Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Trojanek23 Być może dla Ciebie jest bogiem. Widać niewiele trzeba, żebyś zaczął czcić jakiegoś cielca, który wszystko, co robi, robi dla siebie. Odpowiada jedynie za sukcesy, porażki są winą innych. Po przegranym meczu zamyka ryj i ucieka, wychodzi dopiero do ustawionego wywiadu, gdzie przedstawia wszystko w świetle wygodnym dla siebie. Nie gra z Węgrami, bo musi odpocząć na balu u Brzoski. Nie było żadnej afery premiowej, to Skorupski źle zrozumiał. On zawsze wszystko dobrze, to selekcjoner zły (już chyba trzeci zwolniony przez niego), albo koledzy do niczego. Jak piłka odbija się od niego na 5 metrów przy przyjęciu, to po prostu było złe podanie. Ile jeszcze będzie tego pieprzenia i udawania, że on jest super "za dawne zasługi"? Nigdy nie wyjdziemy z tego bagna, jeśli każdegop będziemy tak usprawiedliwiać. Przypomnij, ile tam goli strzelił z gry w repce ostatnio? A silnym przeciwnikom?
Idąc Twoim tokiem rozumowania, czemu nie miał jaj oznajmić swojej decyzji selekcjonerowi w twarz, tylko zamieścił tweeta?
0
@VegetaPolska No ale sensacja, naprawdę! Ma pieniądze, to sobie jeździ po świecie. Tym bardziej, że nie ma wcale daleko.
1
@GTBTP Po co od razu takie ostre słowa? Może chodzi o jakiś skrót? ZJEB - Znakomita Jednostka Emanująca Błyskotliwością lub podobnie? Czemu ciągle hejtujecie tego premiera?
A SZIT? Szacowny I Taktowny. Jak sam Roman Giertych! :)
2
@Trojanek23 "Wyrzucił.Jak Lewandowski chciał, żeby w mediach poszło że to on zrezygnował, to ten ***** stwierdził że ni uja xd"
Czemu kłamiesz? Przecież chodziło w tym o odebranie opaski/zmianę kapitana, a nie o rezygnację z gry w kadrze.
"skoro miał takie jaja, to czemu nie powiedział mu tego w twarz?"
Bo Lewandowski nie przyjechał na zgrupowanie. Dopiero jak zobaczył, że jest z tego draka, to zebrał dupę w troki i przypędził, niby jako niespodzianka dla Grosickiego, bo mu się PR przestał zgadzać. Ten kult jednostki robi się już lekko obrzydliwy. Lewandowski robi to, co robi, dla Lewandowskiego, nie dla Polski.
0
@FcPortoFan1999 Lewandowski jest najmądrzejszy i najpiękniejszy. Może on by poprowadził, zamiast ciągle zwalniać trenerów? Ale wtedy by już nie mógł uciekać przed wywiadami po przegranych meczach, więc nie wiem czy się podejmie. W końcu on jest ojcem jedynie sukcesów, a za porażki odpowiadają inni.
1
@Luciano99 Ulubiony utwór Kuleszy. Tematem są poszukiwania selekcjonera.
1
@blakkudium Bandziory powinny założyć jakiś związek, który by zaczął walczyć o ich prawa. Co to ma być? To już nawet do Dubaju nie można uciec?
1
Komentarz usunięty
2
@PatrykBarca Po co z nim gadasz? Przecież to typ człowieka, na którego liczył Lenin.
1
@Katalończyk 99 Ponieważ pojawiła się szansa na ponowne chlanie wódy o 3 rano. A potem do kasyna!
1
@Piotrek1993 Wtedy szefem zostaje Tebas.
0
@FcPortoFan1999 Oczywiście. Na Służewcu.
1
@DLFCB W Polsce na Fame MMA połowa zawodników zrobiłaby to bez wahania od razu w klatce.
3
@Kondziubarca Na myśl o Messim też się uśmiechał. I miał słodkie sny, o ile pamiętam.
0
@CurryTheGoat30 Brzmi jak didaskalia do pornosa.
