2

@Mathew86 Boją się że Bosak ich zmasakruje.

2

@Arkon No u mnie też Anglia na 1 miejscu a nie kibicuje żadnej drużynie
:D

1

@Arkon Dobrze że w końcu Anglia wraca.Ztęskniłem się za tą ligą :v

4

@NeroTFP Oczywiście. Ja tylko napisałem że jest lepszy piłkarsko od tej dwójki a że go często nie ma to cóż poradzić :v

6

@DaPi Jednak wydaje mi się że zarówno Salah jak i Mane to półka niżej niż Brazol.

0

@Kubox wszystkie walki Kora

4

Za chwilę na tvn Batman początek. Wspaniała produkcja.

0

@Fawrf Ronaldo też może wyskoczyć chociaż też mi się wydaje że jednak but dla Immo.

3

@Joe_Pesci Pele -3 mistrzostwa świata
Ronaldo i Messi-0

3

@Coutinho007 Również byłem pod wrażeniem.

0

@Danny Gaucho Myślałem że to Neymar.Zawiodłem się.eh.

0

@NaFazieHitman pokaż co obstawiles

0

Suarez jaki szybki. Wow

0

@michal26 Nigdy nie dogodzisz :v

0

Griezmann jest świetnym zawodnikiem ale mam wrażenie że nie pokaże swojego maxa w Barcelonie.

0

Bayern zgodnie z planem win.

32

@Veb1233 Co jak co ale Tusk to akurat umi w twittera

0

@mateuszdabski W Bayernie jest bo tam kto przyjeżdza to dostaje paraliżu.

0

@Arkon Chyba Bostonu nie stac.Musieli by pół skladu oddac.Celtowie już wyglądają dobrze.To był dobry ruch gdy wzieli Kembe a oddali Irvinga który niby niezle grał w Bostonie ale coś nie poszło tak zespolowo.

0

@Arkon Niby tak ale grają na AA i skład mają nawet nawet na ten mecz.Pewnie się pomeczą ale wygrają.

0

@Arkon Davis jak nie zobaczy tytułu to też pewnie się gdzieś zawinie.Chociaż on się lubi z Lebronem to kto wie.

0

Dortmuuuund.Brawo 1:0

4

@TheGoldenEleven Znowu Griezmann na skrzydle.Już nie wytrzymam z tym Valverde

4

@student97r Mega przyjemnie się oglądało Toronto.I w sumie nadal się ich dobrze ogląda.Poukładana drużyna z bardzo dobrym trenerem.

0

@Arkon No ja przed sezonem typowałem Clippers do mistrzostwa.To już były solidny zespol w poprzednich play offach a dołożyli dwóch all starów.

0

@Arkon No Leonard jest zawodnikiem na play offy.Trochę mi ostatnio podpadł tym swoim wypoczywaniem w meczach ale rozumiem jego jak i klub bo takiego zawodnika trzeba oszczędzać.

4

Leon co raz lepiej mówi po polsku a dziennikarz tragiczny który mu zadawał pytania.


0

@Arkon Też poczekajmy z ocenianiem LeBrona bo on wciąż gra i prezentuje wysoki poziom.Gra w drużynie która jest topem na zachodzie.Ma przed sobą jeszcze pewnie z 3-4 lata gry więc może dołożyc coś.

0

@Arkon remis

0

@Arkon Nie musiał mnie przekonywać.MJ był i zostanie na zawsze wielki ale czy był najlepszy to sprawa indywidualna dla każdego.Jeśli by zrobić głosowanie na GOAT koszykówki to pewnie by wygrał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?