9

Nie chce siedzieć na ławce i idzie grac regularnie.To się ceni.


0

@Barcanajlepszyteam To zawsze dodatkowy złoty medal

6

Tylko Lipsk może uratować Barcelone.Olmo niezły piłkarz ale zupełnie niepotrzebny Barcelonie.Są inne pozycje bardziej ważne.


1

39-latek...dał ile mógł w tym meczu.Szkoda ze nie powalczy o medal.


0

@MesQueUnClub96 No nie bo Novak nie ma złota na IO w deblu i co teraz dodi

1

@mekston Coś w tym stylu

1

@PeteR10 Nie byl sprawiedliwy w tym meczu

1

Ngapeth powinien dostać z 3 czerwone za te prowokacje od początku meczu.Smieszny ten sedzia jest dzisiaj.

0

Przeklęte 2:0 w setach

7

Francuzi rzucali takie piłki i nie było gwizdka.Słabe takie cos jest.

0

@barcelonaLM Szykuje sie 3;2 dla trójkolorowych

3

@MesQueUnClub96 Czy ja wiem.Patrząc na historie urazów Nadala to on i tak dużo ugrał w swojej karierze.Gdyby zdrowie było lepsze to pewnie klepnąłby więcej szlemów.Troche pechowa i szczęśliwa kariera

9

@KamQiX Mysle ze to naturalna kolej rzeczy

0

@barcelonaLM Ciekawe czy Carlos cos zagra przed US

1

@MesQueUnClub96 T Oli Bearman

1

@D10SLEO W tym roku będzie mieć 40 lat.Legenda niemieckiej siatkówki.

0

@TheNekro94 Jesli Niemcy by awansowali to Japończycy mogą miec traume.Spokojnie mogliby powalczyć z Dojczami bo Francuzi troche stylowo im nie leżą.

0

Niemcy jaka koncówka...wow 2:0

1

Niemcy póki co rewelacja.Gdyby można było odmłodzić Grozera o 10 lat.

0

@TheNekro94 No takiego jak on to nie ma o tym profilu.Przy takich warunkach może łamać każdy blok jak chce.

1

Michieletto jest unikalnym siatkarzem.Niedość że ma 2.11 wzrostu to jeszcze lewa rączka.Potężna kombinacja.


0

@Stinger_ Wlosi sa bardzo niewygodni.Jak maja swoj dzień to na bloku dzialaja cuda.Tam wszyscy maja po 2 metry.

0

@Stinger_ Dla nas bardzo niedobrze jesli bedziemy w finale z nimi.

14

Last dance Bartka na igrzyskach.Ile razy musiał to przeżywac i odpadać.


3

@NeroTFP1 Jesli bysmy wygrali IO to mysle ze to pewniak do MVP turnieju

14

Ktoś zobaczy 4/14 w ataku Tomka a on dzisiaj był cichym bohaterem.Jego obecność czuć po prostu.
https://x.com/Jakub110Jakub/status/1820387830465511818

1

@mekston Fajnie jakby Brazole dzis ograli USA

6

Nikola zawsze twardy a jednak czasami się nie da.
https://x.com/Jakub110Jakub/status/1820388212193263833

2

Kuba Kochanowski to szef

1

No i się robi cieplutko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?