Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@barcelonaLM Ja licze ze Carlos machnie za rok Wimbledon.Taki hat-trick byłby piękny
1
@mekston Jesli ktoś by mi powiedzial ze Carlos wygra RG,Wimbledon i medal na IO to bym brał w ciemno i gratulował
2
@Chaoss Jakby Carlos nie zrobił żadnego medalu to byłby smutek ale dotarł do finału więc nie.Troche niesprawiedliwe jest wymaganie by wygrywał wszystko w wieku 21 lat.On naprawde bardzo ale to bardzo duzo wygrywa.
1
@juarez Nie wiem czy dla inteligentnych ale tenis to jak szachy.Troche inna forma sportu niz futbol itd.Tu się delektujesz każdym zagraniem,taktyką itd.
3
@juarez Tenis to specyficzny sport.Nie jest to dla wszystkich
0
@MesQueUnClub96 Grał chyba z Murrayem o zloto
1
@A4ron Dla Alcaraza to wszystkie nawierzchnie są dobre
3
Nie ma tych ludzi tak dużo
3
@Lucyfffer Nie no są tu fani Serba
0
@mekston Niby tak ale tez ciezko wymagac by wszystko wygrywał,to niesprawiedliwe troche wobec niego
10
Będzie boleć ten mecz Carlosa ale doceni ten finał i srebro.Jak na pierwsze igrzyska w karierze to zaprezentował się dobrze.Novak wybitnie dziś grał i ciężko było go ruszyć.
0
@mekston Lepiej gra od Carlosa niestety.Jesy bardziej regularny i pewny
0
@Colon Raczej Novak w 2 bo lepiej gra
1
Carlos zawsze grał fair.Fajnie że nawet w takim meczu takie coś ma miejsce.
0
@mekston No teraz przejazd w tym gemie na sucho
1
Nieuchwytny jest Serb na swoim podaniu.Praktycznie wszystko wpada w pierwszym.
1
@mekston Jak Carlos odwróci ten mecz to wstawiam Maxa Verstappena na tydzien
0
Arcyważny gem utrzymany.
1
@mekston Takie gemy bola najbardziej
0
@MesQueUnClub96 To tylko jedna akcja dodi
1
@mekston Swietny gem ogólnie 40;0
2
Gem o wszystko dla Carlitosa.Jesli teraz straci swoje podanie to raczej po grzybach.
2
Ponad 90% pierwszego podania Novaka w drugim secie.Czuć to na korcie.
1
@MesQueUnClub96 Dziwny błąd,to easy wolej
0
@mekston To martwi najbardziej chyba tzn jako go złamie to ciezko bedzie o odpowiedz
0
@mekston Pytanie do czego to doprowadzi w efekcie końcowym
0
@MesQueUnClub96 Czuje ze return Novaka jest top i jest ciezko
1
@mekston Czuje ze mu nie idzie i nie bardzo potrafi z tego wyjść a rywal po drugiej stronie jak w transie i tak to wygląda
1
@mekston Lepiej gra fh Novak niz Carlos a w sumie przed meczem bym tego nie powiedzial
1
@mekston To najlepszy mecz Serba w tym roku.Szczerze nie pamiętam go aż tak dobrze grającego i to na kazdej płaszczyznie