1

@Medium Ajax win
Rennes win
Roma win
Juve win
Sevilla 1X
Sporting win

0

@SLBenfica1904 Oby, mam postawione na benfice

0

@ObiwanKenobi Powiedział takie coś a wszyscy o tym mowią i wspierają go. Co tu jest do wspierania bo ja nie rozumiem? Kazdy wybiera i robi co chce.

0

@jacob345 Jeżeli sie ma z takim czyms problem, to bardzo słabo swiadczy o tobie.

1

@tomek8756 Ja tam lubie wszystko, raz z nim raz z nią żeby był taki smaczek. Raz z bialutkim raz z ciemniejszym. Oczekuję wsparcia.

1

@Explode A jak się trochę zjedzie na dół to przypomina barwy atletico XD Coś pięknego ten notatnik

0

@Deviler Oki, przepraszam

0

@Deviler A kto pytał?

0

@Rewolucja123 Tutaj na overku był ten legendarny granat?

0

@barcelonaLM Właśnie dobrze, jak mamy odpaść to odpadnijmy na początku. Jakbyśmy trafili na UTD np w półfinale i nie daj Boże odpadli to tylko niepotrzebnie zawodników byśmy zajeżdżali dokładając im meczów

0

@taris to drugie raczej XD

0

@skakun95 Zajebiscie się ogląda bo każdy zapieprza poza niektórymi wyjątkami. Dziś każdy solidnie oprócz Ferrana i lewego moim zdaniem

0

Ale Ferran irytuje. Dopiero co wszedł na boisko i nie dostał podania to macha tymi łapami jakby kimś był zamiast zapieprzac za kolegę (no chyba ze ich nie posiada) który zapierdziela cały mecz… Jak najszybciej się go pozbyć i tyle.

0

Oby była dogryweczka :)

2

@Kamiloza91 Może arabia.

0

@umtiti Nie chodzi mi o to XD Tylko czemu stawia wyżej od siebie swoich agentow i oni za wszystko decydują. Gdzie napisałem o jakiejś ofercie wgl ? XD

1

@Faro Daj spokój on zna sie najlepiej. Nawet statystyki sie tak nie znają.

5

Ma poukładane w głowie tylko troche niepokoi, że zostawia wszystko w rękach agentów i mówi że nie wiadomo co się wydarzy. Zobaczymy.

1

@Joe_Pesci Ja mam 24 cale i jest idealny, 27 dal mnie za duży.

0

Jak widze jego zdjęcie to mi sie smiac chce xD

1

@Jakchcesz I na koniec po przecinkach przydałoby się jeszcze duzo przykrych słów w jego strone.

1

@Matheu12 Co ma prezydent francji do UEFA? Mi sie wydaje ze akurat w francji to bedzie bolec jak wywalą ich z LM, bo na tym swoim smiesznym podworku to moga grac i tak ich nikt nie oglada. Tutaj chodzi o LM.

0

@Faro Miał miejsce, ale może nie chcial zrobic rajdziku.

0

@PiotrR Wujek Władek i syn Mateusz juz teraz

1

@doc wydaje mi się ze zatrząsło

0

@_Niko_ Nic nie mówiłem tutaj akurat pisałem. Napisałem ze nie było karnego i Winicjusz zanurkował co w tym niezrozumiałego?

0

Nikt nie widział ze faulował gracz z nr 17 XD To jest coś pięknego

0

To jest coś pięknego ten mecz XD

0

Hahaahhahahah i karny XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?