Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@MesQueUnClub_87 I w ciągu roku co najmniej kilka ciekawych gier za free.
1
@Roobo "Imperium kontratakuje" to by mógł Czarzasty z Millerem założyć.
0
@Filipem To są tajemnice Brokeback Mountain.
0
@Ptasior Dla Thiago to miejsce byłoby głównie w szpitalu.
2
@mordini123 Przy opłacie raz na rok, taka podwyżka to żadna podwyżka, w porównaniu do korzyści.
0
@Batys Kurna, tak szybko nakręcili film o trenowaniu Realu przez Alonso? To chyba RMTV, tylko oni są tacy wyrywni.
6
@gumaz Duma z kamerzystek. Kule latają, a one jakby oglądały w TV serial.
0
@Andi18 Teraz to każdemu trenerowi może być ciężko. Oni w szatni już wiedzą, że są ważniejsi.
7
"Ale wkoło jest wesoło..."
2
https://www.realmadryt.pl/news/145691-the-athletic-alonso-powiedzial-jas-owi-ze-decyzja-realu-to-blad-i-efekt-wladzy-pilkarzy
Zawsze to milej, kiedy stodoła pali się u sąsiada, a nie u nas.
0
@ProMILs Przecież hiszpańskie media pisała podobnie, komentując tarcia między Xabim a szatnią.
0
@Lanosss I w tym momencie pytający powinien, zgodnie z radą, pokazać litewskiej rodzince Janusza.
1
@marcin62 Jaki Hannibal, takie słonie.
3
@Kessie #Kessiezerobanow
Skróćmy to do #Kessiezero, po co komplikować?
3
@Frimpong Chyba po odbiciu się od.
0
@urbipl "1,4 miliarda za sam podpis..."
I kozę. Do pary.
3
@Unbe Ale jak szef Cię woził najebany, to się nie wkurzałes.
0
@Popitek12 Żeby zmienił Viniciusa w meczu. Chciałbym się przekonać, czy jest tu jakiś schemat.
0
Zaraz mnie coś rozp... jak oni podają, co to za ciapciaki są.
0
@LeszekFCB Albo grać piach i nie ładować.
1
@RinooniR Tylko Ciebie. Kiedy jarali się golem Lewandowskiego, nie drażniło Cię? Przestań być małostkowy i szukać jedynie potwierdzenia własnych uprzedzeń.
1
Wszyscy stali jak pajace, a ten sobie biegł. Nieprawdopodobne.
1
@pt9 Ciekawe, czy kierowca worka był trzeźwy. Swoją drogą, albo miał pecha, albo nieźle musiał pędzić.
0
@FcPortoFan1999 To prawda:
5
@CurryTheGoat30 Po wygranej też. "Przegraliśmy ponieważ Negreira...". "Wygraliśmy pomimo Negreiry...".
1
@Aragorn33 A Ty dalej to samo? Jak zwykle, musisz mieć ostatnie słowo? Nara.
1
@Aragorn33 Zachowaj sobie swoje rady dla siebie. Nie obraziłem Cię, jedynie stwierdziłem stan faktyczny. Wszyscy tu wiedzą, do jakiego kółka wzajemnej adoracji należysz, jasno dajesz temu wyraz swoimi postami, więc przestań odgrywać urażoną dziewoję. Hitler też był uważany za normalnego partnera. Przez niektórych, tak jak Putin. I była cała - nomen omen - rzesza takich, którzy przed nim ostrzegali. Jak przed Putinem. Ale kto by słuchał, kiedy zawsze wie się lepiej, prawda?
0
@July_6_BcN Kolejny mężczyzna ofiara fizycznej przemocy ze strony przeciwnej płci. #pieklokobiet
2
@Aragorn33 To wszystko? Jeszcze jakieś projekcje? Dla Ciebie zawsze zachowanie jednych jest nie do obrony, podczas kiedy zachowanie drugich (nawet podobne) całkowicie zrozumiałe i akceptowalne. I te nieudolne próby obrażania, coś co robisz również za każdym razem, kiedy ktoś się z Tobą nie zgadza...
5
@Kessie @July_6_BcN komentarz? Nakrył Cię i się ulotnił?