Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to jeszcze jeden będzie. Wiem, bo @Zoker pisał, jakim wynikiem się skończyło.
1
@July_6_BcN Prawie mu się to udało tym strzałem.
2
Strzał z karate, jak Zlatan. Asysta znowu ten słaby Rashford?
0
@Gibbon_FCB Ostatni będą pierwszymi, mówi Ci to coś?
0
@vangoor Pij w trakcie, nasi przecież robią to samo, innego wytłumaczenia nie ma.
0
@654321 Przecież nie śpię, o co Ci k... chodzi?
:)
0
@Barceloniarz987 No i naprawiamy. Jak na razie Barcelona strzeliła trzy.
0
"Muszę strzelić! Muszę strzelić! Nieważne w która bramkę!"
1
@July_6_BcN Szarlotki Pavel.
5
@PanMietek Wystarczy pamiętać, jak sam zachowywał się wobec Claudio Bravo. Czas nie czeka na nikogo, teraz jego kolej przekonać się na własnej skórze jak wygląda wymiana pokoleniowa.
0
@Kgorecki2500 A Ty znowu własne projekcje wkładasz w czyjeś ręce i usta.
0
@Kgorecki2500 Zobowiązania sojusznicze są tak samo wiążące dla każdego. I nie piszę o podlizywaniu się, to tylko Ty próbujesz wymusić taką narrację, żeby za pomocą dziecięcych XD wykazać swoją jakąś wyższość moralną, czy o ch... Ci chodzi. A ja piszę o tym, żeby obserwować i zastanowić się, co tym razem DLA NAS będzie najlepsze.
3
@Kgorecki2500 Tu jest dyskusja o postępowaniu sojuszników i wykazałem Ci, że każdy z tych sojuszników myśli o sobie. Wypisujesz XD jak jakiś dzieciaczek. W dniu ataku Putina na Ukrainę w 2022 roku ukraiński ambasador udał się do niemieckich władz i usłyszał od nich, że Ukrainie zostało parę godzin i nie ma sensu im pomagać. Niemcy wstrzymywali się z pomocą jeszcze sporo potem. A dziś, to oni liczą na kontrakty dla swoich firm, kiedy to Polska od razu rozpoczęła pomaganie i robi to do dziś. Tak samo było z NS i NS2. Czy Niemcy nie są naszym sojusznikiem? Czy nie mieli w dupie naszych obiekcji, co do budowy tych linii przesyłowych? Naszych protestów? Czy liczyli się z naszym zdaniem? Gdzie znalazł zatrudnienie kanclerz, który pilotował cały ten biznes? Czy Ty jesteś naprawdę tak naiwny?
3
@Kgorecki2500 A takie Niemcy to komu nas sprzedały, kiedy budowały sobie NS i NS2 w dupie mając nasze protesty? Co konkretnego zrobiły, kiedy Putin zajął Krym? Dalej z nim interesy, dalej pompowały tam kasę. Co Ty w ogóle wypisujesz? Myślisz, że jak się wojna skończy, to kto będzie Ukrainę odbudowywał? Polska? Z kim się teraz trzyma bardziej ukraiński komik? A kto jeździ w dalszych wagonach? Tu każdy pilnuje swoich interesów i ma nas gdzieś, więc najlepiej robić podobnie.
1
@fcbarcafan19 FreeStyle Libre lub podobne.
1
@ProMILs Przecież jemu nie chodzi o zdjęcie, tylko o odwrócenie uwagi od meritum.
3
Niemiec płakał jak był sprzedawany (wypożyczony).
0
@Kgorecki2500 Kup w środę, co będziesz czekał do czwartku. Wiadomo, czy dożyjesz?
2
@Comentateiro Ponieważ nasz obrona zainspirowała się dokonaniami asów z MC.
1
@FcPortoFan1999 Proszę bardzo:
0
Monako powinno zacząć odrabiać. Mają mało czasu.
:)
3
@blakkudium Nie, nie mają rac.
2
@Kessie Bez sensu, przecież to nie gladiatorzy, tylko legioniści, straż imperatora.
0
@RosjaninBut Dodatkowo są wytrwali i konsekwentni. Plan realizują do dziś.
0
@CurryTheGoat30 "CO!? Potrzymaj nam piwo!"
2
No, pewne niedociągnięcia są.
3
@heniusss A on: "@heniusss, mordo, u Was obrona taka sama jak u nas, nie ma sensu mieszać."
1
Wniosek po pierwszej połowie: myślę, że defensywy Barcelony i MC mogłyby się spotkać, żeby wymienić pomysły na babole w obronie.
0
@NeroTFP1 Nieee, po prostu nie dąż do tego, byś był znany za życia tak krótko. Karmisz złego wilka :).
1
@Kgorecki2500 To proste. Pluralis maiestatis. Dziękuję za uwagę :).