1

@Popitek12 Już Ci kiedyś pisałem, że sąd mu uwierzył.

1

@Popitek12 "Ale podchodzi do ciebie największy typ na siłce (...)"
Czyli w Twoim przypadku praktycznie każdy.

0

@tbas W sumie racja. Co nie znaczy, że mamy nie pamiętać.

0

@Popitek12 Nie znam tego Rumu, pracujesz dla niego?

3

@tbas Znając Włodka pewnie będą robili inne. A najpewniej określona grupa będzie. To nieprawdopodobne, że tak skompromitowani ludzie z powrotem rządzą naszym życiem.

0

@tbas Przychodzi Rywin do Michnika. "... lub czasopisma" widzę wszyscy zapomnieli.

4

@Kozinho. Bo oni nie umieją już inaczej. Trzeba zapędzać ludzi do zagród, a jak się nie da, to ośmieszać jako tych głupszych, podatniejszych na manipulację. Sami się pewnie uważają za tak wykształconych, że ich nikt nie nabierze i jak już coś sądzą, to na pewno tak jest. Gdzie im do Sokratesa i "scio me nihil scire"...

0

@RosjaninBut Dla @macio_944 właśnie podają tlen. W kolejce czekają inni.

1

@Kgorecki2500 Drony wkurwiły się, bo robią najwięcej, narażają każdego dnia życie, a nikt ich nawet o tych rozmowach nie powiadomił, że o zaproszeniu na nie nie wspomnę.

2

@RosjaninBut A Izraelczycy śmiali się sami do siebie, bo oni wiedzieli już miesiąc wcześniej.

1

@Kessie Takie żydowskie małżeństwo.

3

@Karol145 "Mówimy o statystyce na podstawie całego społeczeństwa, nie wybiorczych przykładów."
Wypadałoby, żebyś w takim przypadku sprawdził sam średnią długość życia mężczyzn w Polsce, jeśli proponujesz pracę do 70 roku życia. Nie wspominam już o po prostu głupocie, jeśli naprawdę uważasz, że w większości zawodów związanych z pracą fizyczną w ogóle można pracować w tym wieku efektywnie i nie stwarzając zagrożenia dla siebie, albo dla innych. No chyba, że nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych, jeśli nie musisz zrobić ich sam.

4

Komentarz usunięty

1

@lajcior W takim razie Najlepszy Piłkarz Arktyki.

0

@Ojciec5tkidzieci Jest jeszcze wiele niepodbitych przez niego terytoriów, więc może zdobyć mnóstwo innych trofeów. Najlepszy Piłkarz Antarktydy, czy to nie brzmi imponująco?

1

@July_6_BcN Na pieszczoty trzeba sobie zasłużyć.

0

@Marusek Ja niczego nie twierdzę, sam to wymyśliłeś. Ja tylko odnoszę się do Twojej tezy, by nie "szafować" historią, cokolwiek przez to rozumiesz. Bo teraz znowu piszesz, że trzeba wyciągać wnioski. A wnioski są takie, że pewne rzeczy się nie zmieniają, jedynie sposoby realizacji tych zamysłów mogą - choć nie muszą.

1

@Kgorecki2500 Oni tam im chyba wszystkim robią testy na IQ, a potem biorą tych z najniższym. Inaczej się nie da wytłumaczyć tych fikołków.

0

@Marusek Putin Cię chyba właśnie uczy, że jednak warto o tej historii pamiętać i wyciągać z niej wnioski, a nie udawać, że to przeszłość, więc się nie liczy.

3

@sergio5 Oczywiście pierwszy musi być Żyd.

2

@Filipem Tak kwieciście @Luciano99 żegna załogantów na koniec dnia pracy.

2

@Adran360 Laga na Robercika.

0

@Sulimo Święta się skończyły. Czas wrócić do codzienności.

3

@Luciano99 Zawsze zastanawiałem się, czemu często @Kessie określany jest jako "niezły ananas". Myślałem, że to ze względu na preferencje seksualne, ale okazuje się, że chodzi o kształt głowy.

0

@daniel32778 A Ty czytałeś ten tekst o artykule MD u nich? Bo nie wiem, z czego się cieszysz?

0

@FCBparasiempre I co, udało się?

2

@Filipem No leżysz, ale po co kłamać?

1

@draxidox Trzeba przyznać, że kiedy przychodzi do zwalniania z pracy, to @Luciano99 nie przebiera w słowach.

4

@Kessie Wzór na dobrego bramkarza, nie zrozumiesz.

1

@norbi77 Przecież w tytule filmu masz instrukcję jak go oglądać. Po 5 minut dziennie. Jedna bitwa po drugiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?