Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@macio_944 Aż mnie dreszcze złapały xD
3
@norbi77 Niby tak ale Duda mówi to co zawsze a ludzie to łykają.
0
@MichVeB Dlatego drużyna zawsze wygra z indywidualnościami.
6
Michał Karmowski nagrał swoją #hot16 i nominował Pudziana xD.
0
#2 Siatkarski gigant : Michał Winiarski czy Michał Kubiak?
9
@Avada Kedavra Ma praktycznie tylko strzał z dystansu a w Barcelonie się nie strzela.Wielkie NIE.
0
@BarcaInfo szybszy :v
3
@kerouac Ciężki wybór ale chyba też wybrałbym Mariusza.Przepotężne umiejętnośći.Chociaż Kurek podobnie :v
0
Siatkarski gigant : Bartek Kurek czy Mariusz Wlazły?
Kogo byście wybrali?
3
@Lares Kiedyś widziałem w nim drugiego Inieste ale bardzo mocno obnizył loty.
2
@Pilka_jest_okragla Może nie zakończył ale pózniej już Barcelona nie była taka sama.
0
Polski freestyle żyje i ma się dobrze.Niezle chłopaki :v
0
Myślicie że będzie jeszcze trener który więcej wygra niż Ferguson?Ogólnie Szkot jako trener wygrał 49 trofeów.
1
@Hiacynk Ta lewa chodziła u niego genialnie.
13
@tristan87 Tuska dużo osób nie lubi ale trzeba przyznać że jest solidnym politykiem.
1
500+ bohaterem Polski
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
W sumie Tanajno nie potrzebuje pytan
4
Pytanie z dupy.Biedny Biedroń
16
Wow ale Bosak póki co imponuje.
0
Tanajno przypomina mi mojego wujka.tez tygrys
1
Każdy papiery na każdego i elo
3
Jakby zlepić ich wszystkich to w sumie by wyszedł niezły prezydent.
2
Kidawa wyjdź za mnie
0
No właśnie Andrzej kiedy wybory kurla
9
Ukraina oddajcie Lwów parufki
2
@MarioVeB! Jak uczyłem się angielskiego (intensywnie) to wolałem napisy :v
1
@HighestInTheRoom Kiedyś miałem i były bardzo solidne ale gdzies zgubiłem.Adaś to solidność jakby nie było
1
@pax Slyszę Dani Alves i odrazu widze dziure którą założył Ronaldo.
0
@Piotr89Sand Długa historia ale już miałem je i tak wymieniac :V