11

Nawet mi nie szkoda tego Enrique w tym psg, sam tam chciał iść.

1

@HarveySpecter Ja i tak i tak zawsze jeżdżę po chodniku jak nie ma ścieżki rowerowej, bo wiem jak wkurza wyprzedzanie takich osłów.

1

@kiper09 Pewnie da, to jest beton i tyle. "Cryffista" XDDDD

0

@Koorsik Jakby Szwajcaria do przerwy zaczęła prowadzić to byłbym 3k do przodu, ale niestety zfrajerzyli.

0

@AlwaysBlaugrana Barca Athletic mowi ci to cos?

2

@escarabajo Dokładnie. O pomoc bym sie nie martwił. Jeszcze Fermin może otrzymać szanse i sie może okazać dobrym piłkarzem.

3

Ten yamal taki wiatr na tym skrzydle robi że szok. 16 lat chłop, oby go kontuzje omijały.

1

@PatrychoO A roque przyjdzie w styczniu to i tak Lewy dalej bedzie grał w podstawie, bo przecież Xavi mówi że sie przełamie xDDDD

0

@Bobo25 Co zrobił nie tak?

3

@Kgorecki2500 Bardzo dobre

0

@tristan87 Jakby ktoś tak siedział na drodze to bym po prostu jechał.

0

Oby go zamknęli :)

1

@MesQueUnClub96 Mi sie wydaje że wystarczy dobrze zagrać.

0

@pio92 Dziewczyny się nie zaprasza tylko po prostu bierzesz. One to lubią.

0

@FutbolFan Gvardiol xDDDD

1

@matirix20 Daro Lew łaaaaaaaaaa

0

@Barcasub Nie słyszałem ale czytałem tutaj.

1

@Kondziubarca Oby!!!

0

@MateuszGotowka99 Najpowazniejsze kontuzje są bez kontaktu z rywalem.

0

@Chucky Oczywiście. To jest Hiszpan

0

@Matheu12 A yamal dostaje?

0

@Firestone Co ty piszesz XD Do niego od razu odskakuje dwóch XD Co ma zrobić?

4

Hahahahaha to się podsumował

1

@Seledynowy Kolejny hahahaha Ale niektorzy ludzie są śmieszni

5

@Firestone Pedri zagrał 60 meczów w sezonie a tutaj widze że po 3 już sa zajeżdzani xDDDDDD

0

@PiotrR I bardzo dobrze. Zycze porażki

1

@Encore To nie zmienia faktu że nie irytuje. Dobrze mu tak.

3

Karma wraca za pysk i nie tylko Lisandro :)

1

@dominox1998 Na bank tak będzie, przecież to Hiszpan XD

0

@Emhyr Nie no Roberto podstawa XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?