Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kerouac daj coś po francusku. Może być o mnie
1
@damianex10 65 z polskiego, 85 z angielskiego i... 44 z matmy. Bez hejtu prosze.
1
@Hiacynk No look pasy Alvesa to było coś.
1
@NeroTFP Złota zasada.
3
@MESSIah16 będziesz zachwycony
2
@itmustbejoke Bez stresu i dacie radę. Trzymam kciuki.
2
@Kurkmen Z ta rakieta to nawet smieszne :v
1
@Barwindg No on taki jest.Tam gdzie zawieje tam idzie.Szanuje za akcje charytatywne ale chłopem rzuca na lewo i prawo.
0
@Messinio82 https://lh3.googleusercontent.com/proxy/ydUhZFltIad0b3Poa191mjx6ZzYAioOZr095VEdsI8LSeScZKtltC5vJbPDzZ41bPbC1jCQ_dPLFTcB4SQ_b9k4R_m1C1RwqIkqh5SVqmBw
1
@Tomek_TF No wiadomka.Ale ten track mi się tak podobał że słuchalem go 24 na dobe.No sztos po prostu.
2
@jakub9611 Okolice Lublina
1
@Lola120 Ja ci powiem że podszedłem bardzo srednio przygotowany ale jakoś się udało na w miare dobrych wynikach to zdać :v
0
@Jaca27 A ja uwielbiam oglądać takie zjawiska.Takie ciary że o panie.Chociaż obym nigdy nie musiał oglądac na żywo :v
2
@Transu96 Nadal somsiad trzymasz tego passata?
0
@mat32 Najkiiii
1
@MesQueUnClub_87 Równiez posiadam :p W poprzednie lato zakupiłem wszytko co mi pomoże przetrwać nastepne lato xD.
1
@Hushovt grandy mmmm
2
Aj ten Wentylator.Co za cudowne urządzenie.
1
@kerouac pięknie wyjasniasz misiek
1
@Hushovt Nasz biedny Lublin :v
1
Alex Oxon wtedy miał forme :
2
@macio_944 i ten moment kiedyś prosisz o kropelke deszczu.
0
@paweldunajecfcb Wychyl pare groszy i kup netflixa
0
@kkbarca Oni chyba skupia się na Sancho. Wątpię by kupili jeszcze vdb.
0
@justfootball Sprytny lis.
4
@Kwiatek67 Nie (15 znaków)
1
@juliacicha Za 5 minut to ja ide w metina grać
3
@kerouac Niekoniecznie
https://lh3.googleusercontent.com/proxy/9tx61kFFru4eD0zF0WkYz6EKJz2FM732XMe9gZnCLF1tZglEyCkb4UoQpd2w6Yq3RaJuuUxkcXTXl-QCjliCVAR0je51MXuJlwoQ9cZnhFxjmpz1VmTpUQYp2KhbBys4DQVs1j33FS2NgjqWk2I5CSojkyukxvfLEpnFHJEG-Z4naZ15
2
@Hiacynk 11 bramek w 4 mecze to nie jest jakoś dużo na lidera Bundesligi.Oby im się udało.
0
@Danny Gaucho To jego drewniactwo to jest właśnie jego atutem xD