoś zrobil z tego punkt

2

Normalny tenisista nie dobiega do takich piłek do jakich biega Carlos i robi z tego winery.Sadeg from Tommy ale to Carlitos.

0

Tommy Paul juz powinien grac w 3 secie

1

@mekston Szkoda bo mysle ze Nadalcraz tez by ich pyknęli,troche farta z losowaniem mieli Czesi ze tak daleko zaszli

0

@mekston Tiebreak albo 3 set

1

@MesQueUnClub96 Mysle ze kazdy tego oczekuje

0

@MesQueUnClub96 Nigdy go nie skreśle z zadnym rywalem przy zadnym wyniku.On ma tą cząstke geniuszu.

0

@MesQueUnClub96 Dla mnie on moze przegrywac nawet 4;0 a on i tak moze wrocic,to Carlos

3

@MesQueUnClub96 To świat Carlosa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?