Dejvo
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
60
@Cotutajsiedzieje Dokładnie, Brazylia nie prowokowala i Argentyna potrafiła sie zachować z klasą, niestety jak Holandia prowkuje to bradzo dobrze zrobili.,
4
@norbi77 A co robiła Holandia?
0
@Kessie Na obydwóch zdjęciach ma szalik Maroko. Co w tym dziwnego ??
1
@Kuba_1 Przetłumaczysz to?
1
@Blorka 3:0 dla Anglii
7
Bardzo dobrze, że odpadli
0
@Dieselzor Dokładnie, antyfutbol
1
@Janiama Jak Kanada maroko 0-0 ??
0
@Faro Ktoś z nas kłamie na netflixie
0
@Kessie Ale cudowny gol XD
0
@TheNekro94 Chyba, że tak, to nie wiem. Może miałem zle dobrane podzespoły
0
@TheNekro94 Z 1050 to możesz co najwyżej w GTA5 pograć na najniższych. Wiem bo mialem 1050 ale TI czyli jeszcze lepszą karte a ledwo działala
0
@chavez Jak możemy być najwiekszym przegranym w niełatwej grupie i skonczyliśmy chociaż na 3 miejscu? Atletico w porownaniu do nas miało bardzo łatwą grupę a nie zakwalifikowali sie nawet do LE xD
1
@Peciak Kolejna różnica, że jak Vinicius może podać koledze na pustą, to podaje, a jak u nas Dembele może podać to strzela, a jak ma strzelać to podaje.
0
@Roxi Spoko :))
0
@takisobiektos Ma za wejście w Morate od tyłu. Pięknie
0
@MESSIah16 Wydaje mi sie że Mbapet moze nie posiadać kolegow.
0
@kuz Mozemy pomarzyć, bo Dembele w sytuacji Viniciusa by sam kończył
0
@barcelonaLM Czemu?
2
@Limit_l3ss Mozemy jeszcze miec 1 punkt i potem wygrac z interem i co ?
0
@deiw99 Nie widzisz, że edytował ?
5
Sam na 11 czy jak?
0
@MRSCHRONIC Z twoim słownikiem po kilka tysięcy nie zarobisz.
0
@smieszek Smieszkiem to widac ze jestes, ale bez przesady zeby byc az tak smieszny
0
@Fenelon Szybki jestes
0
@Rust_Cohle Niemiec oczywiście w kolorach czarno-biało-czerwonych.
2
@Rust_Cohle Hahahaha
0
@_Niko_ Po prostu meczów nie oglądasz i tyle.
0
@WiernyKibic111 Chłop na początku spotkania już by 2 czerwone dał, gdzie nie było mowy o czerwonej
0
@WiernyKibic111 Właśnie dzisiaj było widać jak się wykazał XD