3

Mega szkoda tych numerów na Mundial dla Gavi'ego i Pedri'ego, liczyłem na odpowiednio "8" i "6". Busquets i kibicie mieliby deja vu :)

3

@Sttrikerr Gavi powinien grać z "8", a Pedri z "6" ;) czemu tak, to chyba każdy kibic wie ;)

1

@don'T.R.I.P.e klubów to chce dużo, kwestia to zarobki. Jak podjął decyzję, że może zjechać mocno z kontraktem, to chętne będzie PSG (bo na wiosnę są urodziny siostry Neymara znowu), Atletico (transfer ala Suarez), być może Bayern, Milan, Inter.

0

Wy naprawdę myślicie, że Ronaldo nagle powiedział co myśli? Jeżeli tak, to jesteście jeszcze głupsi, niż sam Ronaldo. To na 100% zagrywka Mendesa, żeby United mu pozwoliło bez odstępnego odejść zimą do innego klubu, bo coś udało się już nieoficjalnie ugadać.

0

@Uukasz_93 myślisz, że w Primera miałby czas w takiej akcji na 3 kontakty z piłką? Liga holenderska a hiszpańska to jednak mimo wszystko większa przepaść, niż między np. polską a holenderską...niech zagra wybitne mecze w tej lidze z PSV i Ajaxem, to będzie o czym gadać.

0

@AmigoBlancos czy atak wygląda imponująco? Gdybyśmy o tym rozmawiali w maju tego roku, to wyglądał przepotężnie...ale od tego czasu Beznema i Dembele zaczęli grać (jak na ich możliwości) słabo, Griezmann dalej bez formy...to są wielkie nazwiska, ale grają na razie słabo...Nkuku też ma gorszy sezon.

0

@AmigoBlancos ale sukcesu im nie wróżę bez Pogby...Kante jeszcze mają kim jakoś zastąpić (tymi z Realu), ale tam brakuje wyraźnie takiej "6"...chyba, że jakoś głębiej będzie grał Griezmann i nagle wróci do formy.

5

@AmigoBlancos Francja wyjdzie, ma za słabych przeciwników, żeby odpaść...z takiej grupy B, F czy H mogli by odpaść. Szczególnie, że moim zdaniem mają mega przeciętną pomoc.

0

@Marcelinho99 raz Real był za nami zdobywając 96 pkt (i mając remis w ostatniej kolejce, tak by miał 98), więc 2 miejsce mając np. 101 pkt (rekord Ligi) jest w teorii możliwe.

0

Co by było gdyby...
Xavi zdobywa ponad 100 pkt w lidze, ale jednocześnie nie wygrywa żadnego trofeum (np. 2 miejsce La Liga, 1/2 LE i 1/2 CdR) - uważacie, że powinien zostać, czy szukamy nowego trenera?
Bo być może za chwilę na rynku będzie dostępny np. Klopp czy Enrique...

1

dużo osób uważa, że brak Balde kosztem Alby/Gayi to zaskoczenie...a moim zdaniem zaskoczenie to brak Grimaldo, bo gra świetny sezon (szczególnie w LM).

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@MESSIah16 swoją drogą, te mieszkania z balkonem na stadion to pewnie chodzą po 30k euro za metr xD

1

@Cvzx i jaki to ma związek?

2

@Cvzx poczekaj 3 miesiące, to zobaczysz.

1

Moim zdaniem najlepsze możliwe losowanie dla nas (znowu, tak jak w LM).
1. Rywal najsilniejszy z możliwych, a takich potrzebujemy. La Liga robi się mega przeciętna, a nasi młodzi gracze potrzebują doświadczenia z mocnymi rywalami, klepanie ogórków nic tej drużynie, patrząc na przyszłość drużyny, nie da. Zbieranie tych doświadczeń będzie bezcenne w perspektywie następnych 4-5 lat.
2. Rywal jest bardzo atrakcyjny marketingowo, zapełni stadion, zapewni wpływy. W kolejnej rundzie jeżeli byśmy przeszli to poproszę np. Romę. Wiele osób myśląc o wpływach z europejskich pucharów patrzy tylko na premie od UEFA, zapominając o wpływach z biletów i reszty z tzw. dnia meczowego.

0

@FcPortoFan1999 nie tylko ciąg, ale nawet ma jakąś tam umiejętność (i odwagę) do gry 1 vs 1.

1

Skóraś jak utrzyma formę, to powinien wyjść w 1 składzie na Meksyk. Najlepszy obecnie polski skrzydłowy.

0

@barti_VEB97 czytał z kartki.

1

@karci0 Lech nie gra w Lidze Europy...

1

@Nazio87 Larnaka albo śmierć

0

Jeszcze poproszę 5...;)

0

@FcPortoFan1999 tam dalej w losowaniu to chyba będzie Larnaka albo śmierć...bo reszta na tem moment to Bodo, Roma, Braga, Sherff, Lazio, Qarabach, Trabzon...

0

Mourinho chce chyba jako pierwszy obronić tytuł w Lidze Konferencji.

0

Xavi to by pewnie z 3 zdania powiedział o jakości murawy...

1

Szykuje się 8-2 dla Lecha xD

0

@napisal gdyby w 2014 był w formie z roku 2012, to na lekko by to Argentyna wygrała.

4

@RichardWinters wolę chyba jednak Vancouver, bo z drugiej strony złoto dla Hannawalda też by wtedy było :(

0

@macio_944 na pewno zagram, ale raczej na premierę nie kupię, tylko jak trochę zleci cena, aż tak napalony na to nie jestem, jak byłem na nowego Horizona w tym roku.

5

@MesQueUnClub96 Złoty medal Małysza na IO. W Salt Lake czy Vancouver - whatever. Jeżeli coś się jakiemuś sportowcowi kiedykolwiek należało, to Małyszowi złoto igrzysk.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?