0

@bartas97 Nie miałem na mysli pojechac po tobie. Mowie tylko jakie są fakty hala dzieci

0

@bartas97 Ty do siebie :) Tam sa ludzie na tak niskim poziomie :)

4

Gdzie nasz wielki talent z Brazylii Roque?

0

@JanneAhonen Wystarczy ze z UTD zrobil 2 miejsce w PL XD To juz sukces tam.

0

@NeroTFP1 To tez trzeba potrafic :)

1

@MESSIah16 Tak :)

0

@RonMes10 Lewy musi grać

3

Vinicius wcale nie prowokuje jakby co XD

1

@ToreTToOO wiadomo XD

0

@Siedlec666 0 przygotowania typowo pod dany mecz. Ciagle klepanie, to jest śmieszne już

2

0 taktyki, xavi to mem. Ściągajcie więcej takich co maja dna barcy

0

@mildan1704 na lewego popatrz, cały czas nam macha łapami

1

@pt9 bo to jest te śmieszne dna

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Emhyr Cały czas schowany a pretensje ma co akcje XD Żałosny zawodnik

0

@LM10GOAT Co nie bedzie tak jak Milik. Dla takiej kontuzji przynajmniej 10-12 miesiecy.

0

@HighestInTheRoom Nie wiedziałem ze oni grali za darmo :)

3

@Miszak Kto napisał ze wystawienie rezerw źle? Ale wystawianie Frenkiego na takiego rywala to troche xD. Chłop teraz kazdy mecz bedzie grał, a potem przyjdą ważne mecze to bedzie w szpitalu

0

@FCB_dimiC Hahahahaha czyli jak piłka leci w trybuny to piłkarz może se piłkę ręka dotykać? Niesamowity jesteś hahahaha

0

@TR3YWAY Hahaha marzyć można

0

Widzę ze Arda Guler nawet pachołków na treningu nie potrafi minąć XD

0

@LM10GOAT O tym szwedzie i o tym obroncy z genoi

0

Na niego nie mamy a na jakiegos obronce za 30 mln tak xD

0

@Herato Oczywiscie ze nie, jest jedynym trenerem z DNA!!!! Barcy

0

@FcPortoFan1999 Nie ma takiej gry

0

@Reviven Ok, to sory

0

Wygasa umowa z poczatkiem 2024 roku ale kluby moga negocjowac w połowie 2024 zeby przybył na poczatku 2025 xDDDD

2

Oby to alaves spadło. Co za gowno

0

@bartoszplucinski Nadrobili

0

@Chucky Bardziej bym sie martwił o Barce w top 4 xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?