Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
USA gra najlepsza siatkowke na tym turnieju ale i tak to nie wystarczylo na zloto.Duzy niedosyt beda miec.
8
Mistrzostwa swiata chyba za rok sa takze do zrobienia
2
I fajne meczyki na święta.
0
@zodiak_10 Wtf XD
0
@barcelonaLM Już chyba Stefanos na zawsze zostanie po prostu solidnym tenisistą ale tylko solidnym.Ma turnieje w których prezentuje się niezle a nawet czasem wygra coś ale nigdy nie wejdzie na sam top.
1
@Pawlak1992 Z chlopów napewno nikt.Obecnie Melo Anthony ma jeszcze 3.
3
Ciężko się nie zgodzić.Curry w tym turnieju w cieniu był ale gdy trzeba było bohatera to on się pojawił.
4
Ile razy człowiek widzial takie akcje Duranta.Tak naprawde trzeba liczyć ze po prostu nie trafi.Akcja nie do obronienia.
9
Król.
1
@fart Rzut który chyba wygrywa ten mecz
3
Durant na półdystansie w prime
2
Czwarta kwarta 28:10.Uciekli mocno.
2
I to jest wielka Ameryka
0
Jokić czasami te passy ma kosmiczne
1
Kapitalny powrót USA
1
@MesQueUnClub96 Serbski obronca tez troche amatorka
0
@Uukasz_93 Podpiął ich do tlenu
0
Ale Serbia spieprzyła te 2 ostatnie akcje
0
Stany trochę ich zlekceważyli.Myśleli chyba że będą sobie bimbać jak w meczu z Brazylią i mecz sam się wygra.
1
Swoją droga nie wiem czy może być coś bardziej upokarzającego dla koszykarzy z USA niz granie o brąz.Toż oni poddadzą ten mecz.
2
@Borry Brunsona szkoda ze nie ma tutaj.Zasłuzył zeby pojechac na IO.
0
Kursy w tym meczu 1.05 i 10.00 na Serbów
0
Trójka tzw na zabicie kwarty
1
@MesQueUnClub96 W koncu Jokic jest tutaj
0
No i chyba Serbowie dojechani i juz tylko -6.
1
@Popitek12 Jokić?Denver Nuggets
1
@mekston 11 pkt na spokojnie do odrobienia
0
Zaskakujące problemy ma USA z czystych pozycji.Edwards juz 2x z rzędu trójke pudłuje na czysto.Booker to samo.
0
Ale Embiid przejechał Jokicia.Wow.
1
Bogdanović fantastyczny.