0

@OskaRM "Niemniej jednak uważam, że Inter nie powinien grać w finale, co dobitnie pokazuje wynik."
W finale gra ta drużyna, która wygrała półfinał. Kropka.

"po prostu twierdzę, ze Barcelona postawiłaby znacznie wyżej poprzeczkę w finale w porównaniu do Interu, biorąc pod uwagę jak grała cały sezon.
A Inter władował nam 7 goli. Kiedy Ci pasuje, to bierzesz pod uwagę tylko finał, a kiedy Ci pasuje inaczej, to nagle włączasz w to cały sezon.

Q.E.D.

0

@Mixtape To kto tu jest w takim przypadku dziadem? Warto pomyśleć, zanim napisze się coś, co w złym świetle stawia własny klub.

1

@dammar91 O ile pamiętam, w Barcelonie było podobnie w sezonie z LM. W styczniu chodziły słuchy o skłóceniu z szatnią i zwolnieniu, a potem wiadomo.

0

@OskaRM Tak, powinna zagrać Barcelona, której ten Inter wpakował 7 goli w dwumeczu. Co Ty wypisujesz? To jest taki poziom racjonalizowania oraz (w ostatnim akapicie) myślenia życzeniowego (żeby nie napisać bajkopisarstwa traktowanego jako fakt), że głowa boli.

7

Tak Kylian, to Ty byłeś hamulcowym :).

0

@gora Skoro ją przeszli, to tak. Widocznie inne zespoły były słabsze.

0

Już się cieszę na te memy z Mbappe :).

1

@Luciano99 "Wypłaty wstrzymane, jestem w delegacji, proszę do mnie nie dzwonić"
"Luciano99: Edit: Wypłaty NADAL wstrzymane, jestem w delegacji, proszę do mnie nie dzwonić"

1

@mekston Doprecyzuję więc. Dembele dziś forma strzelecka barcelońska.
Edit: Po namyśle, doprecyzuję jeszcze bardziej: Dembele dziś, jak do tej pory, forma strzelecka barcelońska.

0

@Hasszz "To nie szybka jazda zabija ludzi a brawura i brak wyobrazni.
Mi zdarzylo sie jechac 250 ale nigdy nie bylem blisko wypadku i tylko gdy mialem caly pas wolny. gdy zblizalem sie do jakiegos pojazdu ktory jechal tak jak ja lewym pasem ruchu to juz z daleka zaczynalem hamowac i nie walilem po dlugich itp."
O, następny, co to szybko ale bezpiecznie. A potem "Nie wiem, jak to się stało?"

1

@JBgomeS " Ograniczenia na polskich drogach są żałosne i przystosowane do kierowców którzy kompletnie nie potrafią jeździć i jeżdżą starymi rzęchami bez bieżnika na oponach. "
Wiesz co? Założę się, że każdy, kto kiedyś kogoś zabił na drodze, uważał do tego momentu, że kompletnie potrafi jeździć. Wypisujesz takie bzdury, że aż wstyd. Ale dopiero, kiedy na własnej dupie przekonasz się, jak się myliłeś, może coś Ci się w głowie przestawi. Mam tylko nadzieję, że nie dosłownie.

4

Dembele dziś forma barcelońska.

0

@Kgorecki2500 Z Puszczami to nawet obecny MP przegrywał. A jego ograł Śląsk. Tak więc to nie w Puszczach leży problem. Uważaj lepiej, żebyś w przyszłym sezonie znowu nie pisał, że gdyby wygrywali z jakimiś Puszczami, to by się utrzymali :).

0

@VegetaPolska Po prostu dzięki Realowi nie mają już hamulcowego. Teraz hamulcowy jest w Realu i Real odpada wcześniej, jak PSG kiedyś.

1

@FcPortoFan1999 On jeszcze po Śląsku pije.

1

Komentarz usunięty

1

@Encore Film o środowisku Trzaskowskiego trzeba by zatytułować "Chujoza".

0

@Marusek Niezrozumienie to Twoja wina, ale przecież głupota to wina genów, nic nie mogłeś zrobić :).

1

@adi7adi8 "Pamiętam jak było mówione po przyjściu Laporty że max 2 sezony i wszystko wróci do normy (...)".
Przecież wróciło i to od razu. Cały czas wszystko na słowo honoru i ostatnią chwilę, pieniędzy nie ma i nie będzie, sztuczki-kruczki. Jak za późnego Bartomeu :).

0

@Borneo Czyli masz na imię Karol? :)

0

@Deviler Normalnie, bez sprzętu.

3

@tbas Tusk był pierwszy. Rafał niech wymyśli coś własnego. "Sto razy obiecać to jak raz spełnić" :).

0

@D10SLEO Tam nie powinno być "Wiem", tylko "Komu?"

1

@GTBTP No nie wiadomo. Może ona im przywiozła te kartofle tylko po to, żeby jej obrali? W końcu co oni tam mają do roboty?

2

@Szlag Sam prowadził burdel (i nie tylko), więc najlepiej wie co jest pięć. Wprawdzie Wielki Bu nienawidzi go jak kojota, ale w końcu też był sutenerem. Może to środowisko trzyma się ponad podziałami razem i najwięksi wrogowie zwierzają się sobie bez żadnych zahamowań :).

0

@barcelonaLM No, a Floro od razu pobiegł z tym do Relevo.

0

@Comentateiro Kolego, szkoda czasu na dyskusje z Tobą. Jesteś jednym z tych, którzy uważają, iż są za mądrzy, by dać sobą manipulować, wiedzą wszystko najlepiej i racja jest zawsze po ich stronie. Do czasu, aż fakty ugryzą ich w dupę, co i tak nie przeszkodzi im w dowodzeniu, że się nie mylili. "Prawda została ustalone i żadne fakty tego nie zmienią", takie wasze motto. Miłego dnia :).

0

@fart Przecież nie o to chodziło w moim wpisie, więc dlaczego usiłujesz teraz zmienić temat?

3

@comtedurgell "(...) różnica za to którą zaobserwowali to że ludzie z wyższym wykształceniem odrzucają mysl że mogli zostać zmanipulowani"
To także prawda. Wielu sądzi, że ich nie można oszukać, bo są na to za mądrzy, za wykształceni. Warto pamiętać o maksymie Sokratesa, "wiem, że nic nie wiem" :).

3

@fart "NIe obrażam innych ani się wywyższam."
"Jeśli wygra Trzasku to wygra. Jeśli wygra Chuligan Batyr?"
No tak, jest jak piszesz :).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?