1
@Goralkov To cecha najlepszych zawodników. Zanim przyjmą, już wiedzą, co z nią zrobią.
0
@D10SLEO Hard Rock Hallelujah!
0
@kanver_ Czyli nadal unikasz odniesienia się do własnego zachowania, tak? Za to pouczasz kogoś innego?
I nie, przy inwektywie, nie chodziło mi o to, że pytałem. "Zachowujesz się chujowo" to nie to samo, co "jesteś chujem".
Nara, hipokryto.
0
@kanver_ Oho, ktoś się z Tobą nie zgadza i już ironia, sarkazm, docinki. A merytorycznych argumentów ZERO. Odniesienia się do moich słów o wypowiedziach konkretnych zawodników ZERO, zamiast tego idiotyczne komentarze o podsłuchiwaniu. Ale rozumiem, że wolałeś nie zagłębiać się w to, co mówili sami zawodnicy, bo nie bardzo mógłbyś obronić swoje tezy.
Aha, sprawdź, co oznacza słowo "inwektywa", bo najwidoczniej nie masz za dużego pojęcia.
A na sam koniec zrobiłeś to samo, co Lewandowski, obraziłeś się.
0
@kanver_ Czy Ty jesteś dzieckiem? Naprawdę jesteś maluszkiem, który nie umie używać własnego mózgu? Masz słowa Skorupskiego, masz słowa Krychowiaka, masz opowieści Michniewicza i innych. A potem masz te żałosne tłumaczenia Lewandowskiego. Jeśli nie umiesz dodać sobie dwóch do dwóch, to po co zabierasz głos i snujesz jakieś teorie o tym, że musi być jakiś inny powód zachowania Lewandowskiego? Podsłuchiwałeś? Widzisz jak łatwo Twoje własne słowa wykorzystać, żeby wykazać naiwność - albo po prostu złą wolę?
2
@kanver_ Oczywiście, że wiemy. "Nie wiedzą" tylko Ci, którzy wola tę niewiedzę udawać, bo łatwiej im wtedy usprawiedliwiać ulubieńców :).
Q.E.D.
1
@kanver_ "Czy ty widzisz, jak on teraz wygląda? Jak dzieciak, który obraził się, że Probierz zabrał mu zabawkę. Rezygnuje z kadry, bp nie jest kapitanem. To jest po prostu żałosne i tyle, ale ja nie wierzę, że to był jedyny powód."
Może po prostu nie chcesz dostrzec, że dla Roberta Lewandowskiego najważniejszy jest Robert Lewandowski. Nie ma po co dorabiać do tego ideologii.
0
@kanver_ Nigdy tego nie zrobi, bo na ten przykład ktoś mógłby go zapytać ponownie, jak tam było z ustalaniem premii. I wyszedłby na hipokrytę. A zrobić głupka i kłamczuszka ze Skorupskiego mogłoby się nie udać po raz drugi. Postaraj się podejść obiektywnie, zamiast z zaślepieniem.
2
@Comentateiro Mało kto lubi Probierza. Dlatego tak łatwo jest usprawiedliwiać Roberta.
0
@FcPortoFan1999 Dla Roberta Lewandowskiego najważniejszy jest Robert Lewandowski.
0
@Ostatnikrwawygang Jasne, chłoptasiu. Za mało "xD". Nara.
1
@FcPortoFan1999 To prawda. Taki Błaszczykowski, któremu trener zabrał opaskę i dał Lewandowskiemu... Mógł się obrazić i zrezygnować z kadry. A przyjeżdżał i grał. No ale jeden myśli o kadrze, a drugi o sobie.
0
@Stinger_ Z całym szacunkiem ale przecież mógł na ten przykład nie iść do Brzoski na imprezę, ale zagrać. Ostatnio Omenaa również coś organizowała, więc może to dlatego ta absencja?
1
@bari_94 I prezydenta! Koniecznie też prezydenta. Jak walić focha, to po całości :).
1
@kanver_ A nawet przed.
Obraził się dopiero, kiedy mu zabrali opaskę. Ciekawe, czy pamięta, jak to było z Błaszczykowskim...?