1

@kerouac daj coś po francusku. Może być o mnie

1

@damianex10 65 z polskiego, 85 z angielskiego i... 44 z matmy. Bez hejtu prosze.

1

@Hiacynk No look pasy Alvesa to było coś.

1

@NeroTFP Złota zasada.

3

@MESSIah16 będziesz zachwycony

2

@itmustbejoke Bez stresu i dacie radę. Trzymam kciuki.

2

@Kurkmen Z ta rakieta to nawet smieszne :v

1

@Barwindg No on taki jest.Tam gdzie zawieje tam idzie.Szanuje za akcje charytatywne ale chłopem rzuca na lewo i prawo.

1

@Tomek_TF No wiadomka.Ale ten track mi się tak podobał że słuchalem go 24 na dobe.No sztos po prostu.

2

@jakub9611 Okolice Lublina

1

@Lola120 Ja ci powiem że podszedłem bardzo srednio przygotowany ale jakoś się udało na w miare dobrych wynikach to zdać :v

0

@Jaca27 A ja uwielbiam oglądać takie zjawiska.Takie ciary że o panie.Chociaż obym nigdy nie musiał oglądac na żywo :v

2

@Transu96 Nadal somsiad trzymasz tego passata?

0

@mat32 Najkiiii

1

@MesQueUnClub_87 Równiez posiadam :p W poprzednie lato zakupiłem wszytko co mi pomoże przetrwać nastepne lato xD.

1

@Hushovt grandy mmmm

2

Aj ten Wentylator.Co za cudowne urządzenie.

1

@kerouac pięknie wyjasniasz misiek

1

@Hushovt Nasz biedny Lublin :v

1

Alex Oxon wtedy miał forme :


2

@macio_944 i ten moment kiedyś prosisz o kropelke deszczu.

0

@paweldunajecfcb Wychyl pare groszy i kup netflixa

0

@kkbarca Oni chyba skupia się na Sancho. Wątpię by kupili jeszcze vdb.

0

@justfootball Sprytny lis.

4

@Kwiatek67 Nie (15 znaków)

1

@juliacicha Za 5 minut to ja ide w metina grać

2

@Hiacynk 11 bramek w 4 mecze to nie jest jakoś dużo na lidera Bundesligi.Oby im się udało.

0

@Danny Gaucho To jego drewniactwo to jest właśnie jego atutem xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?