- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1239 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
177
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Deathwing112
7
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1239 Culés
0
Z czasem, mimo że od najmłodszych lat jestem zawsze na turniejach za Hiszpanią, to jednak w tym roku mogę poczekać na następne EURO i na Mundialu nie muszą wygrywać, jeżeli zamiast tego dostanę finał Argentyna - Portugalia, gdzie zmierzą się w ostatnim wielkim pojedynku Messi i Ronaldo. Najlepiej niech obaj panowie w 120 min strzelą wtedy po 3 gole (3:3), a potem karne i w 5 serii wpierw pudło Ronaldo, a potem gol Leo na wagę tytułu. Byłby to najbardziej ikoniczny mecz w historii futbolu.
Wiadomo, że niemożliwe, ale warto mieć marzenia ;)
0
@Destroyer_of_Worlds to byłoby coś pięknego
0
@Destroyer_of_Worlds takie rozwiązanie wywołałoby 3WŚ xD
0
@napisal zupełnie szczerze, to jeżeli Portugalia wygra grupę i będzie w drugiej części drabinki, to będę jej autentycznie kibicował w drodze do finału. Perspektywa takiego pojedynku w finale jest obłędna. A wygraną Messi by raz na zawsze zamknął pewną dyskusję.
0
@Destroyer_of_Worlds ja tak samo kibicuje Argentynie, oczywiste Polsce najbardziej, ale Messiemu się to po prostu należy, jak psu buda
0
@napisal ja jestem daleki od stwierdzeń, że coś się komuś po prostu należy...na wszystko trzeba zapracować, a zupełnie szczerze, to dotychczasowa gra Messi'ego na Mundialach moim zdaniem nie zachwycała (licząc od 2010 roku, bo 2006 to się nie nagrał za bardzo). Biorąc pod uwagę tylko grę na Mundialach (nie patrząc nawet na bramki czy asysty), to ciężko powiedzieć na razie o nim, że był najlepszy w historii. Teraz ma ostatnią szansę na wybitny turniej.
0
@Destroyer_of_Worlds w 2014 niewiele mu brakło, był wyróżniającym się zawodnikiem, teraz Argentyna ma pakę i graja elegancko
0
@napisal gdyby w 2014 był w formie z roku 2012, to na lekko by to Argentyna wygrała.