0

@Emhyr Mu tak nie można bo rasizm

0

@MessiTheBesst Ja śmiechlem czytając ten komentarz, bo jest bardzo logiczny i czytelny XD

0

@kanver_ Jak widać było ze w tym meczu biega to ludzie powiedzą, że biaga. Jak tego nie widać to powiedzą ze nie biega, chyba to jasne.

0

@Tomek54321 No oczywiście, że tak. Ale chodzi mi o to że zawsze głównym celem powinny być puchary, a on mówi na konferencji że dla Psg głównym celem jest wygranie LM a naszym nie XD

0

@Pawel13sz Na papierze powiedziałbym że nasz skład wygląda lepiej mimo wszystko.

0

@guetta256 Szczególnie że mamy bardzo szybkiego napastnika, takie konterki będą grane że każdy będzie pod wrażeniem.

1

@Adasmos Ja mam jakieś dziwne przeczucie, że wygramy dzisiaj.

0

@Elvisek Co ty gadasz XDDD Czyli przed sezonem głównym celem jest wygranie pierwszego meczu? CO ty wgl piszesz za głupoty XD

14

Jak można powiedzieć że głównym celem nie jest wygranie LM xd

1

@Pedri16Future Przecież sam zaczął tę dziecinadę, o czy ty gadasz? XD

0

@BTW Fermina bym dał za christensena mimo wszystko. Chłop gryzie trawę a takiego na Paryż trzeba.

0

@KSSniper w historii reprezentacji Portugalii

0

@Kondziubarca Tak dziś 1 kwietnia i prima aprilis

0

@Emhyr Laporta mówi że chce go ściągnąć w 2026, jeżeli tak się stanie to będzie większy flop niż griezmann. Tak uważam.

0

0

@RysiuBaza Widzialeś mecz? Widziałeś satatystyki? Marsylia caly czas cisnęła.

1

@LukaszFan On gra w realu, a nie w Barcelonie, wiec jakie 4 mecze xD

0

Gdzie jest Haland w tym meczu, bo go nie widać?

0

@BISHBASHBOSH Hahahaha, piękne bzdury XD gwarant zwycięstw hahaha Twoje komentarze są gwarantem idiotyzmu.

2

@ACRAB95 A ja mam nadzieję że po sezonie xavi out. To jest dramat jak chłop zarządza minutami zawodników.

0

@Rust_Cohle A gdzie wielka Polska?

0

@marcin62 Przecież to jest ironia. Widzisz nie oglądasz go a sie wypowiadasz. On się śmieje z tych jutuberów bo wszyscy nagrywają rozmowy telefoniczne jak z sobą rozmawiają a potem używają ich w swoich filmach, żeby tylko kogoś oczernić. Gadał na live potem, że idzie do prokuratury z tym. Jak nie wiesz to lepiej nic nie pisz.

1

Komentarz usunięty

0

@PatrykBarca Wątpię że dają 50 za niego.

0

@Khajio Dokładnie, do tego chłop się co chwilę łamie.

0

Za 100mln sprzedałbym tego Araujo mimo wszystko. Chłop bardzo podatny na kontuzje. Wprowadzałbym Faye.

0

@Guess Tak zdrożał. Jezeli kupujesz w sklepie rolexa zegarek na ktorego czekasz z 2 lata, to potem go sprzedajesz 20k drożej. Widzisz, nie znasz sie, a gadasz. Poczytaj troche to sie dowiesz.

1

@Guess Nie porównuj zegarków do tego, bo jak kupisz zegarek za 60k dajmy na to rolexa, to ponosisz go 2 lata i jeszcze na nim zarobisz odsprzedając go i to niemały hajs tylko gdzieś +/- 20k xd chłopie nie znasz się a piszesz.

1

@Guess A to, że kupię jeden telefon na 8 lat za 6k a nie wydaje na 5 telefonów po 1,5k przez te 8 lat. Chyba prosta matematyka.

4

Tylko nie bierze pod uwagę tego, że każdego normalnie zachowującego się „czarnego” nie wyzywają. Dziwne że tylko on co mecz płacze i się skarży.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?