Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@LeszekFCB Może niech zajmie się też aplikacją Tea? Skoro jest taki wyczulony na piekła? Chyba, że mężczyzn można szkalować bez konsekwencji.
1
@Kgorecki2500 Sytuacja zupełnie jak z Hitlerem. Również bezpodstawnie i bez dowodów oskarżony i pomawiany tyle już lat... Kiedy wreszcie doczeka się sprawiedliwości?
0
@BarcaaVEB Napluć w ryj tchórzowi, który włazi do ringu, żeby bić gościa, który jest odwrócony plecami, a potem trzyma go sędzia. Co za frajer.
1
@partymaker Zarząd FC Barcelony odbywa tylko udane i owocne spotkania. Na koniec zawsze wszyscy nażarci i opici.
Edit: Jedyne, czego im brakuje, żeby mieć optymalny skład, to transfer Czarka Kuleszy.
1
@Roobo To jest Ubisoft. Porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy tam wchodzicie. Z drugiej strony jednak, ten Prince był spoko.
0
@Colon Fundacja.
0
@JohnKennedy Nie wiem, wystaw, ocenię.
0
@FcPortoFan1999 Dokładnie to samo sobie pomyślałem.
1
@agaFCB Proszę, kolejna osoba, która aktywnie walczy z rodziną. Tfu, lewaki!
:)
0
@RosjaninBut Znając Xerolizę, na pewno od kogoś przepisała.
0
@RosjaninBut O Żydach tylko dobrze, albo wcale.
0
@FcPortoFan1999 Jak Wisła z Puszczą. Wprost nieprawdopodobne, oni się chyba tej Puszczy boją.
0
@marcin62 "Ciekawe czy gdyby 2 WS byłaby w dzisiejszych czasach to Hitler wrzucałby na twittera filmiki z wyburzania Warszawy."
Niemcy głosowaliby smsami, kto odpada z obozu i idzie do pieca.
0
@RosjaninBut Millera wystarczy zapytać o pożyczkę moskiewską, a Kwaśniewskiego o wakacje z agentem. Sądzę, że reakcje będą podobne. Red is bad.
0
@gumaz On ma bokserki wkładane przez głowę.
0
@Sinirsey Zaspokajam.
0
@clyde To jest właśnie ta alternatywa dla Niemiec.
2
@Rifek To wywalanie pieniędzy bez sensu. To raczej pozostałych trzeba uczyć innych języków, bo Niemcy i tak wcześniej czy później staną się mniejszością :).
0
@mekston No to mamy remis, bo Ty również nie zrozumiałeś, o czym pisałem ja. Nadal też nie stosujesz się do własnych mądrych rad.
0
@mekston "Jak nie zrozumiałeś wypowiedzi to lepiej nie komentować. "
W takim razie nie rozumiem, czemu to robisz? Zastosuj się do własnej rady.
0
@mekston Nie na to zwracałem uwagę. A na to, że @maroon miał rację z tym porównaniem, a Ty usiłujesz się rakiem się wycofać z własnych słów.
0
@mekston " „Gadasz jak ten policjant z Barei. Wyobraź sobie,że tam zamiast przepustu stało przedszkole i był dzień a nie noc... Co to zmienia?”
Xddd - nie gadam - rozmawiamy o realnej sytuacji."
"a teraz wyobraz sobie ze ktos z Twojej rodziny jedzie ta drogą i zza zakrętu wyjeżdża takie auto i wynosi je na zewnętrzną …"
No tak, masz rację. Faktycznie. :) :) :)
2
@MesQueUnClub_87 Jest z Polski, nie musi znać języków obcych. A u kliknął mu kot i nie zauważył.
5
@Cvzx Napisz, że złożysz skargę. Bo chodziło Ci o to, że Ty jesteś gejem, a oni Cię za to zbanowali.
1
@blakkudium Po stole widać, że w obu klubach bieda. Nic do jedzenia i nic do picia. Wszystko poszło na koszulkę. Na koniec jeszcze Laporta zawinął sztućce.
3
@kubix05 U @Luciano99 na złomie ochrona obiektu do dziś dostaje takie zestawy jako wyposażenie do służby.
4
@Borneo Wreszcie coś z sensem, co mogę z całego serca poprzeć. Brawo Borneo. Jeszcze Cię zresocjalizujemy.
1
@Popitek12 W imię zasad, popitsynu.
0
@Popitek12 Tonę tik taków.
0
@FcPortoFan1999 "Nie wydaję mi się."
Właśnie, że się wydałeś!