Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaInfo szybszy
0
@Yanek Jadon w tym sezonie też przekroczy 20 :]
1
@Coutinho007 O tobie nigdy :D
3
Bayern w tym roku :
15 win i 1 remis.Not bad.
1
Wszyscy zapomnieli o Coutinho :v
0
@Coutinho007 No niestety ale wątpie by Joshua się gdzieś przeniósł.Gra w najlepszym klubie w Niemczech.Gra u siebie.Jest jedna z najważniejszych postaci.Siano też ma dobre w Bayernie.Ciężko bedzie komuś go wyrwać.
4
@Janiama Co racja to racja.Kimiś to profesor na tej pozycji.Jeszcze do tego ten jego charakter wojowniczy.
1
@IronSanHybrid No tam co pare metrów jest boisko do koszykówki :v Czują ten sport.U nas to w sumie we wszystko sie gra xD
1
@IronSanHybrid To jest ich sport.Oni się rodzą z piłką do koszykówki.Nie przypadkiem NBA ma taką oglądalność.
1
@Hiacynk Zaraz za Karolem Bombowcem Krawczykiem
5
Szesnastka Korwina zaraz będzie miała 8 mln wyświetleń.Nawet sporo.
2
@Messinio82 Suarez na luziku będzie drugi.
0
@Messinio82 Maradona bestia.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@KapiFCB Też nie rozumiałem tej decyzji a podobno już wiedział wtedy że odchodzi.
2
,,Mój sezon się skończył. Nie planuje wracać do gry pod żadnym warunkiem. Zdecydowaliśmy rok temu, że muszę odpuścić przez cały kolejny sezon i tego wciąż się trzymamy.
Czekanie będzie dla mnie najlepszym rozwiązaniem. Nie czuję, abym był na 100% sprawny. Kalendarz będzie napięty, a ja nie jestem przygotowany na takie obciążenia. Poczekam, chce się lepiej przygotować na kolejne rozgrywki'' - Kevin Durant
/probasket
Dobra decyzja.Nie ma co forsować tempa.
1
@Hiacynk Więcej opcji do obstawiania. :v
2
Rafał Szymura od następnego sezonu będzie reprezentował Jastrzębski Wegięl.Mocno liczę na tego chłopaka.Duży potencjał a trochę się marnował w poprzednim klubie.
0
@SeeleyBooth Wydaje mi się że to melodia od nie nie nie.Zgadłem?
0
@Striker Pewnie wszystko na siebie byś brał
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@SHIBA niby 62 ale chuy wie
1
@SHIBA dobra daj jeszcze jedna
0
@SHIBA ja bym obstawial a, b, c, d lub e
2
@SHIBA to nie na moją banie :c
4
@AdiKingu96 Nie no Mamed to też kocur. Szkoda że nie wychylil się dalej.
0
@DonAndrzejos Felix miał być drugim Ronaldo.
3
@Kajtek77 A po stronie Brazylii Leônidas z hat-trickiem.
5
Przeglądam sobie twittera i takie coś znalazłem :v
https://pbs.twimg.com/media/C2HqnqrXUAAr1RV?format=jpg&name=small
3
@Chwytliwy Ja tam delikatne to jeszcze okey.Ale tak całe ciało to tak srednio