Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@IronSanHybrid Oj twixy też. Ostatnio mama zrobiła o podobnym smaku ciasto to wcinalem ajaj.
5
Jaki jest wasz ulubiony baton? Ja zawsze miałem słabość do snickersow.
5
@student97r A jeszcze będzie przecież Ziyech.Dobrze wygląda ta ofensywa.
3
@student97r Kozacki transfer.Chyba będę kibicem Chelsea w next sezonie :v
1
@Barney Mistrzostwa świata w siatkówce w 2014.Były organizowane u nas i to my zdobyliśmy złoto a Mariusz Wlazły został MVP turnieju.Piękne czasy.
0
@koksik2700 Nie musi mu nic podbijać bo on ma stałe 40%.
1
@MESSIah16 Ciesze się twoim szczęściem
2
@betonito Jak tam jest Scholes i Carlos.Syf ranking.
1
@Danny Gaucho https://live.staticflickr.com/4103/5027762427_41f6072a86_b.jpg
0
@BarcaInfo Do Manchesteru poleciał.
1
@amek555 Bardzo dobry.
5
@Hiacynk Król pięknych bramek. Co dużo mówić.
1
@Janiama Ale te starsze koszulki United piękne.
1
@Kluivert_P Wszyscy okradają także ten.
10
@Rudi35 Czy to klasyk ,,kiedyś to było'' ?
0
@Chwytliwy Nie ma po co odchodzić.Chyba że dobre siano dostanie.
1
@capoN USA bo koszykówka
1
@bias Ja go zapamiętam z tego że zawsze miał pretensje. A piłkarz oczywiście świetny.
1
@IronSanHybrid Podobnie uważam
7
@Hiacynk Myślałem że z Draxlera będą ludzie. A tymczasem ławeczka w Paryżu.
0
@MESSIah16 pamiętam to jak dziś,, aguero aguero aguero! ''
0
Czy wasz ulubiony serial ma takie zakończenie jakie byście chcieli czy jednak delikatne rozczarowanie?
0
@student97r Szczerze ci powiem że po tym jak GSW zrobilo 3-1 to nie wierzyłem w Cavs. :d
0
@student97r To były najlepsze finały jakie oglądałem.Taki comeback.Ajaj.Czasem wracam do tego.
0
@Barca1992 LeBron James i Kyrie Irving on fireeeee.
0
Myślicie że będzie jakaś drużyna w NBA która pobije rekord GSW w sezonie zasadniczym a mianowicie 73-9?Era wojowników była piękna.Mieli wszystko.Obrone i atak.Grali efektywnie i efektownie.
8
@Janiama Ewentualnie Ansu na LS.
4
@Coutinho007 Osobiście nie słucham ale Linkin park zawsze i wszędzie.
0
@Hiacynk Ładnie tymbardziej że jest Timo który kradnie te liczby:v
1
@kerouac pamiętam że był taki odcinek że się bałem jak cholera