Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Nie chce siedzieć na ławce i idzie grac regularnie.To się ceni.
0
@Barcanajlepszyteam To zawsze dodatkowy złoty medal
6
Tylko Lipsk może uratować Barcelone.Olmo niezły piłkarz ale zupełnie niepotrzebny Barcelonie.Są inne pozycje bardziej ważne.
1
39-latek...dał ile mógł w tym meczu.Szkoda ze nie powalczy o medal.
0
@MesQueUnClub96 No nie bo Novak nie ma złota na IO w deblu i co teraz dodi
1
@mekston Coś w tym stylu
1
@PeteR10 Nie byl sprawiedliwy w tym meczu
1
Ngapeth powinien dostać z 3 czerwone za te prowokacje od początku meczu.Smieszny ten sedzia jest dzisiaj.
0
Przeklęte 2:0 w setach
7
Francuzi rzucali takie piłki i nie było gwizdka.Słabe takie cos jest.
0
@barcelonaLM Szykuje sie 3;2 dla trójkolorowych
3
@MesQueUnClub96 Czy ja wiem.Patrząc na historie urazów Nadala to on i tak dużo ugrał w swojej karierze.Gdyby zdrowie było lepsze to pewnie klepnąłby więcej szlemów.Troche pechowa i szczęśliwa kariera
9
@KamQiX Mysle ze to naturalna kolej rzeczy
0
@barcelonaLM Ciekawe czy Carlos cos zagra przed US
1
@MesQueUnClub96 T Oli Bearman
1
@D10SLEO W tym roku będzie mieć 40 lat.Legenda niemieckiej siatkówki.
0
@TheNekro94 Jesli Niemcy by awansowali to Japończycy mogą miec traume.Spokojnie mogliby powalczyć z Dojczami bo Francuzi troche stylowo im nie leżą.
0
Niemcy jaka koncówka...wow 2:0
1
Niemcy póki co rewelacja.Gdyby można było odmłodzić Grozera o 10 lat.
0
@TheNekro94 No takiego jak on to nie ma o tym profilu.Przy takich warunkach może łamać każdy blok jak chce.
1
Michieletto jest unikalnym siatkarzem.Niedość że ma 2.11 wzrostu to jeszcze lewa rączka.Potężna kombinacja.
0
@Stinger_ Wlosi sa bardzo niewygodni.Jak maja swoj dzień to na bloku dzialaja cuda.Tam wszyscy maja po 2 metry.
0
@Stinger_ Dla nas bardzo niedobrze jesli bedziemy w finale z nimi.
14
Last dance Bartka na igrzyskach.Ile razy musiał to przeżywac i odpadać.
3
@NeroTFP1 Jesli bysmy wygrali IO to mysle ze to pewniak do MVP turnieju
14
Ktoś zobaczy 4/14 w ataku Tomka a on dzisiaj był cichym bohaterem.Jego obecność czuć po prostu.
https://x.com/Jakub110Jakub/status/1820387830465511818
1
@mekston Fajnie jakby Brazole dzis ograli USA
6
Nikola zawsze twardy a jednak czasami się nie da.
https://x.com/Jakub110Jakub/status/1820388212193263833
2
Kuba Kochanowski to szef
1
No i się robi cieplutko.