Destroyer_of_Worlds
Dołączył/a: luty 2021
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Z sytuacją Olmo to akurat przypuszczam, że sędzia z Varu mógł dać info, że był faul, ale przed polem karnym, więc nie mogę do tego wrócić.
8
Cubarsi TOP odbiór!
0
@kuczyniak włacz na telefonie, apka + słuchawki
1
@Kondi99 a Szczęsny wygrał rywalizacje o skład z Pedrim.
6
nie tylko Yamal takie odpały miał w życiu...
https://cdn.24.co.za/files/Cms/General/d/4278/7854a9576e4f4bacacc5be93ab59a796.jpg
0
Dudek ma fenomenalne rozeznanie wśród nazwisk piłkarzy Realu i Barcelony xD
2
@Keson nie, stworzą Slytherin TV i zaczną szkalować całą kadrę nauczycielską.
4
@Gibbon_FCB na ławce*, chyba że będzie stał na bramce wpuszczając kibiców na stadion.
0
@ranger3120 w której minucie meczu Dumbledore będzie przekręcał Slytherin?
1
Jutro wyczuwam czerwo viniciusa za machanie łapami xD
1
@Kamilos84 Federacja nie może dać się terroryzować dziecku.
4
jedyna wada braku jutrzejszego meczu, to że będziemy musieli trochę dłużej czekać na pijanego Lapcia wpadającego do szatni ;)
4
jestem przekonany, że dawny Real z CR7, Benzemą, Alonso, Casillasem by zagrał...bo nawet jeżeli by się tak zarząd zachował, to oni by poszli do nich i powiedzieli co o tym sądzą...natomiast dzisiejszy real jest w całości przesiąknięty pizdeczkowatością viniciusa i innych miernot bez kręgosłupa, także obecne wydarzenia wcale nie szokują.
1
@macio_944 puścisz im z odtworzenia inny mecz z tego sezonu, oba dość atrakcyjne i warte przypomnienia.
0
niech zaproszą na jutro Sociedad albo Celtę i zagrajmy z nimi finał, a upośledzonych atencjuszy z madrytu po prostu olać ;)
1
Zamiast jakichś uproszczonych latarników proponuję wam zrobienie quizu pochodzącego z mypolitics.pl , lepszy poziom i bardziej wiarygodne dane. Mi największa zbieżność wyszła na poziomie 44% z Jakubiakiem (m.in. dalej Mentzen 37%, Hołownia 33%, Nawrocki 32%, Trzaskowski 16%).
0
@sopelinho ale Ty wiesz, że mamy nad Realem +4 w lidze, prawda?
0
@wyrek trzeba będzie zacząć stawiać przydomowe mini elektrownie atomowe i grzać prądem ;)
5
@mmaciass a ja jestem pozytywnie nastawiony widząc formę przeciwnika xD
1
@Nieznajomy a co za różnica czy jest miły czy nie? liczy się to jakiej jakości produkt oferuje za jaką cenę. I tylko to, tj. stosunek ceny do jakości. Skoro w Europie jest taka super jakość, to nie ma się czego obawiać, prawda? Dla mnie motoryzacja wbrew pozorom nie jest strategiczną dziedziną gospodarki, w której zasadne jest prowadzenie nierynkowej polityki handlowej jak to ma np. miejsce w przypadku produkcji żywności czy uzbrojenia. Ile europejskich marek produkuje dzisiaj np. smartfony i jaki mają udział w rynku? Praktycznie żaden, a żyjemy i jest nam (konsumentom) dobrze z tym.
1
Osobiście na pewno elektryka z Chin nie kupię (bo żadnego elektryka nie zamierzam kupować), ale czytając takie rzeczy https://elektromobilni.pl/cena-minimalna-rozwiaze-problem-trwaja-rozmowy-ue-i-chin/ zastanawiam się, czy im w tej Unii coś na głowę nie spadło?
Auta w UE są bardzo drogie, szczególnie dla konsumentów, którzy nawet w części ani VATu ani PITu/CITu nie odliczą, pojawia się dla tych osób jakaś alternatywna, na którą ich akurat stać, a te dupki z UE bronią obecną europejską patologię (wysokie koszty wytworzenia z powodu przepisów unijnych i marże producentów) na rynku wprowadzając minimalne ceny aut na rynku? Przecież to jawne plucie w twarz ludziom.
0
@AdrianFCB10 a dla realu to wzmocnienie czy nie?
5
tylko nie zapomnijcie, że jak my wygrywamy 1-0, to taki mecz jest przepchany, a jak real, to wtedy przeciwnik został zezłomowany.
0
nie rozumiem, Człameni zachowuje się na boisku jak małpa, ludzie krzyczą że jest jak małpa, a ten w płacz...
0
@AdrianFCB10 właśnie dostają 3-0 u siebie od Milanu...od tegorocznego beznadziejnego Milanu...
2
Jeżeli taki Inter przyjedzie za tydzień do Barcelony, to lekko dostanie czwórkę z tyłu. Ważne, by wygrać przynajmniej 4 bramkami, bo dobrze wiemy, ile razy w historii ktoś odrobił taki wynik ;)
1
@Messibestplayerintheworld mogło być gorzej...gdyby takie Bilbao było zamienione w terminarzu z Valladolid to by była rzeźnia....
a tak teraz Real, 4 dni przerwy i mecz u siebie z Interem (co jest lepsze, niż wyjazd), potem na Valladolid spodziewam się nawet braku powołań dla części piłkarzy pierwszej "11" i totalne rezerwy z Christensenem, Torresem bez "s", Fortem, Fatim i Vitorem itd. Na rewanż z Interem wychodzi drużyna po 6 dniach przerwy, potem przed Realem są 4 dni z ogonkiem (prawie 5). Potem de facto mecze bez wyjazdu (Espanyol) i zaraz mecz u siebie z Villareal i dopiero potem po tygodniu dłuższy wyjazd do Bilbao. Mogło być gorzej, serio.
0
Wszyscy narzekają na terminarz, ale od teraz już nie jest taki zły w sumie. W sensie wiadomo bardzo napięty, ale jednocześnie pomiędzy meczami z Interem mamy na szczęście Valladolid, które w ostatnich 13 meczach zdobyło 1 pkt i już o nic nie gra, więc możemy mega rezerwami zagrać, a potem jeszcze Espanyol na wyjeździe w środku tygodnia co nie wiąże się z jakimś specjalnie długim powrotem piłkarzy do domu.
0
@messi33 do pasożydnictwa uprawniony jest tylko naród wybrany.
0
@Stinger_ no ale przecież nastąpiła dobra zmiana w TVP, jest czysta woda, czego chcieć więcej prawda? za rok naprawią, dorzucą z 1 mld zł dotacji i polepszą umowę z Canal+, spokojnie, jest dobrze, za Kurskiego by głównie real pokazywali.