0

Ja mam do was jedno tylko pytanie...Co w tym klubie robi jeszcze Deco, skoro z dniem 30 czerwca Txiki Begiristain skończył współpracę z City? Tu już dawno powinna być przeprowadzona zmiana na stanowisku dyrektora sportowego, Deco niech zostawią jako zastępcę i niech się uczy od mistrza.
Pewnie wielu z was nie pamięta jego kadencji (Begiristaina), ale to było coś pięknego - zamiast tysięcy newsów to albo od razu oficjalki, albo tylko info, że gdzieś poleciał coś dopiąć i max w 48h była oficjalka. Piękne czasy to były.

0

Skoro Diaz tak bardzo chce przejść do Barcelony, to ma świetny przykład jak to kiedyś zrobił Mascherano, który "dopłacił" do swojego transferu poprzez obniżenie wynegocjowanego wynagrodzenia w różnicy pomiędzy tym czego oczekiwał Liverpool, a ile była w stanie dać Barcelona....a przekonywać chyba nikogo nie trzeba, że warto się starać o zawodników z takim podejściem.

0

Ja z radością poczekam parę miesięcy, aż będzie pewne, że znowu czegoś przez przypadek nie wzięła.
Do tych, którzy zostali złapani na dopingu zawsze mam duży dystans.

0

Wiadomo, że Hołownia nie zrobi rządu z PiSem, ale Giertych , Tusk i ich giermkowie tak go "szturchają" teraz, że nie byłbym zdziwiony, jakby chciał się odegrać na Tusku i faktycznie poprzeć jakiś rząd "techniczny"...pytanie tylko, czy w tym całym spolaryzowanym świecie faktycznie byśmy znaleźli jakiegoś niezależnego kandydata na Prezesa Rady Ministrów.

2

Wszyscy taki zdziwieni decyzją Nico, a prawda jest po prostu taka, że Yamal znalazł sobie teraz na wakacjach nowego, lepszego kolegę, przypadkowo też grającego po lewej stronie ataku i pewnie poszedł sms do Laporty, że jednak teraz to woli Neymara niż Nico w Barcelonie.

Pozostaje czekać na oficjalkę z powrotu Neymara na 1 rok. Transfer z marketingowego punku widzenia na pewno się opłaci, a de facto szukamy rezerwowego, więc wszystko się będzie zgadzać.

0

Skoro Izba Kontroli Nadzwyczajnej jest "nielegalnym" sądem, to wybory z 2023 r. także są nieważne. Najlepiej dla naszej demokracji by było w takiej sytuacji przyjęcie poprawki do konstytucji, na mocy której we wrześniu 2025 r. odbędą się nowe wybory zarówno prezydenckie jak i parlamentarne.

0

Kurde, na grubo Laporta leci z tymi prezentami na "18" Yamala...wieloletni gwiazdorski kontrakt, Nico Williams, teraz "10"...jak myślicie, co jeszcze młody dostanie? :)

0

Z Ter Stegenem powinni zacząć po prostu od wyrejestrowania go 1 lipca z La Liga. I FFP wzrośnie nam jakby odszedł i dla niego będzie to dość wyraźny znak na to co może liczyć przy pozostaniu. Jeżeli pozostanie, to specjalna grupa treningowa i walenie potężnymi karami za każdą minutę spóźnienia. A jeżeli chce siedzieć na trybunach, to niech sobie kupi bilet.

0

@pluszek no to grubo z tym, że zapowiedział swoją własną dymisję.

1

w transfer Nico Williamsa jak najbardziej ufam, że będzie to na samym początku lipca, ale jednocześnie obstawiam, że opuści kilka pierwszych kolejek ligowych i będzie walka z rejestracją do 31 sierpnia czy kiedy w tym roku się kończy okno w La Liga.

0

@LODOMIR wydaje się mieć dobre predyspozycje na dobrego DM'a, ale jakoś nikt nie chciał na razie go tam mocniej sprawdzić.

0

@mordini123 serio, mamy się martwić jakimiś Kazachami? Drużyna, która w eliminacjach rok temu pokonała zawsze ciężkich Duńczyków, a potem potrafiła ograć Betis, Molde i Chelsea? Naprawdę już nie przesadzajmy. Legia spokojnie awansuje dalej.

0

Ja tam jestem dobrej myśli, jeżeli chodzi o europejskie puchary naszych drużyn w nadchodzącym sezonie. Ja wiem, że przez lata malkontenctwo było "cool", ale teraz jest trochę żałosne. Ostatnie 3 sezony prezentowaliśmy się naprawdę nieźle i nie ma powodu, by w tym sezonie było inaczej. Uważam, że 3 drużyny w fazie ligowej LKE/LE będziemy mieli, a i 4 drużyny to wcale nie jest science-fiction. Lech to ma autostradę do LKE, Legia też dość łatwo. Jagiellonia i Raków muszą powalczyć, ale to nie casus Pogoni Szczecin, że z góry są bez szans.

