1

@norbi77 Szkoda bo mógłby dostać w mordę przed kamerami i stracić żęby. Ciekawe czy by to opublikował potem czy by było mu wstyd. Istnieje opcja jeszcze taka że by się rozwalił na policji że w łeb dostał.

2

@Mixtape Jak Nico zrobi tak jak Mbappe realowi, to ja np, już go tutaj nie chce.

0

@against_modern_football Widać, Legia zamiast zarabiać na pucharach to traci bo klub musi kary płacić za te bydło xD

1

@KRISU77 A szczególnie jego kibice hahahahah Nie rób się smieszny.

1

@PatrykBarca Lepiej 30 letni kimmich za 70mln z rocznym kontraktem XD

2

@Encore I po co odchodzil xd

0

@MesQueUnClub22 To jesteś chory jak to jest żałosne.

1

@Arden A potem jak mu ktoś nie poda to jeszcze pretensje ma. Bardzo irytujący gość, oby ostatni rok.

0

Widzę że Mbappe jakaś poważniejsza kontuzja.

0

@Masnymichael Na początku na słabym poziomie, potem jak poćwicze już to co raz lepiej mi idzie.

2

@Roni/VEB No oby. Ale tutaj już widzę, że znawcy piszą, że źle bedzie wygladać, także szkoda. xDDDD

2

Jestem bardzo ciekawy jak w presezonie bedzie wyglądał Fati. Na filmikach z treningów widać, że nieźle zasuwa i mu sie chce.

0

@RosjaninBut Pisałem niżej o tym w komentarzu. Wszystko to tak wyglada.

0

@Rastafarnianin A to coś musi oznaczać? Kumple z reprezentacji.

2

@blakkudium Nikt, po prostu Nico nie przyjdzie. Takie moje zdanie. Te id**** wolą Olmo niz Nico XD

0

@Szklaner Poprawnie wykonywać prace to dobrze grać w takim klubie jak Barca. To tak jakbym ja sie przyjął do pracy i tylko do niej chodził xDDD

0

@TaleOfUs Może być wychowankiem, ale nie legenda xD

0

@Szklaner Jak uważasz że poprawnie wykonywał pracę to spoko. Jest legenda w takim razie xDDDDDD

0

@MichuZ44 Dlatego ja już sobie powiedziałem, że 24 była moją ostatnią fifą którą kupilem, no chyba ze sie cos poprawi bo na razie to jest dramat, ile tych kart wprowadzają, a teraz jeszcze takie cos XD

0

@TaleOfUs Za co?

0

@Vincent0712 Nie zapeszaj, ale też juz nie moge sie doczekać sezonu nowego :).

0

@KrychaFCB Mbappe kopnął z 4 razy i tak dzieciaki dalej go chcą :D

0

@patrykzmc2000 Sprzedac nawet za te 70-80 mln. Szklanka i te jego odpaly mogą denerwować.

0

@Borneo Jak zlikwidują kopalnie to bedą inne problemy... Za prąd będziesz płacił 3x tyle. Czemu ci przeszkadzają kopalnie?

0

@TheCule Tak, bardzo ważne.

0

@Hindus Haha, no w sumie tak

0

Ale Ansu ma te nogi jak patyczki. Jak potem ma nie mieć kontuzji jak tam jest 0 mięśni.

0

@masik86 Też to czytałem, to jest hit xd

2

@Arden Niesamowite jaki oni mają luz, oby mieli jeszcze wiekszy pod wodzą Flicka.

1

@Rust_Cohle Oby dalej był bez żadnego trofeum. Tego mu życzę, a raczej Anglikom, za to jakie gówno grają przez cały turniej. Na to sie patrzeć nie da, a kadra warta 1.5 miliarda XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?