1

@Mezocyklon87 Dla mnie on mógłby nic nie wygrywac a i tak bym oglądał go.Alcaraz ma vibe Ronaldinho gdy odpalałeś jego mecze by pozniej wyjsc na boisko i grac tak jak on.Hiszpan to magik który w każdym momencie może wyjąć królika z kapelusza.Dla takich ludzi jak on kupuje się bilety by oglądac go na korcie.To coś więcej niż tylko zwycięstwa.Jego trofea są tylko dodatkiem.Nie robiłby takiego wrazenia jakby był typowym przebijaczem i servbotem.Carlitos to cząstka BIG 3.Oni sami to mówią,fani mówią i myśle ze on sam tez to widzi.To talent który się pojawia raz na x lat nie tylko w tenisie ale ogólnie w sporcie.

1

@Popitek12 @mekston Jest wiernym fanem hiszpańskiej dynastii,ufam mu

3

@MesQueUnClub96 Dodi juz było

1

@barcelonaLM No fajnie by było w US coś ukuć ale troche jest tych dobrych plejerów na hardzie.Ostatnie dwa lata to wygrany finał i półfinal

2

Całkiem dobrze to wygląda.W szlemach Carlos ma 4/4.Jedynie porazki to tiebreaki x4 z Novakiem. @mekston


0

@barcelonaLM Moze tak być.W tym wieku raczej fizyki już nie bedzie chociaz 40-letni LeBron ma inne zdanie na ten temat ale to też inny sport.

1

Jestem ciekawy czy wystartuje.W sumie nawet zeby sie sprawdzic w tym wieku to czemu nie.


2

Wilfredo Leon jutro


1

@mekston Za tydzien sie zaczyna wiec ciezko powiedziec ale troche szkoda by bylo ominac 2x mastersy

1

@mekston No to napewno.Byle zrobić dobry wynik na US i można konczyć sezon.

1

@Barcasub Wlazły albo Kurek ale z sentymentu jednak Mariusz

0

@MesQueUnClub96 Raczej mu Alcaraz nie odda tzn Hiszpan bedzie z kazdym rokiem lepszy a Serb bedzie gorszy

1

@TheNekro94 LeBron James,Muhammad Ali,Lewis Hamilton,Leo Messi,Phelps,Bolt,Giba.

5

Pierwsze dni będą pewnie ciężkie ale na koniec to wciąż medal.


1

@MesQueUnClub96 W przewidywaniach bylo +10

1

@MesQueUnClub96 No raczej

4

@MesQueUnClub96 Jutro ci powiem okolo godziny 11

1

@cules100pro Boisko zweryfikuje jak to mówią

3

@MesQueUnClub96 Publika go raczej dzisiaj wspierała mimo wszystko bo pewnie o to chodzi

1

@mekston W Tokio wydawało sie juz to mamy i Francja jest na kolanach ale wyszlo niestety inaczej

2

@mekston Musimy ten mecz wygrac bo to juz bedzie nie do zniesienia...przeciez my przegralismy juz tych 1/4 w opór.

0

Kurs na jutrzejszy mecz Polaków w granicach 1.50 a na Słowenie okolo 2.50.W sumie są wyrazni faworyci w tych cwiercfinalach w postaci Polski,Wloch,USA i Francji.

0

@Barcanajlepszyteam To napewno.Zresztą Carlos mówił ze lepiej się czuje w bo5 co nie jest dziwne bo jest większe pole do błędu i szansa na powrót+ on fizycznie wiadomo ze jest top.Tutaj przegrywasz seta i presja bo zaraz przegrasz mecz.

2

@mekston @barcelonaLM Skoro Tsitsipas czy Musetti potrafili go łamac dosyć łatwo to naprawde duzo mowi o grze Serba dzisiaj

1

@AndresCuccittini Różnice w tenisie między big3 są tak niewielkie ze zawsze bedzie ciezko to stwierdzić.Novak teoretycznie ma ciut lepsze cv ale czy zawsze ten kto ma największe osiągniecia jest najlepszy to niech kazdy oceni.

2

@barcelonaLM Dziwne ze on tego nie korygowal tzn na innych to działało ale nie tutaj.Tez podanie Serba dzisiaj świetne.W tym drugim secie praktycznie trafiał wszystko.

1

@takisobiektos Aha to jestem w szoku. @wpwelement daj spokój

1

@barcelonaLM Dwa sety po tiebreakach.Detale często decydują na tym poziomie.Mogli łamać siebie wzajemnie ale zawsze cos brakowało

0

0

Tsitsipas był w stanie przełamac Novaka dwa razy a Carlos zero.Czy mozna mówić Stefanos>Carlos?
@FcPortoFan1999

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?