0

No to jeszcze jeden będzie. Wiem, bo @Zoker pisał, jakim wynikiem się skończyło.

1

@July_6_BcN Prawie mu się to udało tym strzałem.

2

Strzał z karate, jak Zlatan. Asysta znowu ten słaby Rashford?

0

@Gibbon_FCB Ostatni będą pierwszymi, mówi Ci to coś?

0

@vangoor Pij w trakcie, nasi przecież robią to samo, innego wytłumaczenia nie ma.

0

@654321 Przecież nie śpię, o co Ci k... chodzi?
:)

0

@Barceloniarz987 No i naprawiamy. Jak na razie Barcelona strzeliła trzy.

0

"Muszę strzelić! Muszę strzelić! Nieważne w która bramkę!"

1

@July_6_BcN Szarlotki Pavel.

5

@PanMietek Wystarczy pamiętać, jak sam zachowywał się wobec Claudio Bravo. Czas nie czeka na nikogo, teraz jego kolej przekonać się na własnej skórze jak wygląda wymiana pokoleniowa.

0

@Kgorecki2500 A Ty znowu własne projekcje wkładasz w czyjeś ręce i usta.

0

@Kgorecki2500 Zobowiązania sojusznicze są tak samo wiążące dla każdego. I nie piszę o podlizywaniu się, to tylko Ty próbujesz wymusić taką narrację, żeby za pomocą dziecięcych XD wykazać swoją jakąś wyższość moralną, czy o ch... Ci chodzi. A ja piszę o tym, żeby obserwować i zastanowić się, co tym razem DLA NAS będzie najlepsze.

3

@Kgorecki2500 Tu jest dyskusja o postępowaniu sojuszników i wykazałem Ci, że każdy z tych sojuszników myśli o sobie. Wypisujesz XD jak jakiś dzieciaczek. W dniu ataku Putina na Ukrainę w 2022 roku ukraiński ambasador udał się do niemieckich władz i usłyszał od nich, że Ukrainie zostało parę godzin i nie ma sensu im pomagać. Niemcy wstrzymywali się z pomocą jeszcze sporo potem. A dziś, to oni liczą na kontrakty dla swoich firm, kiedy to Polska od razu rozpoczęła pomaganie i robi to do dziś. Tak samo było z NS i NS2. Czy Niemcy nie są naszym sojusznikiem? Czy nie mieli w dupie naszych obiekcji, co do budowy tych linii przesyłowych? Naszych protestów? Czy liczyli się z naszym zdaniem? Gdzie znalazł zatrudnienie kanclerz, który pilotował cały ten biznes? Czy Ty jesteś naprawdę tak naiwny?

3

@Kgorecki2500 A takie Niemcy to komu nas sprzedały, kiedy budowały sobie NS i NS2 w dupie mając nasze protesty? Co konkretnego zrobiły, kiedy Putin zajął Krym? Dalej z nim interesy, dalej pompowały tam kasę. Co Ty w ogóle wypisujesz? Myślisz, że jak się wojna skończy, to kto będzie Ukrainę odbudowywał? Polska? Z kim się teraz trzyma bardziej ukraiński komik? A kto jeździ w dalszych wagonach? Tu każdy pilnuje swoich interesów i ma nas gdzieś, więc najlepiej robić podobnie.

1

@fcbarcafan19 FreeStyle Libre lub podobne.

1

@ProMILs Przecież jemu nie chodzi o zdjęcie, tylko o odwrócenie uwagi od meritum.

3

Niemiec płakał jak był sprzedawany (wypożyczony).

0

@Kgorecki2500 Kup w środę, co będziesz czekał do czwartku. Wiadomo, czy dożyjesz?

2

@Comentateiro Ponieważ nasz obrona zainspirowała się dokonaniami asów z MC.

1

@FcPortoFan1999 Proszę bardzo:


0

Monako powinno zacząć odrabiać. Mają mało czasu.
:)

3

@blakkudium Nie, nie mają rac.

2

@Kessie Bez sensu, przecież to nie gladiatorzy, tylko legioniści, straż imperatora.

0

@RosjaninBut Dodatkowo są wytrwali i konsekwentni. Plan realizują do dziś.

0

@CurryTheGoat30 "CO!? Potrzymaj nam piwo!"

2

No, pewne niedociągnięcia są.

3

@heniusss A on: "@heniusss, mordo, u Was obrona taka sama jak u nas, nie ma sensu mieszać."

1

Wniosek po pierwszej połowie: myślę, że defensywy Barcelony i MC mogłyby się spotkać, żeby wymienić pomysły na babole w obronie.

0

@NeroTFP1 Nieee, po prostu nie dąż do tego, byś był znany za życia tak krótko. Karmisz złego wilka :).

1

@Kgorecki2500 To proste. Pluralis maiestatis. Dziękuję za uwagę :).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?