2

@msmsms ban za spojler

2

@bixmix napewno są podstawy by twierdzić lbj>MJ jak i na odwrót.

0

@Wossi61FCB ja nie

0

@eckov ee tam, jest gitara

0

@FafitFCB mogę ale w v1

1

@kerouac kolorowych kerlak

0

@Kajtek77 a dziękuję

0

@Commando i nadal jest

0

@NeroTFP no stary Neymara to odważny chłopak

1

@Hiacynk Zawsze go wybierałem jak grałem w fifke Street :d

8

Władca pierścieni na tvn 7.Ostatnia część więc warto sobie odświeżyć :v

0

@koziar @A_Gomesinho_21 znaczy jest świetny ale jako najlepszego bym go nie nazwał :v w top5 bym umieścił.

1

@Wossi61FCB Cały Lublin w szoku.Motor w 2 lidze. :v

0

@MESSIah16 Może nie najlepszy ale bardzo solidny obrońca w swoim prime.Teraz już będzie schodził powoli ze sceny.

0

@YoNoEntiendoNada Ale taka była w 2013 xD

0

@KapiFCB No kiedyś to tak.Od pewnego czasu Motor jest memem w Lublinie :v

5

Motor Lublin w 2 lidze.Wow.W końcu po tylu latach xD

0

@Krzychu1010 Oczywiście że LeBron.

0

@DaPi pampera leci a sąsiedzi zachwyceni

0

@Kusco15 Chyba nie mam.:d

0

@MESSIah16 Moje top 3 ale sympati : Roy Jones jr, Wład Kliczko i Mike.

10

@Brosik a tak naprawdę to pewnie wakacje na wsi u babci

2

@MESSIah16 Są jeszcze bracia Kliczko

1

@Kusco15 Jak to mówią ile osób tyle opinii.

2

@Kapitan hawk ostrym cieniem mglyyy

0

@Avada Kedavra Nie no był ale Drogba również :v

0

@NeroTFP Ciekawe kto będzie atakującym w Jastrzebskim.

1

@BarcaInfo Czy ja wiem.Drogba w pewnym etapie był wybitny.

5

Klemen Čebulj już oficjalnie w Aseco.Wow ale fajny transfer.Mega ekipka się szykuje w Rzeszowie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?