1

@LOPEZ16 "Nie rozumiem w ogóle po co zabierasz głos jeżeli idziesz myślą w kierunku podważania (właściwie czego?)"
Nie rozumiem, po co w ogóle zabierasz głos na forum, jeśli nie jesteś gotów na komentarze, które nie zawsze będą po Twojej myśli. A zapędy grafomańskie to nie zaleta.

0

@LOPEZ16 Każdy (prawie) jest tutaj anonimowy. Dlatego też wybacz, ale nie wierzę w autolaurki i kreowanie się na kogoś, kogo autentyczności nie sposób sprawdzić.

0

@LOPEZ16 Jako anonimowe zero z internetu, jak zresztą wszyscy tutaj, mógłbym napisać wszystko i przedstawić się jako osoba o dowolnym charakterze oraz przymiotach ciała i ducha. Tak jak pozostali. Problem polega na tym, że w żaden sposób nie da się sprawdzić, czy piszemy o sobie prawdę, czy też jedynie jak sami chcemy się postrzegać lub jak chcemy, by inni nas postrzegali. A samochwała w kącie stała.

0

@Gibbon_FCB Nie zrozumiałeś. Jemu się wydawało, że to jest oferta za niego.

0

@DragonxNF Lepiej PSG pożyczyć Araujo. On jest gwarancją sukcesu.

3

Skradał się jak lis do kurnika i dostał w łeb od bramki strażnika.

8

Skoro Barcy już w LM nie ma, to chętnie popatrzę jak PSG wygrywa puchar. Po pierwsze ze względu na Enrique, a po drugie ze względu na Mbappe. To będzie prześmieszne, jeśli wygrają zaraz po jego odejściu. Memy tworzą się same.

0

@szymek029 Rozumiem, że jemu też chcesz sprzedać liścia, jak Donnarummie? Wreszcie przeciwnik równy wzrostem?

0

@Alan_fcbfan Jeśli strzelą gola więcej niż my, to jak najbardziej zasłużenie. Tu nie ma not za styl.

0

@Filipem Za co czerwona?

1

Czytacie przypięty news? Moderacja w Mediolanie! Hulaj dusza, piekła nie ma! Trzeba korzystać z wolności, póki nie wrócą.

1

@Astad Ja bym wolał Thibo. Chciałem go jeszcze za czasów, kiedy występował na wypożyczeniu w Atletico (i bronił bardzo dobrze). Chodziły takie informacje, że Barca go obserwuje (i on sam wyrażał zainteresowanie), ale niestety został zlekceważony i chyba Chelsea nie chciała się zgodzić na transfer - pewnie za mało im oferowano. Choć przed transferem do Realu też nie chcieli go puścić, zanim nie znajdą zastępstwa, przestał wtedy przychodzić na treningi o ile pamiętam.

1

@Swistus172 Przyjdzie tata, zamknie w końcu tę trumnę i się skończy.

2

@blakkudium No i co nam to daje? Baba, więc na pewno szykowany jest do drużyny kobiecej.

1

@Danny Gaucho "Uważam po prostu że mógł zachować się inaczej. Zachował się tak, jak się zachował, trudno."
Ponownie sugeruję obejrzenie powtórek, zwłaszcza tej z kamery znad bramki (w transmisji była pokazywana jako druga, pierwsza była ta zza pleców strzelającego). Widać tam, co się dzieje z piłką i reakcję MatSa. Obejrzyj i napisz, co Twoim zdaniem miał zrobić.

"Co uważasz o sytuacji przy golu Interu, gdzie był spalony? Szczęsny dobrze zrobił, że nie przeciął tego dośrodkowania? Czy powinien jednak to zrobić?"
W trakcie spotkania wydawało mi się, że mógł, a nawet powinien przeciąć. Ale nie oglądałem potem dokładniej powtórek, ponieważ gol nie został uznany, więc nie mogę się wypowiedzieć będąc pewnym. A powtórki z interwencji MatSa oglądałem dokładnie i kilkukrotnie, bo zaraz po meczu wywiązała się podobna dyskusja. Ktoś twierdził, że wyskoczył prawie w tym samym momencie, w którym padł strzał, co było bzdurą. W tej dyskusji tutaj, inna osoba stanowczo stwierdziła, że był spóźniony 2s. A w rzeczywistości wyskoczył w momencie, kiedy piłka po dobiciu od murawy szła w górę. I tak to właśnie wygląda, opisywanie tego, co się wydawało, że zaszło, zamiast oparcia się na faktach. Trajektoria lotu piłki była po prostu pechowa, w trakcie skoku zrozumiał, że nie ma żadnych szans jej sięgnąć i zrezygnował. Ale na podstawie obejrzanych powtórek będę się upierał, że zachował się dobrze i nic więcej nie mógł poradzić.

