2

@Conradxc To jest na bank opowieść o zawodnikach i sztabie Realu za czasów Carlo.

1

@Szklaner "(...) osób, które wolą zimę od lata." "Macie za swoje (...)"
Kompletnie nielogiczne z Twojej strony. A tym od lata, to co napiszesz? "Poćcie się teraz!"?

10

"Wygraj koszulkę Barcelony z Leo Messim na plecach!"
Wy w tej Redakcji to się dobrze czujecie? Mam startować w jakichś zawodach i jeszcze dźwigać przy tym Messiego?

33

@marcin62 "Całkiem zabawne, że o jakości naszego życia wypowiada się prezydent kraju gdzie ogromna część społeczeństwa nie ma toalety w domu."
Ponieważ wiedzą tam doskonale, że z głodu nikt się jeszcze nie zesrał.

0

@Gaucho Słowa godne mędrca. "Dwóch zawsze ich jest. Nie mniej, nie więcej. Mistrz i jego uczeń." Cris i @Popitek12. Błogosławieniśmy, iż żyjemy w ich czasach.

1

@Gaucho Nie jestem taki czujny jak Ty. Ani tak odważny. Ostatnio, kiedy byłem odważny, to potem nie mogłem taki być przez tydzień. Dopiero dzisiaj (czyli wczoraj :) mi znowu pozwolono, ale tym razem postanowiłem z rozwagą korzystać z ofiarowanej mi mocy, ponieważ przypomniałem sobie, czego uczył wujek Spidermana.

2

@Gaucho "Przestrzegam przed hura optymizmem!"
Uff, tak się bałem, że nikt nie przestrzeże. Dziękuję za czujność.

2

@Ojciec5tkidzieci Piball Dreams na Amidze...


2

@kuz Ci obecni sędziowie to mięczaki. Parę dni przed meczem i już ma się bać? Taki Negreira jest pod obstrzałem od kilku lat i ma to gdzieś :).

3

@Cryptolis Nigdy nie pytaj kobiety o wiek, Millera o moskiewską pożyczkę, a Kwaśniewskiego o wakacje z agentem.
Edit:
" (...) już nie pamięta jak usuwano ludzi po aferze Rywina."
Ale już wrócili i są nawet marszałkami Sejmu :).

Edit2:
Chyba już czas, żeby ci od afery hazardowej też dostali dyspensę. Chlebowski już chyba przestał być taki czerwony i zdenerwowany, więc jakaś fucha by się przydała.

0

@clyde Jeśli masz dostęp, to prześledź sobie, jakie czasem padają wyniki (ilość i gdzie). Można się zdziwić :). A od czasu, kiedy wprowadzili oczywisty ukłon dla bogatszych (czyli możliwość gry systemem), to się jedynie nasiliło.

4

@blakkudium No cóż, Ósman opuścił naszą planetę.

0

@Transu96 Jak powiedział rzecznik grupy trzymającej władzę w redakcji, niejaki Deko: "Jak wybrano zwycięzcę? To był przypadek."

0

@macio_944 @clyde No i się wyjaśniło. Pierwszego stopnia nikt, drugiego stopnia 3 ludków. Kto? Uwaga, fanfary: Dwóch Niemców i jeden Duńczyk. Kurtyna.
P.S: A trzeciego stopnia? Dwóch Niemców, trzech Duńczyków, trzech Finów i trzech Szwedów, do tego dla niepoznaki 6 Chorwatów :). Ciekawe, kto tam na Chorwacji zagrał? :)
Tak trzeba żyć :).

1

@MiloszFCB1899 Przecież najpierw muszą tego kota złapać, normalny jesteś?

4

@fcbarcafan19 Znając Popitka, to pewnie uczęszczał do inseminarium.

4

@Konradowskyy Regulamin La Rambli. Wielu (jak i ja ostatnio) przez niego płacze.

4

@Popitek12 "Pamiętam jak w 1 liceum zajełem 2 miejsce w ogólnopolskim konkursie matematycznym.."
Ale w polonistycznym była dyskwalifikacja, co?

0

@clyde Śmieją się z Was wszyscy, którzy wygrali główną w EJ odkąd Polska dołączyła do gry (2017? nie jestem pewien), to znaczy: 71 Niemców, 12 Finów, 10 Duńczyków i 10 Szwedów.

0

@clyde "ja dziś wygrywam w EuroJack"
Bez szans. Najprawdopodobniej Niemiec, jeśli nie, to Fin, a potem biją się Duńczyk ze Szwedem. Ale raczej będą zbierać kasę dla kolejnego Niemca, jak zazwyczaj.

0

Komentarz usunięty

0

@reloaded Nie dało Ci do myślenia w menu "Schabowy w sosie kurarowym"?

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.

0

@Sulimo "Obecnie z administracja (...)"
Dobrze, że sprecyzowałeś, bo już się @wpwelement rozpędzał :).

1

0

Komentarz usunięty

4

"Nienawistna ósemka" na KinoTV. Uwielbiam.

0

@tomcias10 Może po prostu jest leniwy i mu się nie chce?

1

Ale Benny Hill MC.

7

@Hosh Zdurniałeś? Przecież to toksyczne jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?