Dejvo
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Zoker Symulki, śmianie się rywalom prosto w twarz, wywyższanie się, ciągłe gadki i gesty w strone arbitrów (jakby to byl inny zawodnik, przyklad lewego - to by dostał zawieszenie nawet dłuższe od lewego), bronienie się cały czas rasizmem - dalej wymieniać?
0
@mateusz1989VeB Dokładnie, sam vinicjus sobie pracuje na takie traktowanie.
@Zoker A ty o czym piszesz do mnie teraz, bo nie rozumiem albo sam się tracisz już?
0
@Zoker Ale jak bez powodu lecą rasistowskie obelgi???? Jak bez POWODU?? Jakby to bylo bez powodu to kazdy czarnoskóry zawodnik by sie z tym spotykał a tak nie jest. WIec co ty piszesz xDDDD
2
@mateusz1989VeB Lepiej tak nie pisz bo ci powie ze masz 5 lat xD
1
@mateusz1989VeB Właśnie prowadzę z nim dyskusje w komentarzu pod odcinkie. Taki sam nick mam jak tutaj. Chłop mi pisze ze mam 5 lat, bo zarzucam mu stronniczość xDDDD
1
Też zauwżyliście stronniczość Cwiąkały w strone Realu, czy tylko ja to widze?
5
@VamosRakieta O koszulke tutaj tez się rozchodzi, ale mi sie wydaje że głownie o twarz, bo ja nie wiem czy to kibic czy kibicka
1
@barteggg08 30 dziecioków z madrytu poszło spać to tych 15 osób online uciagnie :D
3
Notatnik ponoć o 15 upadł i dalej sie nie podnosi, to prawda?
1
@Mlodypro101 Mysle ze do tej godziny sie nawet nie podniesie xDDDD
2
@AmigoBlancos Zobaczymy :D
0
@Ptasior Dzisiaj poszła Mallorca z remisem :) Fajny kursik
0
@Objectivo Coś pieknego :)
0
@Emhyr Dokladnie, przy takiej sile bycie tak mobilnym to jest wielki atut. No i oczywiscie zajebiscie mocny strzał.
0
@Emhyr To jest niemozliwe jak ten zawodnik sie trzyma na nogach
0
@kiper09 Bo się boi.
0
@Kinginiesta Z karnego
0
@MarcelNJ11 Jeszcze nic nie jest pewne.
1
Jeśli Sporting jest zainteresowany Bellerinem to może jakaś wymiana z dopłatą za Porro ze Sportingiem?
0
@tbas To nie chodzi o DNA Barcy, bo teraz boczni obrońcy mają byc szybcy tak jak Balde, czy kiedyś Alba.
0
@FCB24 Jak Junior tez bardzo dobrze sobie radził XDDD Każdy był zachwycony. To samo może być z Foytem. Bardzo mułowaty jest jak na bocznego obrońce. Tam musi być ktoś bardzo szybki.
0
@ikar34 50mln mało, chyba że do końca sezonu bedzie dno to tak. Wtedy nie kupowac nikogo tylko przedłużyć kontrakt z Illasem Akhomachem i na niego stawiac, a w przyszłości na Lamine Yamal.
0
@ikar34 Zależy jaka oferta wpłynie do klubu.
0
@tbas Widze że jestes wyjatkowym znawcą jak Foyth daje rade na prawej obronie xDDD
0
Ale dobrze ze ten depay poszedł. Jeszcze dostaliśmy 3mln ufff
3
Oby było ostro. Płacz białych madrytczokow to jest coś pięknego
0
@barteggg08 Dokładnie, to jest piękne haha
1
@Coutinho007 Ci co przegrają haha
1
Ten milotao to jednak zajebiscie potrafi bronić XD rasowy obrońca
2
Madrytczoki zaraz będą pisać ze puchar Tymbarka jak odpadną xDDD