0

ale że oni dostosowują terminarz pod potencjalną oglądalność, żeby jak najmniej "hitów" się pokrywało, czy jak? powinno to być z góry ustalone, gdzie w losowaniu jak np. do Mundialu obok grupy losuje się rozstawienie w tej grupie, a potem lecimy normalnie, czyli 1 drużyna gra kolejno z 2, 3, 4, 4, 2, 3 jak zawsze.

3

@RoberDzik a co ma to za znaczenie? Wprost nie cierpię pociągania kogoś do "odpowiedzialności" za nie swoje słowa czy czyny, tylko członka rodziny...idąc tym tokiem rozumowania, to jeżeli RL9 miałby brata, który zostałby skazany za gwałt, a on nie zerwał z nim stosunków rodzinnych to byś powiedział, że popiera gwałcicieli...

5

@RoberDzik Jakby prezydentem był Trump, to Rosja by nie zaatakowała Ukrainy, więc wsparcie z pewnością byłoby mniejsze.

1

@Aragorn33 a moim zdaniem wręcz przeciwnie - nowych piłkarzy będziemy mogli sprawdzić z silnymi zespołami, a jeżeli jakiś element będzie źle działał, kogoś będzie brakowało - zawsze można dokonać kolejnych korekt składu zimą, żeby na wiosnę było już wszystko dobrze. Klepanie ogórków po 4/5:0 niczego nam nie powie w zakresie prawdziwej jakości tej drużyny. Plus dla młodych graczy każdy mecz z Bayernem i Interem to duży plus, który może być potem widoczny na wiosnę.
Z grupy wyjdziemy na 100%, czy na 1 miejscu czy na 2 to zobaczymy, Inter nie ma z nami szans.

0

@Destroyer_of_Worlds i pierwsza bramka Fatiego w LM na San Siro

0

Pamiętacie grupę z Interem i Pilznem? to było chyba za Valverde jeszcze, nie?

0

Jest Inter jak chciałem ;)

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

z 3 proszę o Inter teraz, a z 4 Marsylię i wychodzimy z kompletem punktów.

0

JEEEEEEST!!! Będzie zemsta! :)

0

Ja poproszę o grupę LM z City, Interem i Marsylią...jak chcemy odzyskiwać uznanie w Europie, to trzeba ogrywać silnych.

0

@Wossi61FCB dzieciak, którego jak posadzimy na ławce, to skończy jak Bojan...

0

W tej chwili to typowy mecz Barcelony z City z minionych lat w LM...z tym że City gra jak Barcelona, a Barcelona jak City...

0

Może i dobrze, że tego Kounde nie zarejestrowaliśmy do dzisiaj...kto wie czy byśmy wygrali z nim w takiej dyspozycji z RSSS.

2

@Adi006 myślę, że nie będzie stałego środka pola, tylko wreszcie mamy na tylu wartościowych graczy, że będzie decydować dyspozycja sportowa.

0

tak na marginesie, jeszcze wiadomo, wiele się zdarzy, ale z takim Ansu Fatim moim zdaniem Hiszpania dołącza do grona ścisłych faworytów Mundialu.

0

@Rhaan był generalnie bardzo chaotyczny, zostawiał czasem puste przestrzenie po lewej stronie i cofał się do środka obrony...chociaż kto wie jakie miał polecenia i zadania?

2

najlepsze zaskoczenie pierwszych minut to Balde, taki Balde jest wystarczającą alternatywą dla Alby moim zdaniem. Nie trzeba Alonso.

1

FdJ pokazuje, że w pełni zasługuje na swoją podwyżkę xD

0

@mientusek1407 Ja to bym się na obecny moment cieszył z jakichkolwiek bramek Barcelony...bez różnicy jakie one będą. Ładna gra niech będzie od wiosny, teraz byle nie stracić za dużo.

0

@michal26 kiedyś pisałem, że jest dużo prostsze rozwiązanie...
- każdy sklep/sieć/galeria może sobie wybrać 1 niedzielę w miesiącu, kiedy jest otwarty
- zostawiamy też te 2 niedziele dla wszystkich z grudnia
- w miesiącach gdzie jest 5 niedziel mogą być otwarci wszyscy w tą 5-tą, pod warunkiem, że nie będą pracowały osoby, które już przepracowały 1 niedzielę w danym miesiącu.

Byłoby to najbardziej kompromisowe rozwiązanie dla obu stron, bo i pracy w niedzielę nie ma za dużo, a każdy gdzieś zakupy sobie zrobi w niedzielę.

ps. a jeżeli ktoś chce sobie pracować w niedzielę, to naprawdę nie będzie miał problemu ze znalezieniem dodatkowego zlecenia.

0

@Janas11224 co prawda ja większość cyklu przesłuchałem na Storytel, czytałem tylko fragmentami, ale jeżeli chcesz długą serię fantasy to polecam The Wheel of Time. Ja już powoli kończę (12 książka w cyklu), a siedzę przy niej już z rok czasu ;) 14/15 długich książek, czas wszystkich audiobooków po angielsku to 19 dni 5 godzin i 25 minut, po polsku pewnie podobnie albo i dłużej...
ps. można słuchać z przyjemnością na szybkości 1.4x. ;)

0

@Uukasz_93 pięknie grał wtedy w Final 8 w Lizbonie.

0

@PatrychoO no masz rację, za nazwisko powinna być nominacja z klucza...w ogóle skandalem jest, że jeszcze jego dzieci nie nominowali do Złotej Piłki, a przecież też mają nazwisko Messi.

0

@Graczdari91 to była inna epoka w finansach.

1

@mesi8191 obaj powinni zostać. Znowu Dembele coś zerwie, Fati wyleci z gry i zostajemy przynajmniej z 5 napastników: Ferran, Depay, Lewandowski, Auba, Raphinha.

1

@Sulimo 95/118

0

@Yoshi94 a porównaj sobie ile dni był niedostępny przez ostatnie 2 sezony Dembele, ile Fati, a ile Araujo, zanim głupoty zaczynasz pisać.

2

@Mizander napisałem, cytuję: "90% meczów w sezonie (w których trener by chciał go wystawić)", więc nie wiem do czego odnosi się twój komentarz.

0

@Kondziubarca ale ja zakładam, że nie będzie zdrowy, jak Fati. Dlatego taka trójka w ataku. Ile to już lat się oszukujemy, że będą oni zdrowi? Mam nadzieję, że będą, ale wolę na to nie liczyć, żeby się ewentualnie nie rozczarować, tylko pozytywnie zaskoczyć. Dodatkowo z tego powodu Abde lub Memphis powinni zostać, żeby była możliwa jakaś rotacja przy spełnieniu czarnego, aczkolwiek możliwego scenariusza jak nauczyły nas poprzednie sezony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?