Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@msmsms ban za spojler
2
@bixmix napewno są podstawy by twierdzić lbj>MJ jak i na odwrót.
0
@Wossi61FCB ja nie
0
@eckov ee tam, jest gitara
0
@FafitFCB mogę ale w v1
1
@kerouac kolorowych kerlak
0
@Kajtek77 a dziękuję
0
@Commando i nadal jest
0
@NeroTFP no stary Neymara to odważny chłopak
1
@Hiacynk Zawsze go wybierałem jak grałem w fifke Street :d
8
Władca pierścieni na tvn 7.Ostatnia część więc warto sobie odświeżyć :v
0
@koziar @A_Gomesinho_21 znaczy jest świetny ale jako najlepszego bym go nie nazwał :v w top5 bym umieścił.
1
@Wossi61FCB Cały Lublin w szoku.Motor w 2 lidze. :v
0
@MESSIah16 Może nie najlepszy ale bardzo solidny obrońca w swoim prime.Teraz już będzie schodził powoli ze sceny.
0
@YoNoEntiendoNada Ale taka była w 2013 xD
0
Drużyna sezonu w Premier League w 2013.Kiedyś to było.
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/95568349_2848951488534696_667322275803955200_o.png?_nc_cat=1&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=ajGsUwc2I6wAX_gHKyH&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=8d83488eaedc79ed75d882c7a572008b&oe=5EE66594
0
@KapiFCB No kiedyś to tak.Od pewnego czasu Motor jest memem w Lublinie :v
5
Motor Lublin w 2 lidze.Wow.W końcu po tylu latach xD
0
@Krzychu1010 Oczywiście że LeBron.
0
@DaPi pampera leci a sąsiedzi zachwyceni
0
@Kusco15 Chyba nie mam.:d
0
@MESSIah16 Moje top 3 ale sympati : Roy Jones jr, Wład Kliczko i Mike.
10
@Brosik a tak naprawdę to pewnie wakacje na wsi u babci
2
@MESSIah16 Są jeszcze bracia Kliczko
1
@Kusco15 Jak to mówią ile osób tyle opinii.
2
@Kapitan hawk ostrym cieniem mglyyy
0
@Avada Kedavra Nie no był ale Drogba również :v
0
@NeroTFP Ciekawe kto będzie atakującym w Jastrzebskim.
1
@BarcaInfo Czy ja wiem.Drogba w pewnym etapie był wybitny.
5
Klemen Čebulj już oficjalnie w Aseco.Wow ale fajny transfer.Mega ekipka się szykuje w Rzeszowie.