1

@barcelonaLM Ja licze ze Carlos machnie za rok Wimbledon.Taki hat-trick byłby piękny

1

@mekston Jesli ktoś by mi powiedzial ze Carlos wygra RG,Wimbledon i medal na IO to bym brał w ciemno i gratulował

2

@Chaoss Jakby Carlos nie zrobił żadnego medalu to byłby smutek ale dotarł do finału więc nie.Troche niesprawiedliwe jest wymaganie by wygrywał wszystko w wieku 21 lat.On naprawde bardzo ale to bardzo duzo wygrywa.

1

@juarez Nie wiem czy dla inteligentnych ale tenis to jak szachy.Troche inna forma sportu niz futbol itd.Tu się delektujesz każdym zagraniem,taktyką itd.

3

@juarez Tenis to specyficzny sport.Nie jest to dla wszystkich

0

@MesQueUnClub96 Grał chyba z Murrayem o zloto

1

@A4ron Dla Alcaraza to wszystkie nawierzchnie są dobre

3

Nie ma tych ludzi tak dużo


3

@Lucyfffer Nie no są tu fani Serba

0

@mekston Niby tak ale tez ciezko wymagac by wszystko wygrywał,to niesprawiedliwe troche wobec niego

10

Będzie boleć ten mecz Carlosa ale doceni ten finał i srebro.Jak na pierwsze igrzyska w karierze to zaprezentował się dobrze.Novak wybitnie dziś grał i ciężko było go ruszyć.

0

@mekston Lepiej gra od Carlosa niestety.Jesy bardziej regularny i pewny

0

@Colon Raczej Novak w 2 bo lepiej gra

1

Carlos zawsze grał fair.Fajnie że nawet w takim meczu takie coś ma miejsce.

0

@mekston No teraz przejazd w tym gemie na sucho

1

Nieuchwytny jest Serb na swoim podaniu.Praktycznie wszystko wpada w pierwszym.

1

@mekston Jak Carlos odwróci ten mecz to wstawiam Maxa Verstappena na tydzien

0

Arcyważny gem utrzymany.

1

@mekston Takie gemy bola najbardziej

0

@MesQueUnClub96 To tylko jedna akcja dodi

1

@mekston Swietny gem ogólnie 40;0

2

Gem o wszystko dla Carlitosa.Jesli teraz straci swoje podanie to raczej po grzybach.

2

Ponad 90% pierwszego podania Novaka w drugim secie.Czuć to na korcie.

1

@MesQueUnClub96 Dziwny błąd,to easy wolej

0

@mekston To martwi najbardziej chyba tzn jako go złamie to ciezko bedzie o odpowiedz

0

@mekston Pytanie do czego to doprowadzi w efekcie końcowym

0

@MesQueUnClub96 Czuje ze return Novaka jest top i jest ciezko

1

@mekston Czuje ze mu nie idzie i nie bardzo potrafi z tego wyjść a rywal po drugiej stronie jak w transie i tak to wygląda

1

@mekston Lepiej gra fh Novak niz Carlos a w sumie przed meczem bym tego nie powiedzial

1

@mekston To najlepszy mecz Serba w tym roku.Szczerze nie pamiętam go aż tak dobrze grającego i to na kazdej płaszczyznie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?