Dejvo
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bologna jak wygra to wskakuje do TOP4 we włoskiej lidze. Mimo że pozostałe drużyny mają mecz mniej to i tak tylko Atalanta może ich przeskoczyć. Motta tam bardzo dobrą robotę robi.
3
@Ojciec5tkidzieci Rzeczywiście się chowaja XDDD Tylko to jest freestylowiec a nie raper. Calkiem coś innego.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Coś pięknego :)
0
@kanver_ Dokladnie, kolejny pseudo dzieciak.
1
@Comentateiro Przecież ten nowy trener Napoli w 3 tygodnie zje Xaviego taktycznie.
0
@kamilop Pedri to wgl ostatnio dramat. Cały czas tylko truchta, 0 zmiany szybkości gry, 0 przyśpieszenia. Kiedys to inaczej wyglądało mam wrażenie
1
@kanver_ Bardzo dużo racji tutaj ma w tym. Pownien grac bardziej ryzykowne, przecinające pilki moim zdaniem. Zauważylem to u Cubarsiego ze takie gra, i nie raz były groźne, a on jako pomocnik ma duzo wieksze pole do popisu.
0
@Kuba_1 A moim zdaniem i tak ta kobieta go chciała wykorzystać na siano.
0
@Majkmajki Gdzie na jednym palcu? Przyjrzyj sie dobrze.
0
@mrboom W obydwóch nogach każdy palec? xD
0
@sepek Potrafi i potrafi też kiwnąć 1v1. 20mln za takiego grajka to trzeba wydać. Kogo innego tam dasz tak dobrego jak Cancelo za 20 mln?
0
@lntrowertyk Truchta
0
Zmiany w dopiero w 80 minucie to jest żart
0
@sepek Odklejony jesteś
4
@Rewolucja123 Smaszed and craszed. Łaaaaaa
0
@Jakchcesz Do czerwca ale 2025 moim zdaniem.
0
Mats- Cancelo, Inigo, Cubarsi, Araujo - Christensen, De jong- Raphinia, Felix, Yamal- Lewandowski. Skład na dziś
0
@Fake69 Generał to ustawi, nie bój się :D
0
@tristan87 No to jak zapewne to po co komentujesz że się autorytet odezwał
0
@tristan87 To że przeklina i jest jaki jest to nie znaczy że nie ma racji, powiem więcej - rzadko jej nie ma.
2
@tristan87 Większy autorytet niż ty
0
@okiemtypera_lucaxx95 Strzelić może strzeli ale nie wiadomo czy gola
1
@Mixtape Oki, to szanuję :)
0
@Mixtape Lubisz ten klub bo po połowie sezonu był na 1 miejscu? XD
0
@Firestone Oby!!!
0
@Emhyr Wprowadzać Faye powoli, robi wrażenie w rezerwach.
4
@Arden Zobaczysz De jonga jak szarpie w obronie xD
0
Nie przekroczył przepisów xDDDDD
0
@Ostatnikrwawygang Teraz akurat nie mamy takiego terminarza że gra co 3 dni tylko co tydzień. Znowu bez przesady.