0

@Deathwing112 byłem zajęty innymi sprawami dzisiaj i dopiero nadrabiam zaległości.

0

Jaki sens ma wypuszczanie takich nagrań Tuska z Giertychem teraz? Przecież to piękne taśmy byłyby przed wyborami parlamentarnymi, wulgarne obrażanie Polaków, wyborców to solidna podstawa pod przyszłą klęskę wyborczą. Wiadomo, że i tak te "zj**y" będą się ciągnęły za naszym premierem jeszcze przez wiele lat, ale z czasem stracą sporo ze swojego emocjonalnego ładunku. Dziwny timing.

1

@kanver_ przecież Raphinhi zostało tylko 18 miesięcy terminu ważności.

2

Ja myślę, że Nico podpisze kontrakt z nami dokładnie 13 lipca - Yamal na swoją "18" dostanie od klubu fajny prezent ;)

0

@AlphaNumeric Bernal/Casado/Pedri/Gavi/Fermin/Olmo - nie ma miejsca.

1

@ViscaelBarca2007 nie byłbym zdziwiony, jakby za rok grał w 1 składzie na Mundialu...przy tym tartaku jaki Francja ma w środku pola, to ten jest rozgrywającym przez duże "R".

2

a co jeżeli Nico to tylko przykrywka dla powrotu Neymara? xD

0

@fcbarcafan19 silną to z całym szacunkiem miał Iker Casillas, a nie Simon...

0

@Lucerfi jeżeli podzielisz wszystkie minuty na ich 3, to ci wyjdzie, że każdy z nich zagra po 60 min w każdym meczu sezonu. Dodając do tego rotację za Olmo, który opuści ok 50% spotkań w sezonie i będzie tam grał Raphinhia, to ci wyjdzie śr. pewnie ok 75 min w każdym meczu sezonu. Czyli i tak bardzo dużo.

0

@LambiPL Balde sufit ma dużo wyżej, niż Cucurella czy Grimaldo - swoją drogą też nasi byli zawodnicy. Liczyć się będzie forma.

0

@Lucerfi Raphinhia w części spotkań na 10 zejdzie, Olmo i tak często ma kontuzje...plus transfer Nico jest potrzebny, by właśnie była większa rotacja na skrzydłach, bez drastycznego zaniżania jakości.
Na 9 Lewandowski z Ferranem będą grać.

0

Transfery Garcii i Williamsa ciekawe byłyby też w kontekście przyszłorocznego Mundialu. Jedenastka Hiszpanii złożona z 11 piłkarzy Barcelony wcale nie byłaby niemożliwa, bo też nie wiadomo w jakiej dyspozycji powróci Rodri do gry.
Garcia - Balde, Inigo, Cubarsi, Garcia - Casado, Pedri, Olmo - Nico, Ferran, Yamal.

2

Ja mam nadzieję, że jednak będzie zaskoczenie i powrót Nawałki. Bo jednak coś takiego miał w sobie, że potrafił wstawić do składu takiego Mączyńskiego czy Pazdana, którzy grali wtedy nagle tak, że człowiek nie wierzył, że to możliwe. Do tego żelazna dyscyplina, także na poziomie organizacyjnym, to jest moim zdaniem to co tej kadrze jest teraz potrzebne.
Akurat minęło tyle czasu od zakończenia jego pracy, że to nie jest powrót do Reprezentacji, tylko zupełnie nowe zadanie. Kto z jego poprzedniej kadry jeszcze został? Lewandowski, Zieliński i tyle, bo Bednarek to debiutował już na sam koniec.

0

@Jersi1 Viking wychodzi z kodami dość tanio. Zawsze jest jakiś na -20%, a często na -25%.

0

@regatta52 a u-19? Lopetegui, De La Fuente, potem Denia będzie co nawet od U-17 zaczynał....jest różnica.

0

@priest9999 no przecież napisałem lata w jakich sobie system zaczęli tworzyć...po Del Bosque był już Julen i gdyby nie odwalił tego co odwalił, to by dłużej Hiszpanów prowadził, a Lucho by się tam nie pojawił nigdy.

poza tym - w kontekście reprezentacji Polski nie rozmawiamy o byłych trenerach Realu i Barcelony, którzy wygrywali z tymi klubami LM....to nie ta skala i tym bardziej system jest nam potrzebny.

dla Guardioli też by zrobili pewnie wyjątek, gdyby chciał...ale tutaj znowu - trener wybitny to co innego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?