Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W takim razie każdy by mógł się tak podpierac. Its penalti cytując Cristiano.
0
@DanielOOL Czeka na transfer do United
1
@TheMugShot Drewland
1
Klasyczna Borusia która jest dobrym zespołem ale brakuje tego czegoś co ma Bayern.
0
@masq za słaby na 1 skład
2
@NGTRX Lewanboski
1
@TheGoldenEleven 3:0 dla FCB.
0
@Bykunn Z tego co czytałem to ten szejk jest jednym z najbogatszych a może nawet najbogatszy także tygodniówki moga byc owocne.
13
@Anonymus0608 Mourinho
3
Marcin Komenda odchodzi z Asseco.Trochę szkoda ale przy Fabianie dużo by nie pograł.
1
@AmigoBlancos Byłem mega zdziwiony że odchodzi.Szczerze to myślałem że zostanie jeszcze trochę w Realu i wróci na koniec do United.
12
@AmigoBlancos To co wtedy robił Karius to był nieśmieszny żart.Rozumiem presja itd ale bez przesady.
0
@Striker Hah.W sumie... :D
1
@Misiekmisiowaty2000 Czy ja wiem czy w szczytowej.
2
@ksobi Taa.Już czekają az bede przewelał kolejne pieniadze.Ostatni raz stawiałem w lutym :v
1
@KSSniper A skończy się pewnie gładko dla Bayernu.Jakoś średnio widzę zawsze Borusie w starciach z FCB.
0
@Kubox póki co jest 5 sezonów ale podobno są plany na 6.
0
@Ermitano Nigdy jakoś chemii nie lubiłem w sql. A to jakieś wzory czy inne pierdoly :v
0
@SonBarcaGoku No akurat dla mnie Majkel wypadł świetnie a t bag fakt rewelacja.
2
@Pawelsky Skofield zagrał taka profeske że zjadł wszystkich chociaż Alexa bardzo lubiłem.
0
@tristan87 właśnie tak myślałam że coś pomyliłem :v
1
@Hiacynk o to to. Dz
0
@Hiacynk ty a powiedz mi jak nazywał się odcinek w którym Karol przechwalal się że ma firmę itd, chyba były Aliny do niego przyjechał czy coś
0
@AllBundy to też
0
@matirix20 Gladiator. Te cytaty to mistrzostwo.
0
@Fawrf United się odbuduje z Ole.
2
@Hiacynk Dejwis jest megaaa.
0
@Adamski69 Cristiano to król memow
1
@kerouac i oglądać mecze nba
3
@kerouac byśmy mieszkali razem ajaj