Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Chwytliwy dobra wcinaj 500+ i gitara
0
@badej60 To pewnie kolejny fejk Ibry
8
@Nicko Skosilem trawe.
10
@TheGoldenEleven Milanowi ciężko się gra w 11 a dziś cały mecz praktycznie w 10.
1
@Katalonbar Nie wina Milanu że Rebic spieprzyl mecz.
1
@Mesi12 Grają 1 mecz po 3 miesiącach.
1
@Hiacynk Powinno być drugie czerwo
3
Zawodnicy Milanu po jakimś mefedronie
5
Ale Kung fu panda
0
@Messibestplayerintheworld Ja tam lubię Getafe.
5
@jordus100 nie nie nie
3
@DanielOOL Lenglet trochę poprawił.
0
@dominik127pl Barcelona nie ma kibiców tylko sezonowcow
0
@dominik127pl Oj Dominik. Nie gniewaj się. :c
0
@VamosRakieta nie ze względu na niego ale jakoś bardzo mi się podobają koszulki Paryża. Szczególnie te jordanowskie.
1
Jak ktoś chce to na oficjalnym najku są promki na koszulki pilkarskie do nawet 60%.Ja się skusilem na Paryża tą czarną.
3
@NaFazieHitman Ja tylko wygrana Juve :d
2
@TheGoldenEleven 3:0 dla Juve.
2
@lukaszbarca15 Francja zawsze będzie faworytem w każdym turnieju przez następne 10-15 lat.Tam ciągle rodzą się nowe perełki.
0
@MESSIah16 Teraz mają bardzo mocną pakę.Byli moim faworytem do euro 2020 :D
0
@Kajtek77 Poznałem rok temu na boisku Muzułmana i do dzis jest moim kolegą :p Mega sympatyczny i pracowity.A przyjechał kilka lat temu bo miał trochę u siebie problemów w kraju.
3
@MESSIah16 A mieli prawie ME 2004.Już chyba wtedy Ronaldo grał w repce
3
@MichVeB Resident Evil.
2
@BarcaInfo Nie przypadkowo zawsze na treningu każdy jest kotem a w meczu padaka
1
@student97r What a block by James !
2
@Eoren Oglądałem i dosyć ciekawy materiał.Jestem czlowiekiem którego nie jest łatwo zaciekawić a to nawet nawet
0
@adam444 Siedz w domu i nic nie rób
0
@Veb1233 Mam Lapka to jakoś bede zerkał na to i to ;v
2
@Hiacynk Czekam najbardziej na Barcelone i Tottenham.
15
@Chwytliwy Cycki murzynki