0

@masa11 Sa faworytem ale Francja to gospodarz i ma ulgi

23

Absolutny kingkong siatkówki.Jego as w czwartym przy 23:22 był najważniejszym asem w karierze Leona.
https://x.com/Jakub110Jakub/status/1821226839760572911

8

Tomek ma coś w sobie że zanim pojdziesz w ogień.
https://x.com/Maciejfleszar/status/1821221791437631870

1

Mecz ten będzie wspominany przez kolejne dziesiątki lat

0

Wilfredo ostatni punkt c moooon

0

Dwa punkty.....................

2

Szkoda psuc w takich momentach,oni juz są podłączeni...

0

Tomek Fornal jak no gra od 4 seta!!!!!!!

1

@mekston Jeszcze spokjonie

1

Leon to Batman Polski

0

Huber....na litośc ile pomyłek on dzisiaj zrobil

0

Anderson vs Polska

5

@MesQueUnClub96 Zagrają bo Anderson to maszyna

0

Niby mamy szeroką kadre ale to troche mit.To dobrzy zawodnicy ale wcale ci rezerwowi nie gwarantują pewnego poziomu.

0

Chyba tylko cud moze nas uratowac w tym meczu.Za dobrze jankesi grają.

0

Jak wyjdziemy z Pawlem na czwartego seta to troche sabotaż ze strony naszego trenera.On nie moze grac.

3

@takisobiektos Dla mnie USA>Francja

0

Oby Zaksa miała Erika Shojiego do konca kariery

1

Lepsi sa od nas i takie są fakty.Ten drugi set był kluczem do tego meczu.

0

Fornal na libero i Semen na przyjęcie

1

Jest problem bo Huberta nawet zdjąć nie mozemy bo nie mamy innych srodkowych

0

@KrwawiaceoczyVEB Nie mamy nikogo xd

0

@TheNekro94 Tez atut ich jest taki ze oni graja na 3 przyjmujacych bo Anderson to tez przyjmujacy

2

DeFalco juz na ławce.Trener USA ogarnia temat.

0

@mekston USA jak się nakręci to ciezko bedzie ich zatrzymac

1

No tak się przegrywa sety.Nawet przebić lekko lepiej niz takie coś.

0

Nie no 3x z rzędu w siatke na zagrywce...

0

Ale szkoda ze Tomeczek w takim momencie w siatke

0

Leon robi co może ale no reszta musi coś więcej.

0

Mat Anderson 37 lat ale wciaż jest piękny siatkarsko.Niesamowicie wszechstronny zawodnik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?