0

@kamilop Kluczowy piłkarz? Więcej nie gra już gra.

0

@lucca87 Teraz jest, ale mamy tylko 11 zawodnikow zarejestrowanych xDDD A za 2 tygodnie liga :D

2

@Messibestplayerintheworld Bardzo słaby pomysł, zobaczycie.

0

Hahhaha oni chcą Foytha xDDD Najgłupszy pomysł jaki może być.

0

@JarekS Takich graczy na bokach potrzebujemy. Szybkich i przebojowych.

0

@AlexDark00 W tamtej edycji LM to miał 3 gole i 1 asyste, w PL 4 gole 6 asyst. Coś jeszcze? Twój argument "bo objeżdzał camavinge" Hahahhahaha xD Beka z ciebie

0

@AlexDark00 Jak dla ciebie jedynym argumentem jest finał LM to współczuję. Po drugie patrz jakich zawodników ma wokół siebie.

1

Czemu się nie skupią na tym Doku? Pewnie dużo mniejsza pensja, 21 lat chłop, szybki przebojowy. Moim zdanie to by był dobry pomysł.

1

@partymaker Jak to nawet skrzydłowy nie jest :D Co to za skrzydłowy bez szybkosci? Drugo Coutinho

2

@AlexDark00 Hahahahahahaha niezły argument masz XD Coutinho też wszystkich robił i co? XD

0

@Technik To znaczy ze go musimy brac? XD

0

@chavez Ale nie Bernardo.

1

@AlphaNumeric Dokładnie, dlatego moim zdaniem Doku jest lepszym pomysłem niż Bernardo. City też go chce ponoć. My kupimy bernardo i nic nie bedzie grać a oni kupią 21 letniego Doku i bedzie pięknie śmigać za Mahreza.

0

@kamiVeB Ta Bernardo i Cancelo xDDD

1

@Faro Tylko i wyłącznie Christensena, moim zdaniem Araujo z Kounde to topowa obrona na świecie. Moim zdaniem christensen powinien odejść jak bedzie bardzo dobra oferta, często się łamie a jak juz gra to tak wybitnie sie nie pokazuje jak Kounde czy Araujo.

0

@matirix20 Mam tak samo, szybkość i zwinność to powinna być podstawa na skrzydłach, a nie wolny Bernardo. Będzie drugi Coutinho bez szybkości.

0

@lucca87 Oczywiście że nr 1.

0

@Danny Gaucho Hahahhaha coś pięknego xD

0

@LaLigaPD 12 brutto

0

@Michael24 Jest dwa lata młodszy i nie porównuj Anglii do innych lig

0

@Zoker Właśnie wydaje mi się ze większość nie wie ze chłopa z rokiem kontraktu nie ma praktycznie szans sprzedać za więcej i tak jak piszesz ze rok temu mógł odejść za darmo i tak samo za rok tez może odejść za darmo.

0

@matt121 Ale co z tego ze to jest na głownej lequipe?

0

@kynio302 Ja nie wiem xD Info z dupy moim zdaniem.

1

@nowy19pl Romero to też niby top w hiszpani był i napisał ze na 99% Messi wróci xD

0

@matt121 A podasz jakieś dobre info co podał? Czy teraz bedziesz szukał na internecie?

3

@matt121 Tylko jedne jakies randomowe zródło to napisało a ty łykasz jak pelikan.

0

@marcinK0000 Czyli znowu ściągać 29 latka za 80mln xD

0

@Ali3231 Co to za zródło wgl?

0

@SkilledHydra16 20-25% dla
Barcy wiec praktycznie na jedno wychodzi XD

0

@Kuba_1 I za rok pójdzie za darmo XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?