0

@Maker0 Dzisiaj celem jest przypieczętowanie mistrzostwa, a nie pokazywanie przydatności Araujo.

0

@Smixu No dokładnie, nawet z wyglądu podobny do kozła.

0

@FcPortoFan1999
- Pooogoooń!
- Coooo?
- Za późnooo!
:)

0

@Smixu Macierewicz jest przecież za stary i chyba nie gra w piłkę.

2

@Gaucho Trzeba najpierw delegować Kamila Galę, żeby odkrył jego prawdziwy wiek. Na pewno ma już z 20 lat i Gala to udowodni.

3

Temu bramkarzowi Majorki to chyba tylko Courtois jeszcze nie próbował dzisiaj strzelać.

0

@MesQueUnClub96 Wybaczę, jeśli tylko wyprosisz u Moderacji z pół roku bana dla siebie. Za karę.

0

@ForcaBarca3 Wojtek już by ze 3 wyjmował z siatki.

1

@neymarjr_143 "Jest jak ojciec dla nich!"
Wiadomo, jak to w każdej mafii :).

0

@Kgorecki2500 Nie chcę Cię zniechęcać, ale taka Wisła wraca już kilka lat. Nie jest tak łatwo wyrwać się z kotła 1 Ligi, bo bez trudu znajdą się tacy, którzy będą za nogi ściągali z powrotem, sami chcąc awansować.

0

@Kgorecki2500 W sytuacji Śląska Wrocław faktycznie chyba tylko to Ci zostało :). I kto wie, może finanse klubowe sprawią, że będą musiały zastąpić prawdziwe zwierzęta we wrocławskim zoo :).

0

@BorzyKrzys Wiedziałem, że Wiejski jest przygłupem, ale nie przypuszczałem, że aż takim. Powinien jeszcze zbadać, kto się zeszczał w przedszkolu i czy czasem też nie Nawrocki.

7

@Firestone Możesz mieć rację. W Araujo najbardziej wkurza mnie jego sędziowanie. Nie patrzy, gdzie piłka, co się dzieje z akcją, tylko łapa do góry i błagalne spojrzenie na sędziego. Straszliwie mnie to wnerwia.

2

@blakkudium A jeszcze może być kolejny sukces. PSG może zdobyć LM zaraz po odejściu Mbappe.

0

@nightwishygt Ale już nie ściemniaj. Karny tak, ale nie pisz, że dotknięcie nie miało wpływu na akcję, bo gdyby nie ręka, to piłka wyszłaby za boisko. Po co tak manipulować?

0

BRAWO! BRAWO! BRAWO!

0

@ali3gator "Spalony mnie uratuje."

0

@Ramon_Villaverde Też to zauważyłem. On praktycznie zawsze się kładzie.

0

@ZwyklyKibicBarcy04 Real tak zrobił i teraz przegrywa.

0

@goldensun Co strzał, to gol. Ale nie można złego słowa powiedzieć.

1

Niech się dalej bawią.

0

@buglikos Do końcowego gwizdka szanse są zawsze.

0

Biedny Lucas. Oni go zabiją.

0

@draxidox Wojtek nigdy nie puszcza szmat. On zawsze jest bez szans i nikt by puszczonych przez niego goli nie obronił.

1

@barcelonaLM Chyba Lecha z Danką.

3

@blakkudium Tymek zawsze chciał osiągać więcej niż inni.

0

@FcPortoFan1999 Jak to nie? Wiele razy łapał głupie żółte, a i czerwona się zdarzała. On i Berggren, dwa ancymony.

1

@FcPortoFan1999 Nie no tak, mógł w sumie łapy trzymać z tyłu. Choć to bliska odległość i odwracał się od piłki. No i tak naprawdę, to powinien wylecieć już wtedy.

0

@FcPortoFan1999 Na 1:1. Widziałem powtórki i nie bardzo wiem, co miał zrobić z tą ręką.

0

@FcPortoFan1999 Tudor czerwoną, bo ten karny to mnie nie przekonuje do końca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?