2

Kiedy ten Alonso poniesie wreszcie konsekwencje swoich działań? Dziś znowu zawalił sprawę!

0

@Aragorn33 To są wielcy ludzie z Realu, oni nie musza biegać. W zasadzie nic nie muszą.

1

@BojanKriKicz "Ale bym manite takiemu Krosowi zapakował."
Widzę, że jakieś fistingowe gejowskie fantazje są grane?

2

@FcPortoFan1999 Dużo się opalał.

2

@Arden A taka tu ostatnio była dyskusja, że szkodzi. I proszę, eksperymentalnie udowodnione, że pomaga. Musi być dostępny na stacjach paliw, bo co ma zrobić osoba, która o trzeciej nad ranem zechce sobie poleżeć w śniegu?
Edit: Warto dodać, że uratował dziecko. Nie jest Wam chyba obojętny los najmłodszych?

0

@Laminedependencia Gdyby to była piłka, to pewnie by się zabił.

2

@FCBparasiempre "Wprawdzie nie będe w stanie obejrzeć całego meczu ale dlaczeguż nikt o tym nie wspomina?"
Fakt, że nie będziesz mógł obejrzeć całego meczu, nie jest jednakowoż aż tak istotny, by miano to robić.

0

@bartekvisca Jest jeszcze drugi czempion, Raul. Co prawda chyba odszedł, ale zawsze może wrócić. Będą zmieniać te firanki do skutku.

2

@michaleu Z bejsbolem.

8

@Kgorecki2500 I tak właśnie Florentino wymienił Cristiano na Viniciusa.

1

@michaleu Ciekawostka dla @Kessie. Zlatan też kradł rowery.

7

@Kapitan hawk Za Xabiego! Na pohybel Viniciusom tego świata!

1

@norbi77 Relacja wideo ze zwolnienia Xabiego przez szatnię.

2

@fcbarcafan19 Julek Verne przewidział takie cuda już wcześniej. Jest nawet specjalna, limitowana edycja samochodów tak nazwanych - "Jules Verne", wzorowana na wizjonerskich książkach.
https://francuskie.pl/juliusz-verne-pisarz-wizjoner-odkrywca-wyobrazni-zwiazki-z-polska-i-powrot-dzieki-ds-automobiles/

1

@Hosh Wałęsa jest jedynką, ale na innych listach.

3

@Jakchcesz Popitek jest, zajmuje zaszczytne, zerowe miejsce. Zgodne z włożonym wysiłkiem.

0

@Kgorecki2500 Ona to by mogła córkę Jabby grać. Bez charakteryzacji.

0

@maroon Pozwól, że opowiem Ci, jak powstają takie legendy. Otóż ponad 20 lat temu sprzedawałem trochę swoich książek na Allegro. I w trakcie jednej transakcji, gość kupił ode mnie książkę i zapłacił przekazem pocztowym. Po 3 tygodniach do mnie pisze, że czeka już długo i nie ma paczki. Ja dawaj sprawdzać i okazało się, że kasę dawno dostałem, ale po prostu zapomniałem o tym. Nie zwróciłem uwagi na ten konkretny przekaz, bo dostałem wtedy kilka. No to na drugi dzień piszę do tego gościa, że sorry, ale czekałem na pieniądze i dopiero PP mi dostarczyła przekaz. Pośmialiśmy się, pożartowaliśmy z tej instytucji, książkę wysłałem do razu i tak się zakończyła ta historia. Nie jestem z tego dumny, ale taką ściemą wybrnąłem z krępującej sytuacji, która była całkowicie moją (choć nieumyślną) winą. Założę się, że tamten koleś do tej pory opowiada o "doskonałości" Poczty Polskiej. I założę się, że całkiem sporo osób nauczyło się i przyzwyczaiło do zwalania na nią winy za własne błędy. Bo tak się przyjęło, bo po prostu ludzie kiwają wtedy głową ze zrozumieniem i akceptacją. Bo przecież "ona taka jest ta instytucja". A prawdziwych powodów może być wiele i wcale nie muszą one obciążać PP.

3

@MesQueUnClub_87 I w ciągu roku co najmniej kilka ciekawych gier za free.

1

@Roobo "Imperium kontratakuje" to by mógł Czarzasty z Millerem założyć.

0

@Filipem To są tajemnice Brokeback Mountain.

0

@Ptasior Dla Thiago to miejsce byłoby głównie w szpitalu.

2

@mordini123 Przy opłacie raz na rok, taka podwyżka to żadna podwyżka, w porównaniu do korzyści.

0

@Batys Kurna, tak szybko nakręcili film o trenowaniu Realu przez Alonso? To chyba RMTV, tylko oni są tacy wyrywni.

6

@gumaz Duma z kamerzystek. Kule latają, a one jakby oglądały w TV serial.

0

@Andi18 Teraz to każdemu trenerowi może być ciężko. Oni w szatni już wiedzą, że są ważniejsi.

7


"Ale wkoło jest wesoło..."

2

0

@ProMILs Przecież hiszpańskie media pisała podobnie, komentując tarcia między Xabim a szatnią.

0

@Lanosss I w tym momencie pytający powinien, zgodnie z radą, pokazać litewskiej rodzince Janusza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?