Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@macio_944 Ale bym zagrał w takiego Batmana.Ajajj
1
@FATIlity31 A ja tam na niego nadal liczę.Już nie tacy pilkarze wracali z kontuzji a ma dopiero 23 lata.
12
@BinBin A BinBin out z rambli
0
@FafitFCB doświadczenia nie kupisz świrze
3
@amanter Jak to był najlepszy turniej pod względem indywidualnym danego zawodnika. Diego tam był królem.
1
@fart widziałem i też byłem pod wrażeniem. Genialna produkcja.
1
@fart zresztą ciężko tak naprawdę winić tu jakiegokolwiek obrońcę bo to jest naprawdę ciężko zatrzymać. Kemba też ma niesamowity step back i nie jednego posadzil na dupie :v
1
@fart no to jest jego firmowa akcja :v Niby każdy wie że będzie to robił ale i tak działa xD
1
@fart A ja brodacza i jego magic step backi
2
@Jaca27 kurski byłby dumny
2
@mr Barca a w Lublinie dziś parno. Chyba z 25 bylo
1
@Hiacynk Magic Luis.
1
Ktoś rozkminil o co chodzi w szesnastce Andrzeja?
0
@skakun95 Tu nie ma szans na gre.Na jego miejscu też bym pograł gdzie indziej.
6
Korwin nagrał hot 16 challenge. Polecam sprawdzić na jego fb :v
2
@Hiacynk wiadomo. Ja akurat lubię jakoś Mariusza. Mega sympatyczny.
2
@Hiacynk Pudzian to Pudzian. Legenda :d
1
@Hiacynk Najsilniejszy człowiek na tej planecie. Co tu dużo mówić.
0
@Hiacynk Może zostanie najlepszym strzelcem w Pl.
9
Władca Pierścieni na tvn.
0
@Ramos9248 dzięki wariacie i również polecam tego pana :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Leci coś ciekawego w tv? Co ogladacie?
2
@Hiacynk jeden i drugi świetny. Ciężko powiedzieć który lepszy. Jeden powie że Cech a drugi że Edwin.
16
@Hiacynk van der Sar
1
@xbox tylko @kerouac
6
Akcja #hot16challenge2 zebrała już ponad milion złotych. Wow
2
@NeroTFP Gorzej jeśli pózniej cie coś złapie :v
5
@AmigoBlancos No i to jest wiadomość
0
@MarioVeB! Wątpie.