2

@MesQueUnClub_87 "Być może."
Na pewno tak było. Wiem, bo zaraz po meczu wywiązała się podobna dyskusja i ktoś również twierdził, że wyskoczył prawie równo ze strzałem (a w tej kolega wyżej upiera się, że 2s za późno - ludzie opisują, co im się wydaje, że zaszło), więc po prostu cofnąłem sobie mecz i obejrzałem kilkukrotnie powtórki. Jest taka jedna od bramki (w zasadzie to znad bramki), gdzie widać dokładnie, co się stało. Piłka po strzale uderza w nogę Araujo, odbija się potem od murawy i idzie w górę. Widać, jak MatS skacze w momencie, kiedy widzi, że ona zaczyna się wznosić. Od razu orientuje się jednak, że piłka jest kompletnie poza jego zasięgiem (nie dość, że ostry kąt odbicia powodował, że szła wysoko, to jeszcze poruszała się bok, odchodziła od niego w prawo - patrząc z jego perspektywy), więc po prostu odpuścił.

"Jestem przekonany co do tego, że większość tych malkontentów tylko czekała, aż Niemiec wyjdzie i popełni jakiś błąd, a że nie było się za bardzo czego chwycić to próbują w tym przypadku zrzucić na niego wine za rykoszet."
Dokładnie tak było. Nawet lepiej, bo już przed meczem były osoby twierdzące, że ten błąd popełni.

1

@MesQueUnClub_87 "On podskoczył zanim piłka się odbiła od nogi i nie zdążył zareagować. "
Mylisz się. Podskoczył dopiero wtedy, kiedy piłka odbiła się od murawy (po rykoszecie od nogi Araujo) i szła w górę. Zareagował w odpowiednim momencie, tyle, że trajektoria była na tyle pechowa, że zorientował się już w połowie skoku, że nie ma szans i po prostu wtedy odpuścił. Doskonale widać to na powtórce od bramki.

0

@zodiak_10 Jeśli się nad tym chwilę zastanowisz, to logicznym wyda się, że tylko w taki sposób mógł je zdobyć.

3

@Faro Kamil Gala musi ssać całą trybunę.

0

Jaga niech się weźmie do roboty, bo Pogoń nie będzie się już szczypać, Szczecin musi postawić wszystko na jedną kartę.

0

@cchesterr43 A mnie z:
"Po peronie biega świnia, wysiadamy, to już Gdynia!"

0

@Criss18Barca Arka Gdynia Awans Świnia!

0

@FcPortoFan1999 Musi, bo zleci. Już nie zależą od siebie, ale nie mogą z tego powodu siedzieć z założonymi rękami. Jeśli spadną, to kto wie, kiedy wrócą i czy w ogóle? Wisła próbuje już tyle lat, a Puszcza w porównaniu z nimi to malutki klubik.

0

No cóż. Jedyna nadzieja Puszczy w tym, że Lechia nie dostanie jednak tej licencji, Śląsk niczego już nie wygra, a klub z Niepołomic wszystko.

4

@Bocheno1 Raczej dlatego, że "nie lubimy już MatSa, bo kochamy WojtSa" i każda okazja jest dobra, żeby mu dołożyć, a jak ktoś mu dokłada, to trzeba się przyłączyć.

0

Biedny Lucas, znowu będą go wyzywać na forum Realu Madryt polscy "fani" tego klubu.

3

@tbas Dokładnie. Wyglądało to niezdarnie i nieporadnie, ale właśnie - tylko wyglądało. Kiedy się obejrzy powtórki, zwłaszcza tę jedną od strony bramki, kiedy widać jak piłka odbija się od nogi Araujo, uderza w murawę i idzie pod ostrym kątem w górę. MatS skoczył, kiedy zobaczył, że ona tak kozłuje, ale już w trakcie skoku zorientował się, że nie ma żadnych szans, dlatego w połowie skoku odpuścił i z tego powodu ta interwencja tak wyglądała. Ale stał dobrze, chronił krótki słupek i zareagował wg mnie we właściwym momencie. Tyle, że to był pech z trajektorią lotu po koźle, bo nie dość, że piłka szła wysoko, to jeszcze w bok, od bramkarza. Oczywisty pech, nie miał szans, Thibo pewnie też by nie miał, choć ma lepsze warunki fizyczne.

1

@Prorokk To akurat prawda. Niestety, prawie wszystko co dobre jest niemoralne, nielegalne albo powoduje tycie i inne choroby.

0

@Murazor Nie chciałem już tego nawet poruszać. Nie umie odnieść się merytorycznie, więc robi to, co jedynie potrafi, nieudolnie usiłuje zdyskredytować rozmówcę.

2

@brd42 Nie, chłoptasiu, to Ty jej nie widziałeś. Inaczej nie opisywałbyś własnych fantazji, tylko fakty. Nie kompromituj się już.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?